Kto/co mnie wkurza na co dzień?

może tak jak kaprioleczka pisała było to zadanie z jakiś social media, ale pewna jestem na 100% że tak było 😉

btw martva jeżeli studiujesz na UAM to nie znasz kogoś może na II stopniu na rosyjskim? Albo kogoś kto może kogoś znać? :>>
I żeby nie było.  Poziom polskiego dziennikarstwa zazwyczaj nie jest powalający, ale z takimi zadaniami się nie spotkałam nigdy.


Chyba jest coraz bardziej powalający;

Dziennikarze w akcji:


Ważne, żeby mieć odpowiednią czapkę i dużo lajków na fejsie.
kaprioleczka masakra 😤 zapłakałabym się za ogonem mojej rudej i nie mam pomysłu na co to komu ❓ A może stałaś się ofiarą mafii słit quniareczek robiących biżuterię z końskiego włosia 😁

to nie moja historia tylko wendetty 😉
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
22 marca 2015 13:18
...a mój jak czegoś nie wiemy mówi: zapytaj na re- volcie 🙂 już podchodząc do komputera nie mówi: znów na forum??? jestem jego rewolciątkiem. Kiedyś mówił: sprawdź w googlach. Teraz jest: co rewolta na to?:P


Ja przeważnie wieczorkiem czytam sobie nasze forum, małż wchodzi do pokoju i mówi: "A ty znowu siedzisz na Travolcie"  😜
Nie dość, że mi się dzisiaj śniło, że samolot się rozwalił i tylko ja z rodziny przeżyłam, to jeszcze w chodzę na voltę i pierwsze co widzę to wątek 'katastrofy lotnicze'. 😵 Takie rzeczy wcale nie pomagają przed przyszłotygodniowym lotem, ja i tak się już wystarczająco boję.🙁
flygirl witaj w klubie tchórzy  😡

wkurzają mnie ludzie którzy na ograniczeniu do 90 jadą 50km/h, a potem kiedy próbujesz ich wyprzedzić to zajeżdżają ci drogę, przyspieszają, albo... próbują cię zepchnąć z drogi  👿 👿 👿 normalnie nawet ze stajni nie można wrócić i nie zginąć
A moja mama na pocieszenie wysłała mi to:

🥂 🥂 🥂
Wkurza mnie to ze jak sobie w końcu przemowie do rozsądku ze wcale czegoś nie muszę kupować i daje sobie spokój z szukaniem to znajduje przez przypadek to coś dokładnie takie jak sobie wymarzylam w okazyjnej cenie i muszę to kupić bo okazja. Jestem uzależniona od wydawania pieniędzy 🙁 (no dobra ale to serio okazja i kantarek jest piękny :hihi🙂
Wkurza mnie i to bardzo,że ludzie wystawiają towar na sprzedaż,zaznaczają że pilne,a potem przez 2-3 dni nie odpisują(a wiadomość jest odczytana),albo odpisują po miesiącu jak ostatnio mi się to przytrafiło 😵
kujka   new better life mode: on
25 marca 2015 07:47
Czy ja jestem jakas inna, ze mnie bulwersuje wygolenie Polski Walczacej koniowi na zadzie? To jest naprawde takie smieszne?
Czy ja jestem jakas inna, ze mnie bulwersuje wygolenie Polski Walczacej koniowi na zadzie? To jest naprawde takie smieszne?

