Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Oki doki nie ma problemu!  :kwiatek:

Szkoda tylko, że tak długo jeszcze trzeba czekać...
busch   Mad god's blessing.
23 marca 2015 21:36
Czy ktoś korzystał z tej biblioteki?
http://www.wbc.poznan.pl
Jak się otwiera pliki? Jak próbuję coś ściągać, to ściągają mi się pliki DJVU. Z informacji na stronie wyczytałam że powinnam ściągnąć program specjalnie do odczytu tego formatu, ale biblioteka proponuje linki do strony, gdzie ściąganie nie działa...
Czy Orange zdechło z jakiegoś powodu?  👀 od kilku godzin nie łączy mi telefonu, cały czas sie wyswietla brak sieci  🤔
tylko nie pytajcie czy zapłaciłam rachunek bo mam na kartę  😁

edit: nevermind, już sobie wygooglowalam... a już się bałam, że mi moje stare, biedne japko padło 😉

jeśli komuś jeszcze nie działa to tutaj "wyjaśnienie"...  😵 http://www.frazpc.pl/aktualnosci/928280,wielka-ogolnopolska-awaria-sieci-orange.html
Wczoraj o  Północny jakoś padło.  Ciekawe kiedy naprawia bp slyszalam ze rano tez nic nie działało.
już naprawili. a ja już od 22 nie miałam.
Nie bardzo czaje tego hasła że 'wiadomo kto to zrobił' jestem taka niedomyślna, chodzi im o Rosjan zawładających cały świat czy konkurencje typu plus, a może jest coś o czym nie wiem?

Poczytałam sobie komentarze na fb orange i padłam ze śmiechu, jeden się zapytał czy w takim razie internet z orange jest tak beznadziejny ze nawet jego właściciel z niego nie korzysta (bo pojawił się wpis w momencie gdy jeszcze nie działało, ok mógł napisać z innej sieci etc, ale ubawiło mnie po pachy  :wysmiewa🙂
też nie czaję kto to rzekomo "wiadomo" że zrobił  🤔 kto wie?
Kaprioleczka, drabcio, ktoś na jakimś rosyjskim forum pare dni temu się chwalił możliwością odcięcia Europy od dostępu do telefoni komórkowej. Chyba o to wszystkim chodzi
podejrzewam, że Polscy hakerzy mogliby bez problemu odłączyć Rosję od w ogóle wszystkiego, więc niech nie będą tacy hop do przodu  👀 dzięki za wyjaśnienie  :kwiatek:

(tak na marginesie, to nawet jeśli to prawda, to słabo mu poszło. Odciął 1 sieć, w 1 kraju, na niecałe 8 godzin)
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 marca 2015 17:36
A brzozę posadzono 10 minut przed lądowaniem..  😉 Ah ta polska polaczkowatość  😍

(Żeby nie było - piszę to z przymrużeniem oka, kocham Polskę i Polaków ale bardzo lubimy doszukiwać się wszędzie spisków. Jak miałam jakieś 14 lat to Orange a raczej jeszcze wtedy Idea padła gdy oglądałam z mamą "Milczenie owiec" - nie było opcji żeby pójść do łazienki, bo to na pewno Hannibal odciął sieć  😉 ).
I co była jakaś afera w mediach czy kto podał info o tym wpisie? Nie uwazacie ze to trochę kiepsko ze jedna z największych firm w Polsce nawet nie potrafi się porzadnie zabezpieczyć i dalej nie wie co się stało? Gdyby kurde zainwestowali w dział informatyki tyle co w dział wkurzania klienta to byliby potęgą.
Gdyby kurde zainwestowali w dział informatyki tyle co w dział wkurzania klienta to byliby potęgą.


