Wszystko do twarzy-czyli pudry,kremy etc.

mundialowa, u mnie na cienie fajnie działała maść ochronna z witaminą A. Rozjaśniała jen nadawała zdrowszego koloru i fajnie nawilżała skórę. Wieczorem delikatnie wklepywałam i juz😉
Heval, dziękuję. :kwiatek: Polecasz jakąś konkretną?
Ja używałam z Hasco, cena to niecałe 4 zł, więc nawet jak nie zadziała, to strata niewielka 🙂
Dokładnie. 😀 Dziękuję raz jeszcze. :kwiatek:
Scottie   Cicha obserwatorka
19 marca 2015 07:53
Ta z Hasco okropnie śmierdzi, polecam maść z witaminą A firmy Oceanic, jest rewelacyjna 🙂
Scottie, dziękuję. :kwiatek: Muszę spróbować, bo po farbowaniu włosów na ciemniejszy kolor cienie wyglądają jeszcze straszniej. 🙁
Averis   Czarny charakter
19 marca 2015 08:50
mundialowa, ale skoro są takie duże i widoczne, to może warto się przebadać?
mundialowa, odrobacz sie, nie zartuje 🙂
Averis   Czarny charakter
19 marca 2015 13:16
Też to chciałam zaproponować.
Averis, badania podstawowe ok, czekam na gastroskopię teraz. I też myślałam o odrobaczaniu. Ale maść się przyda "na teraz", może coś jednak pomoże. 😉
Raczej nie pomoze, sincow sie niczym zewnetrznym nie zlikwiduje. Korektor jedynie, wizualnie.
Na badaniach podstawowych nie oznacza sie raczej osobno eozynofili, ani nic systemowego z morfologii nie wyjdzie.
nerechta, lekarze niechętnie wypisują skierowania na badania inne, niż podstawowe. Żeby zaczął szukać, musi mieć coś więcej, niż sińce pod oczami.
Ewentualnie można zapłacić za takie badanie, nie kosztuje chyba jakoś specjalnie dużych pieniędzy 😉
No właśnie poszłam po ten Revlon zachęcona dobrymi opiniami ale pani powiedziała, że na co dzień nie ma sensu (zwłaszcza, że w ogóle się nie maluję - tuszem itp) bo to ciężki podkład i tworzy maskę - raczej na wieczorne wyjścia itp. Pani bardzo polecała Loreal Infallible ale nie mogła dobrać odpowiedniego odcienia więc mam go kupić w wakacje jak już się opalę  😉 A póki co wybrała mi podkład Catrice Nude Illusion, korektor Catrice Re-Touch i transparentny puder Eveline. Zdziwiłam się, bo myślałam, że sprzedawcy mają w zwyczaju wciskać najdroższe kosmetyki a tymczasem zapłaciłam 53zł za wszystko (była promocja na podkłady). Jak się nie sprawdzi to trudno, przynajmniej dużo nie wydałam, ale wczoraj byłam zachwycona jak mnie pani pomalowała  😀
super cena, daj znać jak się podkład sprawuje.
Revlon Colorstay jest przez niektórych nazywany szpachlą. Mi kryje średnio, a że miewam często różne paskudztwa na twarzy, to bardzo go sobie cenię. Teraz szukam czegoś na zmianę, więc zamówiłam dziś podkład Clinique Anti Blemish... zobaczymy czy się sprawdzi.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 marca 2015 19:47
Przyjaciółka używa Clinique a ma paskudne blizny na twarzy - jest bardzo zadowolona  🙂 Przyznam, że w Revlonie zniechęciła mnie też butelka - szklana bez pompki, jak z tego korzystać?  😡
Averis   Czarny charakter
30 marca 2015 19:49
Szpachlą 😎
Scottie   Cicha obserwatorka
30 marca 2015 20:18
smarcik, a ten Clinique maskuje jej blizny? Mnie się zawsze wydawało, że Clinique robi mało kryjące podkłady (używałam Superbalanced i był "taki se"😉.
A Revlon wypuścił serię CS z pompką 🙂 Nawet zdjęcie widziałam, tylko nie wiem, czy jest już w sprzedaży. A jak nie, to do tej butleczki idealnie pasuje dozownik z serum do włosów Avon'u, którego używam w ten sposób już od kilku lat 🙂 Podobno do tej pory produkowali bez pompki, bo w ten sposób pigment we fluidzie się lepiej miesza (przed użyciem należy wstrząsnąć buteleczką), co daje lepszy efekt na twarzy.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 marca 2015 20:21
Maskuje, ale ona nakłada kilka warstw, a potem puder i jeszcze inne rzeczy, jednym słowem ogrom wszystkiego, ale na prawdę ma powód.. Nie wiem jakby to wyglądało gdyby nałożyć tylko ten podkład.


