Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

xxagaxx, cudnie wygląda!

uff, na nic z NG się nie skuszę tym razem - ten niebieski to w ogóle ni to petrol, ni baltic, ni capri... Takie niewiadomo co 😉 Choć ładny, ale co za dużo... 😉
wątek zamknięty
Equipa V ochraniacze są świetne, fajne zapięcia, ogólnie ładnie się prezentują. O tyłach się nie mogę za bardzo wypowiedzieć - tylko tyle, że coby to bardziej fulle, bo na moją muszę dociągać rzepa na maxa i jeszcze zaginać ... Podrzucam Ci fotkę na nodze paskudy (niestety fotograf uciął tyły) 😉

wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
18 marca 2015 14:58
a ja nowe NG kocham, szary, czarny i khaki będą moje, czy ktoś wie, kiedy kolekcja wchodzi do sklepów?
wątek zamknięty
Moge wstawic cala kolekcje nex kenerstion.
wątek zamknięty
Moge wstawic cala kolekcje nex kenerstion.


Wstawiaj, wstawiaj. Mając możliwość zobaczenia jej bliżej kupię nie jeden a cztery czapraki  💘😵 😀iabeł:
wątek zamknięty
Zairka, eee to chyba nic za czym trzeba nadążać... 🙂 ale są też różowe i fioletowe jeśli dobrze pamiętam 🙂
wątek zamknięty
Srokate, dzięki! My nosimy Veredusy., niestety już zniszczone, a koń nie mój więc wolę dla tego "przyszłego niemca" oszczędzć 😉
wątek zamknięty
protoniasta, dzięki 😉

anai, on pasuje w sumie wszystkim 😉 Stare dralony były obłędne 😀 Marzy mi się na Siwsona dorwać Lavendera 😀

Livia, dziękuje :kwiatek:

harja  :kwiatek:

wątek zamknięty
xxagaxx, Siwy wygląda super, uwielbiam ten dralon! A co to za stajnia, macie chyba ogromny plac (o ile to nie zasługa ujęcia) 😜
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
18 marca 2015 17:45
Rudzik, koniec marca dopiero 🙂 Sama się czaję na derkę w gwiazdki 💘
wątek zamknięty
Livia, ja też  😍 Omomom, taka piękna 😉
wątek zamknięty
gabb., dzięki 😉 Plac mamy faktycznie spory i bardzo zadbany 😀 Stajnia to Dilmar, niedaleko Bydgoszczy.
wątek zamknięty
Chyba jeszcze nie widziałyście Młodej w kompleciku royal blue,który moim zdaniem ładnie jej pasuje 🙂
wątek zamknięty
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
18 marca 2015 19:02
ja się muszę pochwalić... od kilku lat nie kupiłam żadnego czapraka, a dzisiaj wróciłam z amigo z takim jednym panem, w którym się zakochałam 😍





🏇
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
18 marca 2015 19:53
dziewczyny rzuciły się komuś w oczy bigsquare blackberry i blue vs? nowe jak i uzywane czy zostaje tylko ebay 👀
wątek zamknięty
Jaki materiał jest w nowych brillantach (w tych z NG)?
Czemu część jest na zdjęciach katalogowych z materiałem dura, a część ze zwykłym? Są dwa rodzaje i można sobie wybrać?
wątek zamknięty
olciiik- ładne cudeńko, masz moze już jakieś zdjęcia w świetlne dziennym lub na modelu ?
wątek zamknięty
ctd.
wątek zamknięty
ctd
wątek zamknięty
ctd
wątek zamknięty
ctd
wątek zamknięty
Moja silna wola poległa w febro  😡 oczywiście muszą być dwa, bo to tak sprawiedliwie  🤔wirek: Czarne ze srebrną nitką, pięęęękne są  😍
wątek zamknięty
ctd
wątek zamknięty
ctd .Czy derki też mam wstawiać. Czy  już nic.
wątek zamknięty
Przepraszam, ale... okropne te eskadrony  😂

olciiik Za to twój nowy nabytek baaaardzo piękny  😜
wątek zamknięty
Jak sympatycznie, że niewiele mi się podoba z najnowszych kolekcji Eskadrona. Jeszcze dla skoczka to te wygibasy na czaprakach to jak Cię mogę. Ale dla ujeżdżeniowca to "za dużo szczęścia na raz". Ten czarny jako jedyny stonowany, klasyczny jest gustowny, ale na całe szczęście czarny na czarnego konia jest do bani 😉
wątek zamknięty
jakie ładne te z tymi... guziczkami? jakby tego nie nazwać. widziałam, że jest taki kantar. chcę!
wątek zamknięty
etosha, wstawiaj 😉 ja bym dereczki chciała obejrzeć.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
19 marca 2015 10:26
Okropne te Eskadrony moro 😂

etosha, ja też chętnie derki obejrzę 🙂

olciiik, fajny ten Szokmol!

kitty, czarne ze srebrem? Na pewno będzie szał na koniu 🙂
wątek zamknięty
O własnie, jedyne co ładne w najnowszym NG to ten kantar z kamyczkami? Ćwiekami? Cokolwiek to jest 😉
olciiik, ten czaprak jest mega!
kitty, no tak, teraz musi być sprawiedliwie 😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.