Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

Mój mózg uwierzył w te włosy i zawszę muszę popatrzyć i sprawdzić czy na pewno ogolona  😀

edit: zaszczułyście mnie, wywaliłam  😎
honey Łe tam, re-volta lubi krocza.
honey wstawisz teraz nacięte/pęknięte?
😁 😁 pękniętego jeża
No czaszki mają to do siebie, że mają szwy i pęknięcia, ale już focham, bo teraz mam obraz tego, że cokolwiek nie napiszę, będę odbierana jako fiut (śmieszne słowo, dawno nie słyszałam 😉) 🙁 (patrząc z drugiej strony - jak Członek społeczności, to już miłe)  😉
Dawno mnie tu nie było 🙂 dziewczyny Wy to jesteście szalone,Wasze rozmowy powalają !  🤣
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 marca 2015 16:56
Jiska, o wow, też fajnie wydoroślałaś 🙂
Selfie przed kolejnym porodem  😀
Podcięłam "końcówki". Z końcówek zrobiła się połowa długości włosów 😉 Ale przyda się to moim włosom, przynajmniej będą miały szansę odżyć 🙂 Czekam teraz aż odrosną, ponownie 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 marca 2015 12:08
Bardzo dobrze Ci w krótszych! Od razu są bardziej podniesione i wyglądają na większe objętościowo. Ja też jestem na etapie odrastania  😉
Pamirowa, zdecydowanie lepsza taka długość 😀
Siedzę na zajęciach, to zdjęcie wrzucę. 🥂
pamirowa lepiej w krotszych! Tylko ten kolor... Uzyj chociaz tonera by nadac mu zimniejszy odcien. Albo kup sobie szampon rewitalizujacy  :kwiatek:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 marca 2015 12:41
Strzyga, no tak po prostu wyszłaś, z tym mi się skojarzyłaś:



to przez te duże oczy z lekkim zezem :P
rosek0 w sensie, że miały by być takie bardziej jak platynowy blond? Bo przyznam się szczerze, że mi się właśnie taki słomkowy kolor podobał zawsze 😉 Za to platynowe, zimne blondy zupełnie nie 😉
Fly - śliczna jesteś, naturalna 🙂
pamirowa moze mi tablet przeklamuje ale dla mnie sa zolte, chyba , ze na zywo inaczej, chodzi mi o to by nie byly zolte. Nie platynowe 😉 ale moze na zywo sa ok :kwiatek:
W takim razie spróbuję z tym szamponem rewitalizującym, bo miejscami faktycznie mogą być żółte 😉 Mam nadzieję, że uda mi się tylko trochę zneutralizować kolor, bo jak mi wyjdzie platyna to się załamię  😀
Myj co drugi raz 😉
Cierp1enie dziękuję ci bardzo :kwiatek:
z mistrzostw 🙂



reakcja na sztafetowe medale  😁
Pursat   Абсолют чистой крови
17 marca 2015 19:25
Ostatnie najlepsze! 👍 😁 Chciałabym tak dobrze wyglądać bez mejkapu i cała mokra. 😀 🤣
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 marca 2015 19:26
I w czepku 😁
Hahah dzięki 😁 pół biedy jak się ten czepek ma na głowie, gorzej jak się go już zdejmie po starcie 😁
Kastorkowa   Szałas na hałas
18 marca 2015 16:34
Jedna samo***ka z rana przy okazji testowania aparatu  😉

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Za duże zdjęcie
pamirowa, też mi się podoba dużo bardziej wersja aktualna! 🙂 Naprawdę dobrze Ci w tej długości 🙂
wilczyk, jak spojrzałam na ostatnie, to się uśmiałam 🤣 Ale faktycznie chyba nie ma warunków, w których wyglądałabyś źle!
wymodelowana hahah dzięki 😀
ale to nie tak, ja tylko dokładnie selekcjonuję zdjęcia  😁 zwykle po startach wygląda się tak:

😁
albo tak  😁
wilczyk, tylko to nadal jest ładnie :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 marca 2015 20:32
wilczyk, dalej ładnie, jak osiągniesz pełnoletniość wylądujesz w bagażniku. 😉
wilczyk, masz niesamowite oczy :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się