Dostałam dzisiaj jakiś nowy krem od pani dermatolog na te nieszczęsne suche skórki i próbkę żelu do mycia twarzy. Mam smarować przez 2 tygodnie, zobaczymy czy pomoże.
Dziewczyny czy stosując peeling z kwasem migdałowym (10%) mogę na łuszczącą się skórę zastosować peeling enzymatyczny albo mechaniczny ?
Smarcik - a używasz do mycia twarzy żelu nawilzajacego? Ja używam epiduo na trądzik (którego swoja droga po tej maści juz nie mam, raaaz na jakiś czas wyjdzie mi cos malego, czego w sumie nie widać) i na początku mnie podraznial i wysuszal skórę okolic nosa - dermatolog dala mi żel cetaphil i powiem Ci ze po tygodniu nie bylo widać juz żadnych suchych skórek! Pomimo używania nadal epiduo 😉
Averis   Czarny charakter
19 kwietnia 2015 00:46
Powiem Wam, że dokonałam ostatnio odkrycia życia. Trochę mi wstyd, że dopiero po 25 latach... Zawsze sądziłam,że te wszystkie toniki i płyny micelarne są właściwie po nic i wystarczy dobry żel do mycia twarzy (plus krem). Oczywiście wszystko bez parabenów, silnych środków myjących i tym podobnych. Mimo takiej pielęgnacji zawsze wyskakiwały mi nieprzyjemne niespodzianki. Cerę mam raczej bezproblemową, ale kilka razy w miesiącu dwa lub trzy bolesne punkty stawały się moją zmorą. W końcu na przecenie w Biedronce kupiłam płyn micelarny+tonik z Tołpy i...no nowa jakość życia 😁 Wiem, że to wygląda jak historia ze sponsorowanego artykułu, ale nigdy nie miałam tak promiennej i gładkiej skóry. Inna sprawa, że jak zobaczyłam ile zanieczyszczeń zostaje na płatku nawet po umyciu twarzy żelem, to w ogóle mnie poprzedni wygląd mojej twarzy nie dziwi. Jestem zachwycona. Bardzo zmniejszyły się też przebarwienia. Już nigdy nie powiem złego słowa na toniki 😁
Nie wiem czy to do konca ten temat.. Polecicie jakąś dobrą odżywke do brwi?? Taka która je zagęsci przede wszystkim. Nie wiem dlaczego ale bardzo mi sie osłabiły przez ostatnie lata
ash   Sukces jest koloru blond....
07 maja 2015 09:44
Evson, tylko revitalash. Drogi ale warto!
Long4Lashes też wypuściło wersję odżywki do brwi. Ja jestem z tej do rzęs bardzo bardzo zadowolona, mam już drugie opakowanie. Obie kosztują około 80zł.
Cześć,

głupie pytanie  🤣 czy wypiekany róż i rozświetlacz ( Makeup Revolution, serduszka ) można wziąć normalnie do samolotu do bagażu podręcznego, czy trzeba je traktować jak płyny ( np puder trzeba podobno  👀 ). Ktoś wie?  😀
cranberry   Fiśkowo-Klapouchowo
03 czerwca 2015 21:24
Kosmetyki te mozesz miec w torebce. Nie sa traktowane jako plyny. Przynajmniej nie byly jak leciallam ostatnio 3 x tam i z powrotem. Do tuszu choc plynny tez nie powinni sie przyczepic.
Dzięki za info, podejrzane mi się to wydawało 🤣
[quote author=fruity_jelly link=topic=2914.msg2352360#msg2352360 date=1430994294]
Long4Lashes też wypuściło wersję odżywki do brwi. Ja jestem z tej do rzęs bardzo bardzo zadowolona, mam już drugie opakowanie. Obie kosztują około 80zł.
[/quote]

Odżywka do rzęs i brwi ma ten sam skład, tylko w tym do brwi jest 'gąbeczka' jak w błyszczyku. 🙂 Ja również jestem bardzo zadowolona z Long4lashes.
Dziewczyny,
błagam o pomoc... Chodzę do dermatologa, ale za przeproszeniem gów*o pomaga  😵
Mam 28 lat, kiedyś przepiękna gładka cera, od roku DRAMAT! Czoło wysypane, poliki zasypane wulkanami, już nie wiem co robić i czego używać. Żadne maści nie pomagają, nic co daje dermatolog. Babeczka w mojej ulubionej aptece dała mi koncentrat dwufazowy Lierac, na czoło W MIARĘ pomógł, ale bez zbędnych rewelacji a stosuję już dwa tygodnie.

Niestety odkąd poroniłam moja cera zamieniła się w koszmarną kaszę z wulkanami, nigdy tak nie wyglądałam i jestem załamana  😤

edit: nie pomogła nawet gruntowna zmiana wszystkich kosmetyków (z ulubionym podkładem Estee Lauder DW włącznie...)
Kajula skoro wiążesz pogorszenie stanu skóry z poronieniem, to może gospodarka hormonalna Ci się posypała? Badałaś się gruntownie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się