Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

dziewczyny czy któraś z was ma czaprak br Event ? jak z jego użytkowaniem ? 🙂
wątek zamknięty
Ramires, dość krótkie pytanie jaka ujeżdżeniówka...
Tu pod wielkim Passierem GG

Poszedł w świat bo ledwo udawało mi się zaczepić o szlufkę, ale już do kolejnych dwóch siodeł na bank by pasował.
wątek zamknięty
Mam dziwne pytanie, kojarzę takie logo z dwoma skrzyżowanymi szablami i flagą pionową czerwono-białą, ale za nic nie mogę sobie przypomnieć firmy.. 😁 Ktoś  kojarzy? Będę zobowiązana :kwiatek:
wątek zamknięty
arika00,  mam biały i jest całkiem ok - taka miękka szmatka 😉 ale wolę Eskadrony cottony - są bardziej sztywne.
wątek zamknięty
palemka HKM Seattle, kolor nie wiem w sumie ale znalazłam go pod nazwą petrol 😉 Na żywo jest trochę bardziej niebieskawy/turkusowy niż zielony. Próbowałam zrobić zdjęcie telefonem ale w słońcu wychodził błękitny bo ma połysk :/

Burza to pod moje nie wejdzie raczej na 100%, szczególnie że to monoflap i przystuły zaczynają się dość nisko :C dzięki za zdjęcie
wątek zamknięty
arika mam to samo odczucie co Olson. Ja mam niebieski i to jest taka luźna szmatka, ale to zależy co kto woli 🙂
wątek zamknięty
Czy te czapraki róznia sie od siebie odcieniem czy sa identyczne no oprócz lamówki  😉

Potnik Cotton UNI Eskadron - navy


Potnik Cotton Eskadron CLASSIC SPORTS jesień-zima 2014 - navy
wątek zamknięty
ElvisLova nie mam fajnych fotek.... a ogier nie wie że róże są niezbyt męskie  😜 poza tym prawdziwy mężczyzna różu się nie boi  😀iabeł:

lalasatan no łaaaadnie  🤣
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
17 marca 2015 07:52
kitty, szalejesz z tymi Niciakami 😁
wątek zamknięty
Kitty, oceana Ci zazdroszczę... Kiwacza też  😍 Co do różu, ja nie lubię ogierów i zresztą klaczy czy wałachów w różu. Kocham na moim czerwień, granat i pordo! Wymyśliłam że jak uzbieram kolejne 100 zł to zamówię u okunki Czaprak szary z mintem, a w rogu takie półkole w kolorze miętowej lamówki! Jak w platinium, do tego napis jakiś, Lub V, czy tam EV 😉 Albo jakieś fajne konidło oczywiście z kryształków! Będzie piękne!
wątek zamknięty
Livia niciaki wymknęły się spod kontroli  🤣

ElvisLova a ja uwielbiam  😍 ja w ogóle lubię szałowe kolory, klasyka nie dla mnie. Grubemu ładnie w różach  😁
wątek zamknięty
kitty, sama nie wiem czy to idzie ze mnie czy od trenera który różu zakazuje. Choć gdy już będę jeździła z młodzikiem to napewno dostanie coś bardziej wystrzałowego  😅 Ciekawe jaki bedzie kolejny niciak? Oby Violet! Ale dopiero w zimę ;(
wątek zamknięty
arika00 posiadam dwa BR'y, a koleżanka w stajni ma jeszcze trzeci. Kolory są piękne a strasznie mechacą się w praniu i przy popręgu do tego schodzi kolor, ciężko też z dopieraniem. Ogólnie bez szału jeżeli chodzi o jakość. Nie polecam częstego prania 🙂. Owijki do kompletu trochę cienkie ale całkiem w porządku.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
17 marca 2015 11:43
Oj tam, róż jest ok 🙂 Ja się długo nie mogłam przekonać, aż w końcu przyszedł taki moment, że chciałam czegoś radosnego i szalonego 🙂 Teraz różowych czapraków mam kilka 😁
wątek zamknięty
lalasatan, przepieknie! Klasyka i elegancja 🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
17 marca 2015 13:02
Nowe NEXT GENERATION. Niestety cholernie mi się podoba kilka rzeczy. 🙂
wątek zamknięty
Derki cudne, no i ta limonka  😜
wątek zamknięty
dzięki dziewczyny, to nie będę brać  😉
wątek zamknięty
Z tego co widziałam na instagramie a czego nie ma w linku emptyline, będzie czarny (?) polar w białe gwiazdki  😍 i pokrowiec na siodło w taki sam wzór. Za dużo tych ładnych rzeczy w nowych kolekcjach, chyba będę musiała się czegoś pozbyć...

