Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Ooo rety, moim zdaniem straszne to NG, nic w mój gust... Za to czaję się bardzo na smaragd green i tu mam pytanko - czy kolor jest podobny do tej zieleni co u mnie na zdjęciu?

wątek zamknięty
srokate, zupełnie nie jest podobny.
wątek zamknięty
podobają mi się z next generation pojedyńcze czapraki,w tym pierwszy raz - będą brillanty dura 🙂 (cytrynowy będzie mój 😍 ) tymczasem wpadam z moimi nowymi perełkami, wszystko poza brillantem upolowalam w dobrym-koniu 🙂

euro-star wasabi, kolor na punkcie którego oszalałam  😍


-komplet eurostar basil


-czerwony eurostar excellent


-biały eurostar crystal dla Dzidzia zawodowy 🙂

wątek zamknięty
Srokate ja byłam zakochana w tym smaragd green, puki go nie zobaczyłam na żywo... jak taki kitel lekarski paskudny 😉 z dentystą mi się kojarzy
wątek zamknięty
A według mnie smaragdgreen na żywo dużo zyskuje i jest bardzo ładny 😉
wątek zamknięty
A na ile smaragd green jest podobny do tego czapraka HKM Lauria Garrelli?

[img]http://re-volta.pl/galeria/img/109177[/img]
wątek zamknięty
Ja widziałam smaragd greena, ale przez chwilę na hali i nawet mi się spodobał. Całkiem inaczej wygląda na zdjęciach katalogowych ... 🙄 Ma ktoś z Was może już smaragda na modelu? :kwiatek:
wątek zamknięty
srokate, w weekend spróbuję coś cyknąć na Siwym 🙂
Moona, ten bardziej by można wg mnie (i mojego monitora :-P) przyrównać do atlantic green. Smaragd jest chyba trochę jaśniejszy i bardziej zielonkawy
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Może nie czaprak, ale kantarek. Zakochałam się w nim od pierwszego ujrzenia 😀
wątek zamknięty
Grettiena sama słodycz! 😍 Gdzie dorwałaś to cudo? Muszę wykombinować takiego cukierasa na zawody w kolorach siwy/pastelowy róż. 💃
wątek zamknięty
srokate z Hooks http://www.hookseurope.com/produktsida/halter/50261/50266/, kolor ze zdjęcia mojego dosyć dobrze jest ukazany, nawet powiem szczerze wpada w jeszcze bardziej ostrzejszy acz nadal uroczy róż. Kolor jest coś pomiędzy moim a tym ze strony internetowej. Wygląda na dosyć porządny, póki co to też kupiony kantar z myślą o zawodach i innych imprezach.
wątek zamknięty
Precelek, o, znalazłaś oryginalne zielone owijki, czy to dobrane z HKM może?

Z uroczych kantarów to mnie rozkłada serduszkowy Waldhausen, pewnie gdybym miała siwego konia, to by już był mój 😉



Eskadronowy smaragd green prezentuje się na zdjęciach bardzo fajnie, na żywo nie widziałam. Ale jeśli wygląda z grubsza tak, to bym chętnie zaryzykowała 🙂





wątek zamknięty
A mi się bardzo podoba cytrynowy brillancik i ten czarny padzik z  guziczkami (?). 😀
Grettiena, słodziutko!

wpadamy z moim ukochanym BS navy  💘
wątek zamknięty
quanta - jeśli chodzi o kantar, jaki to model konkretnie?  😍
wątek zamknięty
quanta cud miód 💘
lalasatan czy jakaś szmatka Wam nie pasuje? 🏇

wątek zamknięty
ctd nowej kolekcji nex  generation:
wątek zamknięty
ctd
wątek zamknięty
ctd
wątek zamknięty
ctd
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
19 marca 2015 19:41
etosha to jest Classic Sports
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
19 marca 2015 19:42
etosha dzięki za zdjęcia, ale już od jakiegoś czasu cały katalog krąży w internecie, lepiej wrzuć do swojej galerii wszystkie zdjęcia i później tutaj podeślij tylko link 🙂 bo tak to zdjęcia wrzucane pojedynczo 1) rozbijają forum 2) nabijają bez sensu posty 3) tracisz na takie wrzucanie zdjęć mnóstwo czasu, atak to szybciej i wygodniej będzie wrzucenie do albumu w Twojej galerii 🙂  :kwiatek: :kwiatek:

jak katalogowe zdjęcia mnie nie przekonują, to na tych zdjęciach(Quantowych)  ten eskadron, całkiem całkiem 😎
wątek zamknięty
Doszedł  💘 Eskadron iceblue. Czy ktoś może dopasowywał do niego owijki lub widział na jakiejś fajnej promocji oryginalne?
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
19 marca 2015 20:50
Też byłam napalona na szmaragdową zieleń eskadrona, po zobaczeniu na żywo, zupełnie mi odeszło, myslałam że będzie to coś ala szmaragda eurostara ten stary który był na prawdę ładny. Niestety wg mnie na żywo jest taki... smutny. Bez płciowy.

juliadna, a ja czekam na brilanta capri na Fuerczim  😀
wątek zamknięty
Przepraszam ,ale pomyliły mi sie katalogi:
wątek zamknięty
ctd
wątek zamknięty
ctd
wątek zamknięty
haffek mega zazdroszczę, iceblue jest cudowny! 😍 To chyba kolor mojego życia, a ja sobie ubzdurałam, że przestaję kupować nowe szmaty! 😤 Czekam na foty na modelu i przy okazji pytam czy ktoś nie widział iceblue sr lub vs?
wątek zamknięty
Srokate ja upolowałam w salon koński świat ostatnią sztukę na bardzo fajnej promocji. Najlepszy sposób do chyba poszukac w tych sklepach mniej znanych i tam może uda się znaleźć.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
20 marca 2015 08:21
Precelek, jaka ładna ta jasna zieleń 🙂

Grettiena, jaki słodki 💘

quantanamera, śliczny ten serduszkowy 🙂

Ta cała gwiazdkowa derka jest czarna czy szara? Boję się, że jeśli czarna to będzie do bani na moim karym wyglądało.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.