moda, ciuchy etc...

Smarcik, dla mnie super, narobiłaś mi ochoty na tą sukienkę.
Chociaż ja z wielkodupnych - nie wiem jak na mnie to będzie leżeć.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 marca 2015 18:38
Dzięki dziewczyny  :kwiatek: A macie pomysł na jakie okazje można ją nosić? Bardzo mi się podoba, ale kompletnie nie wiem gdzie można iść w takiej sukience, a trochę szkoda mi pieniędzy na rzecz, która będzie leżała w szafie  😉


Aprilla ja mam tyłek prawie jak Kim Kardashian tylko bez silikonu  😂 Koleżanka była ze mną przy mierzeniu, mówiła, że nie widać.
smarcik, super wyglądasz. Ja bym ją nosiła na co dzień 😉
Mi też wydaje się, że jest taka na co dzień 😉
aaa, znalazłam fajne sukienki a pinionżków brak  😵
https://www.zalando.pl/odziez-damska-sukienki/closet/
O fajnie, że się temat sukienek pojawił. Mam póki co tylko jedną, bo nie wiem kompletnie jaki krój brać, nawet po to, żeby przymierzyć. Mam duże cycki, szerokie biodra i duże uda. Kiedyś tam przymierzałam te z obcisłą górą i szerokim dołem - krótko mówiąc, ściagnąć to był problem. 😜 W dodatku z reguły takie odstawały mi w talii. Nie mam pojęcia, jakich szukać, żeby podkreślić to, co trzeba i zakryć np. brzuch. 🙁 Ta, co mam to najzwyczajniejsza, prosta, czarna.

edit. zapomniałabym, do tego mam duże ramiona, więcodpadają wszelkie na ramiączkach niestety.

edit2. najgorsze, że praktycznie większość ma właśnie ten krój z ciasną górą i szerokim dołem, ja też chcę taką nosić i nie wyglądać jak baryłka 🙁
flygirl, polecam kanał Radzki ("raaadzka"😉  na youtube - ona świetnie podpowiada w starszych filmikach, jak się ubrać do danej sylwetki 🙂
O dzięki, będę patrzeć. :kwiatek:
Aprilla ja mam tyłek prawie jak Kim Kardashian tylko bez silikonu  😂 Koleżanka była ze mną przy mierzeniu, mówiła, że nie widać.


Ja podejrzewam jakieś murzyńskie geny w mojej rodzinie - do tej pory były uśpione, a teraz objawiły się w wielkości mojego zadu.  👀
Nic to, że do tego jestem tak blada, że aż świecę.
W temacie sukienek
Zamiast iść na wykład wybrałam się na spacer po sklepach i tak jak nigdy nie odwiedzam Mohito bo nie ma nic dla mnie tak zobaczyłam to:
http://www.mohito.com/pl/pl/collection/all/dresses-5/lx375-54x/dress-with-pockets
i przepadłam. Przymierzałam też tą super retro spódnicę w ten wzór, ale cholerka, dlaczego nie zrobili z takiego materiału czegoś w czym da się chodzić? Nie wydam tylu pieniędzy na coś w czym nigdy nie wyjdę z domu (no, chyba że przecenią, wtedy kupię i to i to i będzie wisiało w szafie z metkami do końca świata i o jeden dzień dłużej  😁 )
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 marca 2015 21:01
Na poprzedniej stronie była omawiana ta kolekcja  😉 Ja jestem fanką bluzki i wydaje mi się, że raczej wszędzie można w niej pójść. Ale z cenami niestety zaszaleli.
smarcik, dopiero teraz zobaczyłam  😡 Bluzka jak dla mnie zdecydowanie zbyt przeźroczysta, nie wiem kto i dlaczego wymyśla materiały które niespecjalnie zakrywają cokolwiek, dostaję dreszczy na samą myśl że miałabym coś takiego założyć... No ale dla mnie nawet białe koszulki muszą mieć odpowiednio "gęsty" materiał bo inaczej czuję się źle 🤣
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 marca 2015 21:35
A jak założysz pod spód delikatny, biały top?  🙂 Ja kocham takie bluzki, do tego spodnie z bardzo wysokim stanem  😜 I ludzie śmieją się ze mnie, że noszę spodnie po babci, bo przecież każdy "normalny" nosi biodrówki. Nie znoszę biodrówek. Moja figura też nie.
smarcik, a wydawało mi się, że spodnie z wysokim stanem bardzo modne są ostatnio 😉 Sama chce sobie jakieś kupić
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 marca 2015 21:51
Dawno mnie w Polsce nie było, nie wiem jak jest teraz  😁 ale na wiosnę ubiegłego roku ludzie dziwnie się do tego odnosili. A tutaj to mogę chodzić choćby nago i nikt się nie przejmie - poza uczelnią oczywiście  😉
buyaka świetne te sukienki tylko ceny 😵
smarcik też nienawidze biodrówek, do tego kupienie spodni w innym niż ten fasonie wcale nie jest łatwe, bo w sklepach królują biodrówki. jedyne pary o innym kroju mam z lumpa...
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
18 marca 2015 07:34
A ja uwaga uwaga - z Tesco 😉 jest tam firma F&F, mają naprawdę fajne spodnie w niskich cenach (60-90zł). Średnio wytrzymują mi 2 lata częstego noszenia, jak na tę cenę myślę, że to nie tak źle  🙂
Oboszszesukienka 😵 Ale z resztą kolekcji poczekam na przeceny albo jakiś sensowny rabat...

