Jak zamawiać z HOOKS do Polski?

juliadna   siwek czarnogrzywek <3
23 lutego 2015 07:03
ja do hooksa chętnie się dołączę 🙂
anetakajper   Dolata i spółka
23 lutego 2015 10:03
do hooksa jestem chętna 🙂
Ja też chętnie 🙂
Wszyscy coś chcą, ale nikt się nie podejmie zamówienia grupowego 😉
Ja nawet nie mam konta w banku, więc nawet gdybym chciała to raczej nie pomogłabym za wiele 🙁
ja tez nie mam konta. I czekam na zbiorowe zamówienie bo może ktoś sie podejmie. :kwiatek:
Wszyscy coś chcą, ale nikt się nie podejmie zamówienia grupowego 😉


Bo to tylko fajnie brzmi. A potem jest cyrk. A tu ktoś nie zapłacił, a tu hooks nie dosłał tego czy tamtego. A jak przyjdzie paczka to najlepiej żeby w tym samym dniu wszystko rozpakować, posortować w paczki i wysłać. Roboty jest sporo, żeby to ogarnąć. Przewalutowanie, potem popakowanie... Ja organizowałam zamówienia, ale po kilku akcjach mi się odechciało. Za dużo przy tym roboty.
xxagaxx, nie dziwie ci się, sama pewnie bym się nie podjęła zbiorowego zamówienia.
Ja jeszcze nie zamówiłam jak ktoś chce to może do mnie pisać ale musi sie pospieszyć i to bardzo.
Trzeba zaglądać na stronę Hooksa, jest sporo promocji, a ostatnio trafiłam na darmową dostawę. Efekt- leci do mnie Aurora....  😜  (oby tylko pasowała na panicza)  😂
Kochani, podpowiedzcie proszę co warto kupować w hooks? Jeszcze nie zdążyłam dokładnie przejrzeć strony, ale jest coś na co warto zwrócić uwagę, ma szczególnie dobrą ceną/ jakość? Coś czego u nas nie ma, a jest fajne? Dopiero zorientowałam się, że bywam koło tego sklepu co jakiś czas, ale w stacjonarnym też pewnie nie wszystko co na stronie mają...
Ja się jeszcze spytam na szybko. Czy ktoś wie jak wypada rozmiarówka kantarów w hooks?
A może ktoś brał oficerki z hooksa i mógłby mi coś o nich powiedzieć?  🙂
lenalena, jakościowo mega, natomiast ciężko dobrać rozmiar. Mam młodzieżowe i są mega fajne za to kupiłam normalne i się utopiłam. Niby cm. różnicy w wysokości, a były zdecydowanie za wysokie, szerokie, zwłaszcza u góry. Może przy mniejszych rozmiarach jest lepiej, ale ja noszę 41 i się dosłownie utopiłam.

O Hooksa możesz pytać śmiało do mnie na pw, ja chyba wszystko przetestowałam 😉
Super, dzięki!  😀
ktoś planuje robić zamówienie? byłabym zainteresowana podczepieniem się. 🙂
ja bym chciala rekawiczki jakby ktos coś...
Mógłby mi ktoś podać stronę, której zamawiacie? nie mogę jej znaleźć, a nie mam jej nigdzie zapisanej :c
ja patrzę na rzeczy na stronie http://www.hookseurope.com/
Aaaa, przepraszam, jak byk jest nawet na pierwszej stronie  😵 dziękuję 🙂
[s]Ktoś nie będzie może z czeskiego hooksa zamawiać? W sumie tam wychodzi dużo taniej (chyba, że coś pomieszałam(?))?[/s]
Edit: strzeliłam kolejną gafę :c
I  ja bym chciała się podłączyć 🙂
Ja również 🙂
ok, tak patrząc na wszystko to CHYBA mogłabym się tego podjąć. musiałabym się tylko jutro dowiedzieć jaką prowizję mi weźmie bank za transakcję w innej walucie.
no i przydałoby si skompletować zamówienie za minimum 300 euro, żeby wysyłka była za darmo.

jednak robiłabym to pierwszy raz, więc gdyby był ktoś bardziej zorientowany w temacie to chętnie "odstąpię" 😉 byle by udało się to zamówienie najpóźniej po świętach złożyć. 🙂
Po świętach to i ja mogłabym się dołączyć 🙂
to jak pozostałe zainteresowane osoby? Bandos, Behemotowa, horse_art, może być po świętach?
anetakajper   Dolata i spółka
26 marca 2015 18:52
Ja tez pisze sie po. Swietach :-) 
I ja tez bardzo chętnie cos zamówie  🙂
termin jest dla mnie zupełnie bez znaczenia 🙂 byle z jakimś wyprzedzeniem było info - czasem nie mam dostepu do neta 😉
Kahlan chętnie dopiszę się do zamówienia 🙂 może być po świętach, tylko faktycznie podaj termin do kiedy zbierasz zamówienia
Przez was zerknęłam na stronę Hooksa i się zakochałam w derce. :/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się