moda, ciuchy etc...

mils   ig: milen.ju
22 marca 2015 20:16
wymodelowana oj tak, znaleźć dopasowane spodnie to nie lada wyczyn. Na mnie pasują głównie z sieciówek typu P&B, Tally. Ale boyfriendów fajnych nie widzialam niestety.
infantil właśnie wczoraj byłam w C&A, ale nawet najmniejsze były za duże. 🙁
W takim razie zajrzę niedługo do C&A, chociaż dzisiaj zobaczyłam ogrodniczki w Diverse i zachorowałam 😜

mils, nic nie mów, przy moim wzroście (176/177cm) wszystkie mam na zasadzie "moda dla powodzian" 🙄 Najgorsze jest to, że spodnie 36/38 są na mnie dobre "w obwodach", ale za krótkie, a z kolei 40 wiszą na mnie jak na wieszaku, a różnice w długości nogawek są tak niewielkie, że nadal są za krótkie. Powinnam sobie upitolić nóżki w kolankach chyba, żeby się w standardy wpasować 🙄
gdzie znajdę taki asymetryczny sweter? Chyba kiedyś w H&M były?
https://instagram.com/p/0Z6j_VtuKR/
hanexxx, ja mam taki z H&M i Zary 😉
wymodelowana piona!  🥂  Ja też mam wzrost 177cm i problem z długością nogawek i rękawów. Mi są dobre tylko przedłużane spodnie z Cubusa lub np. Big Stara, Wranglera  😀
czasami na dziale młodzieżowym H&M zdarza się że rozmiar 170+ wypada bardzo długi 😉
gdzie teraz można kupić bikini?
Znacie może jakieś angielskie strony ze stylizacjami modowymi ,na której są od razu odnośniki gdzie można tego ciuszka kupić ?  🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 marca 2015 13:07
bawarka wszędzie  😉 Tzn w każdej sieciówce, bo w sklepach z bielizną to raczej cały rok coś jest.


Przecenili moją sukienkę w koty i oczywiście od razu nie ma rozmiaru  😵 A w Polsce nie przecenili, nie wiem skąd ta różnica  🙁
Hej, poszukuję skórzanej (lub skóropodobnej) kurtki. Może ktoś widział coś ciekawego w sieciówkach? Obeszłam dzisiaj kilka sklepów ale bieda.
czasami na dziale młodzieżowym H&M zdarza się że rozmiar 170+ wypada bardzo długi 😉

Zdarza się, dlatego sporo spodni mam właśnie stamtąd, ale tym razem nawet h&m mnie zawiódł 🤔
julka177, z rękawami nie mam aż tak dużego problemu, ale w sumie nie noszę bluzek z długim rękawem :hihi
wymodelowana no ja w sumie też, bo większość bluzek w sklepach ma rękaw 3/4, albo ten "długi" tak mi mniej więcej wypada 😉
ma, któraś z Was taka kurtkę z Mango?

Zakochałam się ! 😍 Czy któraś z Was widziała gdzieś taki komplecik z nike ?

edit.zmniejszyłam zdjęcie
do jakich butów nosić spodnie/rurki moro? I gdzie teraz są takie do kupienia, chyba w Bershka, tak? 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
27 marca 2015 20:07
Noo najlepiej to byłoby do gromówek, na poligon nie zastąpione a i na motocyklu dobrze się w nich jeździ  😉

(a tak poważnie, bo pewnie o to chodzi, to ja bym je widziała np do takich, jak wrzuciłam ostatnio do wątku o butach)
Muszę się pochwalić łupem tygodnia - Zamszowa ramoneska z frędzlami, bardzo fajnie uszyta, niezla skórka za całe...120 zł!!  Uwielbiam TK Maxxa  😍 😍



Cariotka   płomienna pasja
31 marca 2015 20:27
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
31 marca 2015 20:38
Spódnica z farmą i sukienka nr 2  😍 Będziesz zamawiać do Polski?  😉


