Howrse gra :)

Miss-iakowa - Ja też poszukuję instruktora!
wątek zamknięty
mój nick na howrse: Miss-iakowa    😉)
wątek zamknięty
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
17 kwietnia 2009 19:12
Wysłałam Ci propzycje pracy! 😉  😅 😅 😅
wątek zamknięty
😡 a dzie to sie sprawdzaa ?? ;D


// znalazłam 😉)
wątek zamknięty
Sznurka Fertility wand już poleciało 😉
wątek zamknięty
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
18 kwietnia 2009 09:16
bardzo pilnie potrzebuję Chronos's timer! mogę dać w zamian Golden Apple, Piece of Cloud albo Hera Pack  😉
wątek zamknięty
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
18 kwietnia 2009 11:54
Czy tylko ja straciłam w nocy część zbiorów??
wątek zamknięty
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
18 kwietnia 2009 12:27
ja stracilam 2% z każdego pola  🙁
wątek zamknięty
chyba u Wszystkich była burza i potracili % plonów...

Teraz pytanie - czy koń jak na niego nie kliknę w ogóle - to się nie zestarzeje? nie trzeba go będzie karmić, kłaść itd.

Okazało się, ze nie mam marchewek w stajni a będą dopiero za 2 dni - potrzebne mi do zabawy źrebaka.

do tego jeszcze nadal nie znalazłam soli :/ może ktoś zna jakiś pewny sposób na znalezienie jej w boksie? byłam już ze 100 razy (innymi końmi) i nic :/ może w jakiś konkretnych godzinach się pojawia?
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
18 kwietnia 2009 16:23
Ime jezeli nie klikniesz na konia, to nic sie z nim nie dzieje 😉 zacznie sie z powrotem starzec jezeli dasz mu jesc, zaczniesz sie z nim bawic lub trenowac- jednym slowem zrobisz przy nim cokolwiek co zabiera czas w historii

na sol nie ma zadnego sposobu. badz cierpliwa, wstawiaj konie do boksu, w koncu sie znajdzie 🙂
wątek zamknięty
Mam pytanie oczywiście dot. gry, zaoferowałam krycie moim ogierem pokazał mi się komunikat 24😲0: Pikpik has made a reserved covering offer (energy: -25, morale: +0) co wydaje mi się równoznaczne z wpłynięciem kasy za krycie na moje konto, jednak kasy nie ma, jest to już któryś raz z rzędu, energia leci w dół, nie bardzo wiem o co chodzi, dzięki za pomoc 🙂
wątek zamknięty
Kasę dostaje się dopiero jak ktoś przyjmie ofertę krycia. Samo zaoferowanie krycia nic nie daje - traci się energię i tyle. W tej chwili oferujesz 5 stanówek, ale żadna nie została przyjęta. Szczerze mówiąc nie dziwię się, bo niestety koń ma ujemny blup, niziutkie GP i żadnych gwiazdek. Jego źrebaki będą bardzo słabe.

Sól to jeszcze nic. Wystarczy raz dostać i z głowy. Znalezienie derek dla wszystkich koni to dopiero problem  🤔
wątek zamknięty
Sól to jeszcze nic. Wystarczy raz dostać i z głowy. Znalezienie derek dla wszystkich koni to dopiero problem  🤔


wlasnie z derkami mam szczescie. 🙂 Na sol czekalam dlugo.
wątek zamknięty
Kasę dostaje się dopiero jak ktoś przyjmie ofertę krycia. Samo zaoferowanie krycia nic nie daje - traci się energię i tyle. W tej chwili oferujesz 5 stanówek, ale żadna nie została przyjęta. Szczerze mówiąc nie dziwię się, bo niestety koń ma ujemny blup, niziutkie GP i żadnych gwiazdek. Jego źrebaki będą bardzo słabe.

