Stajnie w Lublinie

poleci ktos dobrego specjaliste od zębów?
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
26 marca 2015 10:26
Mojemu koniowi zęby robi dr Kusy i jestem zadowolona, koń też.
Godby polecenia jest Kusy w takich przypadkach
Czy wśród lubliniaków znajdą się chętni na kurs masażu I stopnia?
Ja chciałabym jeśli będzie mi odpowiadał termin 😉
Gdzie można się w lubelskim szkolić na wyższym poziomie niż w szkółce? Szukam stajni dla "zepsutej" przez szkółkę nastolatki. Ewentualnie czy można u nas znaleźć na wakacje konia do współdzierżawy i czy ktoś w ogóle zdecydowałby się udostępnić konia takiej osobie?
Na twoim miejscu udałabym się do Profesora Pietrzaka (stajnia Fidelius) 😉
.
bera7 zależy z kim ten kurs, gdzie, kiedy i za ile 🙂
gajowa, z p. Marią Soroko. Okolice Puław najprawdopodobniej. Koszty kalkuluję  na ok 500zl z noclegami i wyżywieniem. Termin to pierwszy weekend lipca.

Jak będzie 10 osób chętnych to się odbędzie. Dla mniejszej grupy koszty rosną więc bez sensu.
Nie wiem czy do końca tutaj, ale wie ktoś może w jakim sklepie w Lublinie mogę kupić linkę na kantar sznurkowy i żeby był wybór w kolorach?
Maltanka polecam SJ Łąki https://www.facebook.com/sjlaki?fref=ts
Indywidualne podejście do jeźdźca, na jeździe zazwyczaj tylko jedna osoba, ewentualnie dwie.
Stajnia zajmuje się jeździectwem sportowym jak i rekreacyjnym, jest możliwość wydzierżawienia również konia, wszystko dopasowane do umiejętności jeźdźca 😉 Polecam 😉
widzexxcie ja ostatnio kupowałam linkę w Auchan. Jeśli chodzi o kolory to zbyt dużego wyboru nie ma, ale są różnej grubości i w dobrej cenie  😉
Czy sklep Baskil jeszcze działa, jeśli tak to gdzie?  👀 Pralnia derek i czapraków nadal tam istnieje?  👀
tak działa, jest w elizówce 🙂
W stajni w Elizówce? 😉
tak w stajni , w budynku po lewo od zielonej bramy wjazdowej.
gajowa, z p. Marią Soroko. Okolice Puław najprawdopodobniej. Koszty kalkuluję  na ok 500zl z noclegami i wyżywieniem. Termin to pierwszy weekend lipca.

Jak będzie 10 osób chętnych to się odbędzie. Dla mniejszej grupy koszty rosną więc bez sensu.


ja bym się chętnie załapała ale w Polsce będę dopiero od połowy lipca, więc ten termin mi nie odpowiada. jak będą jakieś inne to chętnie się podepnę.
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
08 kwietnia 2015 18:33
Witam. Czy w okolicy Pólka, a konkretnie stajni Fidelius znajdę jakieś miejsce do przenocowania? Hotelik, pensjonat itp. Zupełnie nie orientuję się w tych okolicach, więc będę bardzo wdzięczna za pomoc 🙂
Kaprioleczka, szkoda, tyle lat się nie widziałyśmy 🙂
Można gdzieś w Lublinie kupić słupki do pastucha ?
w LKJ u Rafalskiego
Kaprioleczka, szkoda, tyle lat się nie widziałyśmy 🙂


a cóż poradzić  🙁 zapisałam się na kurs pod Wrockiem który będzie w maju. w Lublinie jeszcze trochę jestem, więc możemy się umówić na jakąś kawę czy coś jak już wyzdrowieje z mojej anginy.
Kaprioleczka, na kawę się zgadamy a kursy zrobimy osobno 🙂

Mam już wszystkie informacje odnośnie kursu, więc jak ktoś ma ochotę to zapraszam na PW, żeby nie zaśmiecać wątku.
Zapytam jeszcze tutaj bo może ktoś nie śledzi wątku akademickiego czy studiuje bądź studiował ktoś z Was na UP w Lublinie i orientował się w sprawie wyjazdu na AMP? Co uczelnia na to i jak było w poprzednich latach z organizacją wyjazdu, z góry dzięki.

A i jeszcze jedno jeździ któraś z Was w Bystrzejowicach? Mam pytanie
Miałam konia przez kilka ładnych lat w Bystrzejowicach  😀 pytaj śmiało, tu albo na PW
Też stałam kilka lat w Bystrzejowicach. Chętnie podzielę się doświadczeniami.
Dzięki za odzew, ale chyba już nieaktualne bo dowiedziałam się, że bez samochodu ciężko się tam dostać, to prawda?

A pytanie mam raczej aktualne bo chciałam się dowiedzieć czy jest tam rekreacja i coś więcej na ten temat. Słyszałam, że szukają instruktora ale nie wiem czy to potwierdzone inf i chciałam się zorientować coś więcej.
to zależy czy lubisz dłuuugie spacery poboczem wąskiej drogi  😂

nie wiem czy faktycznie szukają instruktora bo już chwilę mnie tam nie było. Kiedy ja tam stałam żadnej rekreacji nie było... teraz osoby przychodzą na jazdy ale "prywatnie" na prywatnych koniach trenerów którzy tam są. tak było kiedy ostatni raz byłam 😉 sama zresztą tak jeździłam, bo ostatni sezon dla mnie pechowy i oba konie miałam kontuzjowane  🙁
Mógłby mi ktoś podać aktualny nr do p. Głogowskiego?  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się