kitty, jest moc, róż rządzi 😀 Mnie to już w ogóle klątwa lalki Barbie dopadła, mam naczółek z różowymi świecidełkami a nawet ochraniacze w kolorze majtkowego różu  😁
wątek zamknięty
kitty fajny tekst z odwaznym facetem w różu,bede wiedzieć jak usprawiedliwić mojego koniura :P


Przyszła część mojego zamówienia z dnia kobiet  🙂
Tylko nie wiem czy to ja  się machnełam i zamówiłam VSD zamiast DL czy oni. Ale w sumie to te 4 cm nie zrobi zbytnio różnicy, a nie chce mi sie bawić w odsyłanie szczerze mówiąc, jakoś przezyje wszechstronny pod ujeżdżeniówką 😉
Czyli do kolekcji dołącz DL iceblue, VSD hibiscus, owijki różowe horze i żółte z JumpTech 😀

wątek zamknięty
TheWunia Taka piękna pogoda, aż się prosi o ZDJĘCIA na Drako 😀 😉
wątek zamknięty
Aktualnie wysłałam siodło na przymiarke, ale jutro moge zrobić pod pasem do lonżowania (bo z pod australijki to za dużo nie bedzie widać 😉). Zanim odkryłam, że jest paczka (schowana za ścianą przy bocznym wejściu  🤔 )  to zaprowadziłam go na łąkę i szkoda mi mu tej trawy zabierać od razu 😉 A pogoda ma być piękna podobno cały tydzień  😅
wątek zamknięty
kitty, róż jest bardzo spoko! Poza tym zawsze można go zachować dla pannicy... 😉
leleiria, tak, polar w gwiazdki i taki też pokrowiec, kilkanaście stron wcześniej wstawiałam zdjęcia całej kolekcji NG 🙂
TheWunia, kurczę, piękny ten iceblue... Cały czas walczę, żeby go jednak nie zamawiać... 😉 Czekam na foty na modelu! Ten hibiscus też wygląda fajnie 🙂
wątek zamknięty
harja nie walcz, to kolor dla Was 😅
TheWunia śliczny ten hibiscus, a vsd dużo lepiej wygląda na mniejszych koniach niż DL 😉
wątek zamknięty
To ja się wtrącę z naszym zdjęciem z ostatnich zawodów w czapraczku od okunki. What do you think?  🏇
wątek zamknięty
Ciężko coś powiedzieć, bo zbytnio go nie widać 😉
wątek zamknięty
palemka, nie pomagasz 😁
ElvisLova, poprosimy lepsze zdjęcie, bo mało co widać 🙁 Ale ślepo wierzę, że jak od okunki, to jest mega 😉
wątek zamknięty
Haha, do tego czaprak filmowej jakości, UK z polaru, jak na razie się sprawdza, ale szlufki trochę za daleko...  👀
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
17 marca 2015 14:59
leleiria, taaak, te gwiazdkowe rzeczy też są w katalogu. W załącznikach cała kolekcja. Podoba mi się strasznie żółty - dobrze, że na mojego konia nie będzie pasował. Ale czarny już na pewno niestety. 🙂
wątek zamknięty
Heh, tak to jest jak fotograf daleko na trybunach 🙁 Nie mam nikogo pod ręką żeby mu kiedyś zrobić, może w weekend 🙁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.