To jest bezrozumne. Ale teraz taka moda. Poważne symbole na koszulkach etc. Straciły pierwotne znaczenie.
kujka, nie jesteś inna, mnie też to zniesmaczyło 🤔
Dworcika   Fantasmagoria
25 marca 2015 08:00
kujka, 🤔 Faktycznie... dowcip roku :/

drabcio, mam podobnie. A jak nie jest tak, jak piszesz, to jest dokładnie odwrotnie - jak czegoś potrzebuję, to nie ma. Pojawia się jak:
1. już nie potrzebuję, bo kupiłam zamiennik
2. nie mam już kasy
3. oba powyższe.
kujka, a gdzie takie coś?
kujka taaak... bardzo zabawne. Niektórzy widać totalnie nie mają wyczucia, co wypada, a czego nie.  🤔
wendetta, wątek 'strzyżenie/golenie koni'.
Averis   Czarny charakter
25 marca 2015 08:25
Tania, na koszulkach mnie nie razi, zawsze odbierałam to w kategoraioch bycia dumnym z danego symbolu. Ale konski zad to nie jest miejsce na takie rzeczy. Niczyj zad nim nie jest.
kujka   new better life mode: on
25 marca 2015 10:11
wendetta, na naszym jasnie oswieconym: http://voltopiry.pl/forum/index.php/topic,36.msg2322299.html#msg2322299

dzieki, bo juz myslalam, ze sie rzucam, albo jakas niedzisiejsza jestem.
kujka, nie tylko Ty.
Masakra co się dzieje z dzisiejsza młodzieżą.
Trzeba bylo na dupie swastykę koniowi zrobić bo to taki fajny znaczek jest.

Zasadniczo swastyka jest znakiem słowiańskiego boga słońca i hitlerowski reżim ją zapożyczył z mitologii słowiańskiej,ale wiadomo-historia diamentralnie zmieniła kontekst.
Dla mnie koszulki z symbolem,albo z orłem jak u Kupisza to co innego,niż znak kotwicy na końskiej dupie.
kujka   new better life mode: on
25 marca 2015 16:01
Kobiety, ale co Wy się pultacie! Przecież
Dla mnie nie ma w tym nic niesmacznego  😉


😵
masakra jakaś, brak szacunku
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 marca 2015 16:16
Przecież koń nazywa się Dywersja. Ma prawo. Swastykę też można wygolić. Koń musi nazywać się Rzesza.
JP 100% powinno być.

Ja jestem ciekawa kto się zgodził na takie coś żeby wygolic...
Moze sama golila.
Tania, na koszulkach mnie nie razi, zawsze odbierałam to w kategoraioch bycia dumnym z danego symbolu. Ale konski zad to nie jest miejsce na takie rzeczy. Niczyj zad nim nie jest.


dokładnie, mam koszulkę z Polską walczącą, ubieram tylko w dni ku czci, np rocznica wybuchu PW, dzień Żołnierzy Wyklętych itp
Wkurza mnie traktowanie niepełnosprawnych i parajezdziectwa. Właśnie dostaliśmy wyniki wrzesniowych zawodów.  👿
Swastyka to chyba hinduskiego bostwa znak???
A mnie wkurza, ze zasada karmy nie dziala. Narasta we mnie podejrzenie, ze byc moze swiat jednak jest zepsuty, ze ta zasada, owszem, kiedys dzialala, ze za dobre wynagradzalo, za zle karalo, ale cos sie zepsulo, urwalo, przepalilo, ktos nie zmienil oleju mimo wysokiego przebiegu, nie wymienil przepalonej zaroweczki - i, szlag, zasada karmy nie dziala. No nie dziala i juz.

Wczoraj mialem piekny przyklad. Pod wieczor znalazlem w stajni zgubionego Samsunga Galaxy S5, nowy i blyszczacy, i niezablokowany. Dzieki temu zlokalizowalem wlascicielke, oddalem, dobry uczynek zainkasowany. Mysle sobie - no, to zaraz cos milego mnie spotka, trener pochwali, albo moze moj wrog sie potknie i wpadnie do kaluzy. I co? Nic z teog nie nastapilo, za to poltorej godziny pozniej przez kombinacje pecha i niedbalstwa rozwalilem sobie strzemiona za >1kzl, freejumpy, i jeszcze siodlo troche ucierpialo. No przeca skoro bylem taki dobry wczesniej to powinno raczej cos dobrego spotkac, nie? Nie?... Nie?...... :-) Ech, co za swiat.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się