przepraszam, za nieprzepisowy post, ale  😁 😁 😁 😁 😁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
25 marca 2015 15:52
Szukam fajnego, aktywnego forum o szydelkowaniu/robotkach. Moze ktos z Was moglby cos polecic? :kwiatek:
Mam pytanie odnośnie przelewów. Chcę zrobić przelew ze swojego, niemieckiego konta na konto polskie. W Niemczech w powszechnym użyciu jest IBAN, w Polsce jak wiadomo normalny numer konta. W internecie znalazłam, że w Polsce IBAN tworzy się z literek PL + numer konta. Czy w takim razie jeśli wpiszę PL + numer konta to wszystko będzie jak powinno? Patrzyłam też w zakładkę 'przelewy zagraniczne' ale tam to dopiero się zaczynają komplikacje... robiłam już taki normalny przelew do Szwajcarii, czyli też za granicę i było ok. Tylko że tam normalnie używają IBANów. Help!
Nr rachunku w standardzie IBAN to własnie dla naszych kont 'PL' na początku rachunku.
Oprócz tego mogą ciebie poprosić o kod SWIFT twojego banku, więc jeśli go nie masz i nie wyszukuje się w formularzu przelewu, to zadzwoń do swojego banku albo sprawdź na stronie banku.
Czy pomarańczowe napoje costa i caprio smakują komukolwiek? Osobiście nie mam pojęcia jak coś tak obleśnego i chemicznego w smaku może się utrzymać na rynku, mimo niskiej ceny.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 marca 2015 16:13
No jak to jak? Najlepsza zapojka pod wódeczkę  😉
Milla, właśnie SWIFTu nie wymagają. Można wpisać ale nie trzeba. Choć chyba zapytam adresata na wszelki wypadek, lepiej wpisać. Dzięki za odpowiedź :kwiatek:
ale przecież Za tą samą cenę można kupić coś co przynajmniej trochę przypomina sok... nadal nie ogarniam
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 marca 2015 19:33
Naprawdę, jako zapojka sprawdzają się najlepiej w tym przedziale cenowym. Zwłaszcza pod taką chamską tanią wódkę. Stąd pewnie największa grupa odbiorców tych napojów sokopodobnych to ludzie około 18 r.ż. 😉
Mi to nawet przez gardło nie przechodziło przy zapijaniu taniego wina 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 marca 2015 19:47
"Zapijaniu taniego wina"?  😲
Moze dlatego, ze wina sie nie zapija 😉 rzeczywiscie wino plus sok musi byc okropne w smaku
Ale czasami tanie wino jest gorsze niż ten sok. 😁
Mi zostal taki nawyk ze zawsze zapijam jak juz trzeba wypić nawet normalne wino i każde mi tanim pachnie, ale po takim kolorowym soczku niechybnie by mnie bardziej zemdlilo niz nawet po platonie 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 marca 2015 20:12
Romantyczna kolacja, świece, takie tam.. "kochanie, podaj Caprio, muszę zapić tę lampkę wina".

Zabawny "nawyk"  😁
Ale... true story. Po prostu wino smakuje dla mnie jak mydło. Nie żebym gustowala w mydle ape wyobrazam sobie ze smakuje właśnie tak 😉

NoOo chyba ze takie z Tokaju slodziutkie jak miod pitny  💘
busch   Mad god's blessing.
25 marca 2015 20:19
Ja za to nie jestem w stanie pić piwa 😀. Ten zapach i smak mnie tak odrzucają, że jeden łyk i dalej już nie daję rady 😀
Smakowe tez? Ja na takie zwykłe to rzadko mam chęć ale taki radler latem codziennie obowiązkowy. Zresztą cala nasza 'kawaleryjska' ekipa sie od nich uzaleznila  😂
Potrzebuję znaleźć przykład obsesyjnej przyjaźni w filmie/literaturze/historii itp. Mieliśmy przykład mężczyzny, którego przyjaciel z dzieciństwa się wyprowadził i dla niego to był koniec świata, opisywał to w taki sposób, jakby tamten zmarł. Coś w tym stylu potrzebuję znaleźć, może coś Wam wpadnie do głowy  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się