Ochraniacze

Potrzebuję szybkiej odpowiedzi na temat Veredusów Olympusów, które chcę kupić i zastanawiam się jak wypada rozmiarówka. S dobrzeby wypadło na folblutkę?
Z góry dziękuję za odpowiedź  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
S to na kuca, bierz Mki
Ogólnie z tego co wiem, to rozmiarówka jest bardzo duża, sądziłam, że będzie ok, a wolałam spytać
Livia   ...z innego świata
16 marca 2015 10:49
deb, dokładnie w Nortony 🙂 I na 99% się skuszę, bo myślę, że skoro Carbony pasowały, to te tez będą 🙂 No i te kolory, ten fiolet 😍
Livia, one lubią wędrować dookoła nogi przez to, że jest jedna gumka, więc albo mocno zaciskasz albo jeździ. A szkoda bo śliczne.
Livia   ...z innego świata
17 marca 2015 07:46
Burza, kurcze, a już je zamówiłam na próbę... ale to będę mocno patrzeć i kontrolować, czy coś się tam nie dzieje, jak będą do bani to odeślę. Chociaż, szczerze mówiąc, bardziej bym się spodziewała, że taki typ się będzie obracał: .
deborah   koń by się uśmiał...
17 marca 2015 08:35
moje nigdy się nie obróciły...ale to może kwestia tego jak bardzo koń się strychuje?
Witam, zamówiłam mojemu koniowi ochraniacze Zaciskowe. Komplet na 4 nogi. Ktoś mnie oświeci czemu tyle osób je poleca? Kupiłam plastiki z neoprenem+rzepy zaciski. Okazja ;P Nowe, komplecior za 125 😉 I proszę o nie komentowanie tego, że je kupiłam, a nie wiem o co w nich chodzi... To już moja spawa 😉 🏇
Equipa V, ale siechwalisz czy żalisz, bo nie rozumiem?
Twój koń - Twoje ochraniacze - Twoja sprawa jak chcesz jest stosować.
Jeśli znasz zasady sktosowania zacisków na tym samym poziomie , co zasady polskiej gramatyki to przynajmniej kaiś lek wet zarobi ;-)
deborah   koń by się uśmiał...
18 marca 2015 12:41
_Gaga, U made my day 😉
Equipa V Napisałyśmy w innym wątku, że ochraniacze są mało praktyczne bo są sztywne i się obkrecają. A teraz przychodzisz pytać tu czemu tyle osób je poleca? Może dlatego ze są ładne? 😁
Czy ktoś ma ochraniacze transportowe HKM travel? Potrzebuje wymiarów bo niedługo wyjazd, a fulle kerbla owijamy dwa razy wokół nogi
Hej,
Szukam ochraniaczy na fryza, najlepiej ujeżdzeniowych na fryza. Zależało by mi na tym żeby nie grzały zbyt nóg. Ktoś może coś polecić? Dziękuję.
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
19 marca 2015 07:22
Sucha ja bede z uporem maniaka polecac Woof weary double lock 😉
anetakajper   Dolata i spółka
19 marca 2015 07:57
Również polecam WW  double lock

Od wczoraj testuje takie : http://www.hookseurope.com/produktsida/cross-country-boots-rear-expert-x-countr/48881/48882/  na wielkokoniu strychującym się namiętnie. Mam rozmiar full i pasują idealnie na tył 🙂 nie są za krótkie i okalają całą nogę. Test przeszły pozytywnie - może wytrzymają z 3 miechy 🙂

anetakajper Fajne! Wyglądają na takie które fajnie się dopasowywują do nogi. Do dostania gdzieś w Polsce?  👀
anetakajper   Dolata i spółka
19 marca 2015 08:05
tylko hooks
Bardzo fajnie wyglądają na nodze 🙂
Met   moje spore
19 marca 2015 14:36
mam dylemat. kupiłam na allegro ochraniacze PE:
http://beckersport.pl/ochraniacza-krosowe-aircooled-tyl-24ok-p-2692.html?manufacturers_id=37

niestety zamiast tyłów dostałam przody. dzwoniłam do beckersport, ale tyły mają tylko w kolorze białym, na czarne trzeba czekać do 3 tygodni. do tego to ja muszę odesłać do nich błędnie nadany towar... i tu się zaczynają moje dylematy - odsyłać? zostawić dla innego konia? spróbować korzystać z przodów w roli tyłów?

przody i tyły w premier equine air cooled różnią się jeszcze czymś poza wysokością?
Ciach
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
19 marca 2015 15:57
Met,
przody i tyły w tym modelu różnią się:
w przodach, tam gdzie w tyłach wkładka carbonowa, są otwory wentylacyjne.
Wydaje mi się, jeśli długość będzie dla Ciebie zadowalająca, to bez przeszkód można
przody zamontować na tył.
To fajne ochraniacze, dokupisz tyły i będzie komplecik 😀.
Met   moje spore
19 marca 2015 16:01
ms_konik  :kwiatek:

jutro zamontujemy przody na tył, może w ogóle potrzebne Kolorowemu pony?

mogę prosić o podpowiedź, czy nie są M za długie?
Sucha kupuj WW double lock. Na Walę są idealne i nawet jakiś czas już żyją i mają się dobrze 🙂 Ona wielkokoń, ale L na przód i XL na tył są dobre, no może  w przodach byłoby fajnie jakby były ciut dłuższe rzepy, ale ona ma grube i ostatnio całkiem kudłate kulosy.
Met, dla mnie do przeżycia 🙂 poza tym zawsze możesz założyć owijki na przody a je na tyły 🙂

Ja też dwoma rękoma za WW. I mój strychujący koń jak dotąd po kilku miesiącach ich nie zniszczył tfu tfu.
Met   moje spore
20 marca 2015 20:29
no to przetestowaliśmy nieskompletowany komplet - nie było najgorzej



a testy były wymagające 😉



gorzej wypadło wędzidło i ogłowie, ale to już inny temat
Met, muszę przyznać, że faktycznie mu pasują 🙂
Met   moje spore
20 marca 2015 21:32
anai, tak czułam, przeglądając Twoje ogłoszenia 😎
szkoda, że beckersport dał ciała z zamówieniem i zamiast tyłów przysłał przody, ale zabrakło mi cierpliwości na reklamację (kazali czekać do 21 dni na dostawę)
czy te ochraniacze sa dobre na tego konia ? nie za dlugie ?

Pytanie do posiadaczy tych ochraniaczy http://animalia.pl/produkt,19602,554,horze-ochraniacze-miekko-podszyte-2-szt.html

Jak rozmiarówka, standardowa? Na przód brać M czy L. Koń Eskadrony, Veredusy, BRy nosi full.
Met   moje spore
23 marca 2015 22:42
koka1, wyglądają podobnie do naszych. ja postanowiłam zostawić coby - może w przyszłości (jak już będę duża i bogata) wypróbujemy pony. aktualny komplet testujemy od kilku dni i koń nie zgłasza sprzeciwów
tulipan ja miałam m i l (moj tez fullowy), kupilam, zalozylam raz i sprzedalam  😉 futro mają spoko, ale ten 'neopren' wierzchni bardzo szybko się niszczy, przeciera, rwie, a same ochraniacze są mega cienkie, papierowe...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się