Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

coś podobnego, polecam w każdym razie super wygodne http://ccc.eu/pl/woman/catalog/all/343104
yga   srają muszki, będzie wiosna.
16 marca 2015 19:22
yga, zlituj się, Ty poważna jesteś?! 9 par butów?! I ANI JEDNEGO ZDJĘCIA?!  🤬  😁


juz juz się poprawiam!  🤣
W zasadzie to jest 10, bo doszły jeszcze wylicytowane perełki sprzed paru dni  🙂
yga, ale superowe kapcie! co to w prawym gornym rogu?
yga   srają muszki, będzie wiosna.
16 marca 2015 19:43
adidasy z primarka  😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
17 marca 2015 17:04
potrzebuję pomocy z obuwiem trekkingowym- nie wiem w jakie firmy uderzać
tutaj jest soza w atrakcyjnej cenie i fajnym wyglądzie, ale nie wiem, czy nie lepiej wybrać takie z membraną gore-tex czy sympatex
http://makroobuwie.pl/product-pol-2040-SOZA-Bio-Eco-Obuwie-Sportowe-Trekking-SO-823-A.html
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 marca 2015 21:39
madmaddie podaj więcej info - w jaki teren, na jak długie trasy, na jaką porę roku to coś wybierzemy  😉 No i ile jesteś w stanie wydać.

edit: buty, które wrzuciłaś, nadają się tylko do chodzenia po płaskim terenie (lasy, pola itp)
Popełniłam:


Podobno mam problem z ilością butów (nieprawda, mam problem z małą szafą),
ale widzę, że niektórych nie doskoczę!  😍
9 par butów, szacun.  😵
Odwiedził nas jakiś czas temu znajomy i rzuciwszy okiem na przedpokój i okolice spytał mojego męża czy ożenił się ze stonogą... 😁 😁 😁
yga warto sobie kupić np buty w primarku czy są raczej jednorazowe?
yga   srają muszki, będzie wiosna.
18 marca 2015 10:52
adidasy nie przepuszczaja powietrza, ale sa bardzo  wygodne i lekkie, Za 5 funtow sie opłaca 😉
balerinki sa wygodne.
Zalezy od modelu, ale polecam.
super, dzięki 🙂
A ja rady potrzebuje...chodzę głównie w legginsach i tunikach. Jakie buty wiosenne sobie sprawić? Co będzie pasować? Coś za kostkę.
Byłabym wdzięczna za fotkę poglądową 😡 bo ja do wątku nie pasuje. Mam raptem z 5 par butów na cały rok.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
19 marca 2015 07:15
smarcik, mam w planach pieszą wędrówkę na trasie Mysłowice- Czechy (najfajniej Praga) no i już wiem, że muszę mieć buty stabilizujące kostkę. (wiem, ale nie akceptuję tego, nie lubię strasznie takich, będę musiała się przyzwyczaić). miło by było jakbym się zmieściła do 200zł
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
19 marca 2015 11:11
Jeśli w lecie to odradzam gore-tex (poza tym nie znajdziesz dobrych butów z gore do 200zł) - działa jak foliowa skarpetka, łatwiej wysuszyć buty po deszczu niż cały czas kisić się w gore. Proponowałabym np Merrelle, ale ciężko będzie znaleźć coś w tej cenie. Te z Decathlonu są całkiej niezłe - niby mają membranę, ale to nie jest taka membrana jak gore, nie powinna przeszkadzać 😉

A gdybyś przypadkiem miała rozmiar 38 to mam fajne Hi-teki na sprzedaż, nietrafiony rozmiarowo prezent dla mamy  😉 Ale to OT.
Cenciakos   Koń z ADHD i złośliwa zołza ;)
19 marca 2015 12:25
Aprilla gdzie wyczaiłaś takie piękne buty Baldowskiego? śledzę ich sklep internetowy i czekam aż coś fajnego się znów pojawi i czekam i czekam...
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
19 marca 2015 12:27
Dziewczyny, a gdzie dostanę się maxy 90, całe czarne lub szare, w cenie przyjemniejszej niż na zalando? ;>


Przypomnę się tak nieśmiało :kwiatek:
martva ile planujesz wydać ?
Aprilla gdzie wyczaiłaś takie piękne buty Baldowskiego? śledzę ich sklep internetowy i czekam aż coś fajnego się znów pojawi i czekam i czekam...



O, tu:
www.visione.pl/
madmaddie   Życie to jednak strata jest
19 marca 2015 14:03
smarcik, dziękuję bardzo!
i niestety, rozmiar mam większy
Szukam internetowych sklepow z butami typu runcolors czy eastend. Niestety na tych kończy się moja wiedza na ten temat  😁 Ktoś coś podrzuci?
infantil, worldbox 😉
jaki to model adidasów?

[img]https://secure-i6.ztat.net//large/AD/11/2B/0A/MQ/11/AD112B0AM-Q11@12.jpg[/img]
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
21 marca 2015 20:52
Zakochałam się  😍

[img]http://deichmann.scene7.com/asset/deichmann/t_product/p_detail/markowe+trampki+damskie+Adidas+-++-+Dostawa+gratis--1288639_P.png?defaultImage=default_dsd[/img]
wszystkie modele Hunter pod względem rozmiaru wypadają tak samo?  :kwiatek: Jest tu ktoś kto ma więcej niż jedna parę? 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 marca 2015 13:20
Co myślicie? (wyświetla się zdjęcie?). Bardzo mi się podobają i w sklepie wydawały się bardzo wygodne.. ale nie mam pojęcia gdzie i w jaki sposób chodzi się w tak wysokich butach  😜

Piękne!
Skąd? 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 marca 2015 13:30
Bata  🙂 Jest ogromna przecena, z 2700 na 999czk (czyli jakieś 150zł).. Kuszą  😁
Na codzień, do jeansów, dopasowanych spodni 🙂 Do tego jakaś fajna skóra 🙂
smarcik, mam podobne i od kilku miesięcy są moimi ulubionymi butami. 😉 Wygodne, stabilne, nie czuję w nich obcasa. Nadają się, tak jak pisze Monika, do dopasowanych spodni, ale nosiłam je też do spódnic i sukienek. Są niezwykle uniwersalne - na co dzień do wygodnego biegania, ale podkreślające kobiecość. Bierz! 😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 marca 2015 14:17
mundialowa dzięki, jak mówisz, że wygodne, to chyba wezmę  😜 Aczkolwiek z tym "nie wiem jak" chodziło mi raczej o to, że nie umiem chodzić na takich obcasach  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się