Sól to jeszcze nic. Wystarczy raz dostać i z głowy. Znalezienie derek dla wszystkich koni to dopiero problem  🤔

dzięki za info, informacja w grze o rezerwacji stanówki pojawia się z opóźnieniem, dlatego nie bardzo wiedziałam o co chodzi 😉
wątek zamknięty
Carmen wyslalam
wątek zamknięty
Cześc mam mały problemik. Założyłam dziś EC bez szaleństw bo kasy mało. Jak oglądam strone o moim ośrodku to widze same puste gwiazdki mimo, że zatrudniłam grooma mam pare padoków, zasiałam co nieco i ustaliłam że w boxach ma być słoma. Nie mam pojęcia o co chodzi  😜. Czy to wynika z faktu , że nikt nie postawił u mnie konia?
Z góry dzięki za pomoc i wskazówki
Nazwa EC🤔unrise Forest
wątek zamknięty
Con-chan poczekaj do jutra aż się zaktualizuje gra wtedy pościelą boksy i dadzą gwiazdki
wątek zamknięty
kasjopea dzięki 🙂
Mam 17 aging pointów chętnie wymienie 🙂 login z gry Connomera
wątek zamknięty
SilverMercury   Slay'em all, God will know his own...
18 kwietnia 2009 20:34
Witam wszystkich 🙂 🙂 🙂

Jako najkrocej chyba grajacy, prosze o wszelka mozliwa pomoc- czytaj- prezenty 🤣
Jesli tylko macie cokolwiek "na zbyciu" to lykam wszystko 😜
Na konta ParadiseLost lub Desperado..  A najlepiej na oba 🤣 🤣 🤣

Dzieeeeeeki z gory, normalnie juz kocham Was wszystkie 🤣 🤣 🤣


Edit
Jakby co to mam troche Aging Point'ow na wymiane😉
wątek zamknięty
a ja ponawiam pytanie o kupy
czy mogę je jakos za free zabierac od swoich koni do EC?
wątek zamknięty
SilverMercury   Slay'em all, God will know his own...
19 kwietnia 2009 08:53
sznurka, przejrzalem rozne fora i sie nie da:/
wątek zamknięty
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
19 kwietnia 2009 10:10
ponawiam prośbę o Chronos's Timer. Może jakas dobra dusza ma na wymianę?  😡
wątek zamknięty
hi hi hi, wypadło mi z hopa fertility wand  😎

Daglezja poleciało siodełko

Magwis mogłabyś zaprosić mnie do znajomych (szepcik) bo jutro lub dziś jeszcze prześlę Ci eolus wind
i tak samo Paulinka bo miałyśmy się wymienić, ja Ci chronos's timer za fertility wand
któraś z was przesłałam mi różdżkę ale nie wiem która  😡
wątek zamknięty
SilverMercury   Slay'em all, God will know his own...
19 kwietnia 2009 11:00
Chcialbym serdecznie podziekowac Pani, ktora ma nick edytka.mgz za "prezenta" 🙂
Silnie, mocno i ogromnie wdziecznym bedac, polecam swe uslugi w zakresie mordobicia na zamowienie, gwaltow i rozbojow na zamowienie rowniez 🤣 🤣 🤣
A na powaznie, jeszcze raz- dzieki🙂
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
19 kwietnia 2009 11:28
oplulam ekran ze smiechu  😁
w miare mozliwosci wszystkim forowiczom staram sie cos wyslac, tylko szkoda, ze jest ten limit
wątek zamknięty
Fajnie było, jak były śnieżki. Też mi się nie podobają te limity wysyłania 🙁

Ale jeszcze bardziej nie lubię, jak ludzie mają multi-konta  😎 Dajcie spokój, po co wam kilka? Jedyne do zaliczenia poziomu przydaje się drugie, ale potem już nie.

Wysyłał już ktoś konia do safe heaven? Dostaje się 400e, prawda?
wątek zamknięty
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
19 kwietnia 2009 12:19
Tak, za wysłanie konia do SH dostajemy na nasze konto 400e
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
19 kwietnia 2009 12:22
Jeszcze jedno jajko 😉
Złapałam przed chwilą żółte :P
wątek zamknięty
SilverMercury   Slay'em all, God will know his own...
19 kwietnia 2009 13:37

Ale jeszcze bardziej nie lubię, jak ludzie mają multi-konta  😎


Deidre, zalozylem drugie konto, zeby zona zaliczyla level, a jako, ze "mnie" sie gra spodobala, to gram na obu 😉 Ale generalnie tez nie lubie multi, szczegolnie, ze na innych grach mmorg admini natychmiast walili bany za to 🙂

Edytka, przeslac troche reczniczkow papierowych? 🤣 🤣

EDIT

Heeeeeeeeeeyy Hoooooooo Alllelllujjaaaaa 🤣 🤣 🤣 W koncu "sie mnie" udalo jajca upolowac wszystkie 🤣

Congratulations, you gathered all the eggs!

You have received as a reward a Hera Pack and a Horn of Plenty.
wątek zamknięty
Mnie jajka omijaja z daleka  😵
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.