Gdzie kupię obcisłe szorty na siłownię?  👀 Chodzi mi o coś, jak treningowe legginsy, tylko w formie szortów. Wszędzie są albo luźne albo 2-warstwowe..
Cariotka   płomienna pasja
31 marca 2015 20:44
smarcik mam sklep 15 minut od domu🙂 jak nie będą mieli na stanie rozmiaru to wtedy zamówię ale do sklepu. Zazwyczaj mają. Super promocję Cath Kidston są w sklepie w Portsmouth, ale tam mam 40 min autobusem. Jak byłam tam 3 tygodnie temu to się obkupiłam w etui do Samsunga za 4 funciaki każde bo tu wszyscy iphony mają 😁
smarcik w go sport są bawełniane obcisłe z dość wysokim stanem szare i czarne (może więcej, ja mam te dwa kolory) no i decathlon, ale tam musisz pogrzebać w tej górze przeróżnych szortów, żeby znaleźć te, które Cię interesują.
kujka   new better life mode: on
31 marca 2015 20:47
Cariotka, ostatnia spodnice i ostatnia sukienke!! <3
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
31 marca 2015 20:47
O, z wysokim stanem byłyby spoko. Tylko zależy mi na takim śliskim materiale, nie wiem jak go nazwać  😡 No nic, przejadę się do go sportu, dzięki  :kwiatek:


Cariotka aaa bo Ty za granicą mieszkasz, już myślałam, że podczepię się pod zamówienie - ta spódnica z farmą jest obłędna  😜
Cariotka   płomienna pasja
31 marca 2015 20:50
wiesz jak chcesz to zawsze mogę Ci kupić i wysłać do Polski. Tylko warto poczekać na promocję, chociaż z Tego co widzę to już się zaczynają.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
31 marca 2015 20:56
Dziękuję, będę śledzić stronę i jak coś więcej mi się spodoba to odezwę się na PW  :kwiatek:
Gniadata   my own true love
02 kwietnia 2015 15:18
dziewczyny, pomocy - kupiłam sobie na szafie używaną skórę, ogólnie jest okej, praktycznie nówka sztuka tylko... ma na plecach mini-dziurkę której w ogóle nie widać (zobaczyłam przy baardzo dokładnych oględzinach) i trochę się martwię, że z mini-dziurki wielkości główki od szpilki zrobi się dziuuuuuraaaa na pół pleców. ktoś wie co mogłabym a to zaradzić? 🙁
ja bym podkleiła jakąś łatką od spodu
mając na myśli podkleiła - zaniosła do szewca czy do kaletnika
trzeba by po prostu wyciąć łatkę wielkości np. znaczka pocztowego z mega cienkiej skóry i podkleić
Gniadata   my own true love
02 kwietnia 2015 15:23
Dodofon dzięki!  :kwiatek: nie pomyślałam o tym zupełnie
ja mam skórzane spodnie (naturalna skóra)
kiedyś wciągając je - a są mega obcisłe wyrwałam "szlufkę" - i Pan mi ją tak naprawił podklejając i poszywając
myślę, że w kurtce wystarczy podkleić jeśli to miejsce nie jest jakoś szczególnie narażone na mechaniczne "rozpychanie"
Gniadata   my own true love
02 kwietnia 2015 15:36
no ta kurtka też teoretycznie jest z naturalnej, gorzej, że ma podszewkę, więc trzeba będzie rozciąć, ale no zszycie podszewki to dużo mniejszy problem niż naprawienie ogromnej dziury w skórze...
jest "z tyłu pod pachą" 😁 niby nie jakoś szczególnie narażone na rozciągnięcia ale jest dla mnie taka "na styk" i jak zapnę na bluzie to może się rozejść, chociaż podklejona juz nie powinna :kwiatek: jutro zaniosę i się dowiem ile mnie to będzie kosztowało
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się