Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

busch   Mad god's blessing.
25 marca 2015 20:27
drabcio, smakowe nie są AŻ TAK ohydne, ale wciąż nie wypiję ich jeśli nie muszę 😀
Potrzebuję znaleźć przykład obsesyjnej przyjaźni w filmie/literaturze/historii itp. Mieliśmy przykład mężczyzny, którego przyjaciel z dzieciństwa się wyprowadził i dla niego to był koniec świata, opisywał to w taki sposób, jakby tamten zmarł. Coś w tym stylu potrzebuję znaleźć, może coś Wam wpadnie do głowy  :kwiatek:

Fatalne zauroczenie?
A z życia to chyba ten morderca Lenona by pasował

edit: a pachnidło?
drabcio, no właśnie chodzi o to, że musi być przyjaźń, bez namiętności/podtekstów seksualnych.

Ale faktycznie, Chapman w sumie mógłby być dobrym przykładem, dzięki :kwiatek:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 marca 2015 21:29
Dlaczego jak wysiadam z samochodu to leciutko mnie kopie? To ja jestem naelektryzowana czy samochód?
Strzyga mam to samo za każdym razem...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 marca 2015 21:51
flosia, zamykam samochód nogą, bo to irytuje...
flosia, zamykam samochód nogą, bo to irytuje...

Widzisz? Sama go kopiesz, a marudzisz ze tez to robi. A może on sie tylko broni? 😂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 marca 2015 22:03
drabcio, to on zaczął! A ja mu nawet wczoraj koła dopompowałam...
A np ubrania?  Moze przed wyjściem zakładasz coś co się elektryzuje ale kopie dopiero w zetknięciu z czymś innym? Bo chyba tak że cos z autem(inst elektr) by mogło być nie tak to chyba niee. Inne rzeczy też cie kopią?  Mnie standardowo polary chociaż ostatnio podpieta ładowarka i auto po razie.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 marca 2015 22:38
drabcio, jak czochram kota to mnie kopie prad. Jakkolwiek to brzmi :P
Strzyga, to twoje pole elektrostatyczne. Nawet rodzaj materiału jaki masz na sobie może powodować jego wzrost i w danych warunkach powoduje kopnięcie ;]

olencja, a może duet z filmu Śmiertelna wyliczanka?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 marca 2015 23:13
Milla, ale od paru tygodni mam tak codziennie.
Milla, ale od paru tygodni mam tak codziennie.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Elektrostatyka
http://pl.wikipedia.org/wiki/Elektryzacja

Substancje o monotonicznie zmieniającym się powinowactwie układają się w szeregi tryboelektryczne. ... itd.

Pewne zestawienia (kobmbinacje) ubrań (w tym butów) dają taki efekt - coś zrobiłaś inaczej, niż dotychczas.
Może coś zakładasz odwrotnie - albo nowa kurtka, buty, spodnie.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
26 marca 2015 00:25
Nestor, ale musi byc wierzchnie, czy na przykład moge sie naelektryzowaną w nocy? Wiem, ze to głupie pytanie, dlatego zadaje je tutaj 😀
Milla,  dzięki :kwiatek:
Gillian   four letter word
26 marca 2015 08:14
Co się dzieje ze stroną ask.fm? Otwieram a tam komunikat "no robots allowed, your actions have been suspended".  🤔wirek: Nikomu nie zadaję nawet pytań. Przeważnie czytam aska lostak i tyle.  🤔
kujka   new better life mode: on
26 marca 2015 08:17
Strzyga, ja tez tak mam i Boy i moja kolezanka. Od ok 2 tyg wszystko nas kopie. Cos w powietrzu? :P
drabcio, no właśnie chodzi o to, że musi być przyjaźń, bez namiętności/podtekstów seksualnych.

Ale faktycznie, Chapman w sumie mógłby być dobrym przykładem, dzięki :kwiatek:


A może to
http://www.filmweb.pl/film/Nietykalni-2011-583390#
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
26 marca 2015 09:11
Czy pomarańczowe napoje costa i caprio smakują komukolwiek? Osobiście nie mam pojęcia jak coś tak obleśnego i chemicznego w smaku może się utrzymać na rynku, mimo niskiej ceny.


Costa jest obrzydliwa, ogólnie nie lubię napojów tylko soki a ten jest wyjątkowo... on nawet nie jest za słodki tylko jak piszesz właśnie taki chemiczny  🙄
Mamo ja raz u koleżanki wypiłam JEDNEGO drinka z taką costą czy podobnym - nigdy więcej! Bliskie spotkania z kiblem/ krzakami i kac przez pół dnia gwarantowany.  😁
Polecam drinki z sokiem z owocow w puszce a ananasik namaczany w alko to miodzio po prostu
Dlatego najlepiej pić bez popity!  🥂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
26 marca 2015 11:14
kujka, to juz astralne czworaczki 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
26 marca 2015 11:20
ale przecież Za tą samą cenę można kupić coś co przynajmniej trochę przypomina sok... nadal nie ogarniam


Ale to nie sa soku tylko napoje.
O matko te napoje są czasem takie okropne. Jakieś tymbarki czy coś to mi jeszcze smakuje, ale te niby "soki" pomarańczowe jak właśnie costa to jest obrzydlistwo. Kiedyś byłam u chłopaka na kilka dni i u niego same takie, wolałam wodę z kranu  😉
no to logiczne ze tymbarki które są w 80-100% z zagęszczonego soku będą lepsze niż costa która ma tego soku 20%
slojma   I was born with a silver spoon!
26 marca 2015 13:12
O matko te napoje są czasem takie okropne. Jakieś tymbarki czy coś to mi jeszcze smakuje, ale te niby "soki" pomarańczowe jak właśnie costa to jest obrzydlistwo. Kiedyś byłam u chłopaka na kilka dni i u niego same takie, wolałam wodę z kranu  😉
- Costa to nie sok to napoj.
jak wyczyszcze urządzenie po wylaniu baterii? boje sie trochę googlowych sposobów bo wiecie, niektórzy radzą ładować ajfona mikrofalówką  😁
slojma, dlatego też napisałam niby i "soki", myślałam, że to wystarczająco podkreśli, że nie uważam tego za sok.
Tymbarki w dużej butelce czy soki/napoje marki tesco (inne tego typu pewnie też, ale kupuję głównie w tesco) cenowo są bardzo podobne a smakują o niebo lepiej. Ja osobiście nie jestem w stanie przełknąć costy czy caprio i tym bardziej nie wyobrażam sobie zapijania tym wódki której praktycznie nie piję), czegokolwiek innego czy nawet robienia drinków. No po prostu nieeee 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się