Rywalizacja jeździecka na Endomondo - Horseloverz Race

Jak go przyciszysz, to w terenie mała szansa żeby Ci przeszkadzał.
Sam program jest po polsku ale mi chodzi o głos trenera - brak polskiego - czy konieczne jest jego instalowanie czy program będzie działał bez?


Zgadza się, nie ma opcji wyboru polskiego lektora. Można oczywiście korzystać z polskiej wersji programu, z lektorem anglojęzycznym (lub innym dostępnym), albo w ogóle wyłączyć komunikaty głosowe.
Osobiście lubię, gdy w trakcie padają informacje o przebytym dystansie i czasie jazdy  🙂
ja tego nie mam i wszystko działa 😉
mam pytanie: czy jeśli przełożę kartę sim do innego telefonu (jest na nim aplikacja endomondo) to czy program zaliczy trening do mojego konta? Znaczy z czym powiązane jest konto: z kartą sim czy telefonem? Mam problem z baterią, która wytrzymuje tylko 2h i jedyne rozwiązanie na tą chwilę, to przekładać kartę. Zadziała??
kasik, to nie od sim zależy, tylko konta, które założyłaś na endo. Wystarczy się zalogować do aplikacji z jakiegokolwiek telefonu i wszystko zapisuje się na ten konkretny profil.
Dołączam się ;D szkoda ze dopiero dzisiaj, maaasa kilometrów przepadła , ale dziś zaczęłam od skromnych 13 km, za to jaka będzie motywacja do coraz dłuższych terenów ;D
jmonikaaa, podliczą Ci się wszystkie treningi, które zapisałaś na swoim koncie na endo od 27.02 (chyba ten dzień, mogę się o kilka pomylić) 😉
chciałabym, niestety dziś dopiero wpadłam na ten genialny pomysł, żeby sobie endo zainstalować w ogóle  😤 a uzbierało by się do tej pory co nieco  😕
dziewczyny- czy wszystko Wam działa jak należy? Od 2dni nie zalicza mi kilometrów do rywalizacji 😤
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
16 marca 2015 10:00
czy można ściągnąć samą mapę z endo... i podsumowanie w formacie np. JPG ?
Euforia_80 Najszybciej i najprościej w formie print screena 🙂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
16 marca 2015 11:27
hmmm
to może inaczej, mam ustawione automatyczne wrzucanie treningu na FB ale wrzuca mi tylko komunikat i odnośnik do strony, a chciałabym żeby pokazała sie mapa na osi czasu z odnośnikiem do strony Endomondo.
Euforia_80 To chyba uzależnione jest od wersji Facebooka w telefonie.
Kasik - mi cos zaczelo nawalac i pokazuje drogi ktorymi nie jezdze. Przesuniecie jest kilkudziesieciometrowe a wiec km tez nalicza nieprawidlowo. A z prędkością tez cyrk bo wczoraj pokazalo wielce zanizona.
Na szczęście wszystko wróciło do normy, dziś dodało zaległe treningi i ten aktualny. Uff 🏇
Mi pokazuje na mapie , ze jechałam praktycznie , środkiem jeziora  😁.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
16 marca 2015 14:10
Mi pokazuje na mapie , ze jechałam praktycznie , środkiem jeziora  😁.

może na chwilę straciło zasieg i po odzyskaniu wskazało najkrótszą drogę do punktu gdzie odzyskało zasięg.
to mi może też, bo w międzyczasie zaliczyłam z pewnością najszybszy galop na tym koniu, a nie uwzględniło w pomiarze prędkości 🙂
[quote author=Euforia_80 link=topic=97081.msg2315688#msg2315688 date=1426505274]
hmmm
to może inaczej, mam ustawione automatyczne wrzucanie treningu na FB ale wrzuca mi tylko komunikat i odnośnik do strony, a chciałabym żeby pokazała sie mapa na osi czasu z odnośnikiem do strony Endomondo.
[/quote]

Podłączam się do pytania  😉. Ktoś , coś ... :kwiatek:???

A my dzisiaj przymusowy terenik po zmroku ... Dwie turystki (krowy  :hihi🙂 uciekły , i trzeba było szukać .Więc ,  +10km  😀. Mało z konia nie spadłam , tak go fleszem przestraszyłam  😁
Mało z konia nie spadłam , tak go fleszem przestraszyłam  😁


😁 😁
Mało z konia nie spadłam , tak go fleszem przestraszyłam  😁


😂 mialam podobnie w drodze na hubertusa gdy wpół drogi nas zmrok dopadł  😁

a tak z innej beczki... tak sobie przeglądałam treningi co poniektórych i zastanawiają mnie takie przejazdy:



Iza Drazba - co ty masz za turbokonia? xD
Normandie - calkiem fajny turbo-konik  🙂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
17 marca 2015 09:20
iza90 niezła wyścigówka, a co to za czarny pasek na szyi konia?
Euforia_80, to chip do pomiaru czasu przy przekroczeniu bramek, ktore tego chipa czytaja 🙂
iza90, tylko pozazdrościć takich wypraw 😉
iza90 Napisz coś więcej 😀
Nie wiem, co wiecej moge napisac 😉 wyjazd kompletnie z bomby, w nocy z czwartku na piatek dowiedzialam sie ze jade, piatek spedzilam w samolocie a cala sobote na koniu 😉
jestem tu jeszcze z tydzien, jezdze rozne koniki, m.in. polskiej hodowli  🏇  cieplo jest 😉
iza90, a jak się to zaczęło? na ile realne jest znalezienie tak wspaniałej pracy? 😉
Zaczelo sie rzypadkiem na zawodach w Polsce kilka lat temu, hehe.
Nie wiem jak z praca, ja nie pracuje 😉 jestem raczej na urlopie towarzysko-krajoznawczym
iza90 Rewelacja! 😀
Dużo koni z Polski zostało tam zakupionych? Tyko z Waszej hodowli czy też inne?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się