No ja właśnie też nie mogę znaleźć żadnych sensownych jeansów poza biodrówkami, a za takimi nie przepadam... Są albo spodnie, w których widać połowę majtek, albo takie za pępek, a nie ma nic pomiędzy. Może faktycznie sprawdzę F&F 🙂
Ja niestety najbliższe sensowne Tesco mam chyba w Łukowie- około 90 km... Niby jest w Terespolu ale kiepsko zaopatrzone- tylko w produkty które interesują Białorosinów.
mac a ja mam właśnie wrażenie że w sklepach to same gacie z wysokim stanem :p ja za to uwielbiam biodrowki i ciężko mi znaleźć odpowiednie
Ja takie spodnie "pomiędzy" kupuję w Cubusie. W dodatku noszę je już 2,5 roku  🤣
Moim zdaniem jest zaniżona.
A w przypadkach niektórych modeli, pieruńsko zaniżona.

Kiedyś opisywałam przeboje z kupowaniem marynarki. Rozm. 36 wisiał na mnie jak worek i musiałam ściągać 34. Z tym, że zazwyczaj w sieciówkach kupuję S/M z przewagą na M.
Buty też u nich min. o rozmiar mniejszy kupuję aniżeli w innych sklepach.


hmm a ja mam wrażenie, że kupuję rozmiar taki  jak noszę. Butów nie próbowałam, ale zarówno ja, jak i mój mąż, nosimy rozmiar "normalny". Ja noszę bardziej M i bardziej 38 i takie mam od nich ubrania. Spodnie, bo z lycrą, mam 36 ale są to rurki dżinsy, takie proste, to 38 zdecydowanie, czyli normalnie
smarcik, to zdecydowanie nie są grube nogi! 😉 I podpisuję się pod resztą - sukienka do noszenia na co dzień, wszędzie.

Też nie przepadam za biodrówkami. Co prawda nie noszę takich mega wysokich stanów (moje uda wyglądają wtedy jak dwa śliczne baleroniki 😂 przynajmniej dla mnie), ale też nie takich co ledwo zakrywają tyłek 😁
Ja spodnie ze średnim stanem kupuję w Mango i uwielbiam. Na dodatek są bardzo wytrzymałe, nie rozciągają się i nie spierają.
Kleik, ja mam jedne z Mango i strasznie wypychają się na kolanach, ale widać źle trafiłam...
mils   ig: milen.ju
22 marca 2015 18:26
Dziewczyny, pytanko. :kwiatek: Czy któraś z Was orientuje się może, gdzie dostanę jakieś fajne boyfriendy na niską, szczupłą osóbkę, w miarę możliwości bez setki dziur na nogawkach? Bo kilka od biedy zniosę. 🙂
Już zapomniałam, jaki to problem kupić spodnie 😵 Przymierzyłam milion par w różnych sklepach, stanęło na tym, że kupiłam lekko za duże, ale w końcu dobre na długości i zwężę je u krawcowej...

Swoją drogą, też rozglądałam się za jakimiś fajnymi boyfriendami, bo chciałam przymierzyć, zobaczyć jak to wygląda na mnie, a nic takiego nie widziałam. Ale to może być wina małej miejscowości, dużo niestety w sklepach brakuje w porównaniu do większych miast.
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 marca 2015 19:13
Boyfriendy były ostatnio w Lidlu, może jeszcze gdzieś je można dorwać. A ciuchy z Lidla porządne są.
Ja polowałam na te boyfriendy z Lidla pierwszego dnia ok. godziny 14😲0 i już ich nie było... a byłam w trzech lidlach.  😵 Za to mam boyfriendy z C&A, porządne są no i cena przystępna bardzo.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się