Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Pytanie z serii WC: gdzie można dostać wkłady zapachowe takie jak w McDonalds'ach? Pomijając rzecz jasna podprowadzenie ich z tamtych toalet  😉
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
26 marca 2015 22:17
edit: zły wątek  😡
Ja osobiście nie jestem w stanie przełknąć costy czy caprio i tym bardziej nie wyobrażam sobie zapijania tym wódki której praktycznie nie piję), czegokolwiek innego czy nawet robienia drinków. No po prostu nieeee 😉


Raz po gonitwie w maksymalnie gorący dzień lata jedyne co bylo do picia to taka Costa ktora przelezala cały dzień w pełnym słońcu na wozie. Do teraz mi się dźwiga jak o tym pomyślę.
Wódkę można przepijać tylko colą, która sama w sobie jest niepijalna, więc świetnie do siebie pasują. Kolorowe napoje to świństwo straszliwe, no oprócz zielonej ice tea...
ja tam wolę zieloną ice tea robioną w domu w dzbanku  😀
jak dla mnie do wódki tylko redbull, ewentualnie sprite.
Kaprioleczka, ja też, ale sztuczna jest jak narkotyk 🙁
Kaprioleczka, ja też, ale sztuczna jest jak narkotyk 🙁


bo nie piłaś mojej  😎
Sypiesz do niej coś jeszcze mocniejszego?  🤣
może  😎

a tak na poważnie, to po prostu mam dobrą herbatę, bo jestem ogromnym fanem herbaty, wiem jak je mieszać i co do nich dodawać. zapraszam jak kiedyś będziesz w pobliżu mnie 😉
Może w przyszłym życiu, a może nie  💘
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
27 marca 2015 08:33
Jak jeszcze piłam wódkę to nie przepijałam niczym. Zawsze mnie rozwalało jak ktoś w jednej ręce trzymał kieliszek a w drugiej szklankę z sokiem/colą i od razu dobrze wódki nie połknął a już wychylał całą popitkę  🙂
Mnie zawsze zastanawiało jaki jest cel picia czegoś, co nikomu nie smakuje i co trzeba zaraz popijać albo zagryzać. Fuj.
Ależ dobra, zmrożona wódka bardzo lekko i fajnie wchodzi i wcale nie trzeba jej przepijać.
Achaja, a ja wiem o co ci chodzi. dla mnie czysta wódka jest po prostu obrzydliwa i nie bardzo rozumiem to, że ludzie to piją. w dodatku mi szkodzi 😉
Mi się zawsze wydawało, że alkohol pije się po to, żeby osiągnąć efekt lekkiego (lub nie, zależnie od jednostki pijącej) upojenia 😉 ale o tym to można by długo i namiętnie dyskutować.
Ja sama, żeby to osiągnąć piję wino, ewentualnie "piwa" smakowe czy drinki ale jak są jakieś imprezy w których biorę udział to często widzę, że sporo ludzi pije wódkę i od razu ją popija. Kiedy sama ją piłam też tak robiłam i nie wyobrażam sobie nie popijać czystej. Dla mnie jest po prostu obrzydliwa. Tym bardziej, wracając do pytania, nie wyobrażam sobie, żeby popijać ją czymś równie, jeśli nie bardziej obrzydliwym 🤣 U mnie w tym celu najlepiej sprawdzał się sok porzeczkowy, ewentualnie pomarańczowy. Cola czy inne słodkie już niekoniecznie.
Dlatego ja piję whiskey i problem z głowy  😎
Tylko nie mów, że z colą 🤣?
Pamiętam jak serce mi się krajało jak pracowałam przy imprezie, między innymi robiąc drinki ludziom i starsi panowie (znaczy tacy w wieku moich rodziców) prosili o np chivasa 18 letniego czy czarnego johnniego z colą...
Ja jak już piję to tylko z lodem 😉
zależy. lubię whiskey z colą np. na imprezach, gdzie to co pijesz jest mniej istotne, bo jesteś tam pić ze znajomymi/gadać/tańczyć/dobrze się bawić/wyżalić/spuścić parę (niepotrzebne skreślić). Lubię natomiast z niektórymi znajomymi o podobnym "smaku" wybrać się na whiskey i wtedy żadna cola już nie wchodzi w grę 😉

najbardziej (i tak sobie robię w domu) lubię Jacka Daniels'a z cytryną i na lodzie. Wygląda to tak, jak brzmi (lód, whiskey, kawałek cytryny). Smakuje wg mnie super  😜 poza tym stoi kilka innych butelek (knob's creek, wild turkey, JD single barrel, Gentleman Jack, jameson, itp.) ale te już lubię najbardziej na lodzie, bez dodatków 😉 (choć jameson z sokiem (nie napojem, sokiem) żurawinowym i limonką też jest niezly)
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 marca 2015 16:01
Mnie smak wódki cofa. Nie pijam.
Smak to i ja lubię ale jakoś tak mi szkoda "marnować" smak 🙂
W domówkowych warunkach czasem piję z colą, czy tak jak piszesz z cytryną, w knajpach tylko z lodem 🙂 nie ukrywam, że względy ekonomiczne też wchodzą w grę. W domu za colę nie dopłacam 5 czy 6 zł...
Doooobra, kończę off.
Smak to i ja lubię ale jakoś tak mi szkoda "marnować" smak 🙂
W domówkowych warunkach czasem piję z colą, czy tak jak piszesz z cytryną, w knajpach tylko z lodem 🙂 nie ukrywam, że względy ekonomiczne też wchodzą w grę. W domu za colę nie dopłacam 5 czy 6 zł...
Doooobra, kończę off.


nawet o tym nie pomyslałam  😲 w stanach sam jack kosztuje tyle, co z colą, tak sie przyzwyczaiłam, ale faktycznie, tu mamy inaczej  😲
No ja ostatnio mocno się zdziwiłam jak miałam zapłacić 17zł... potem brałam już tylko z lodem za 12 🤣
Dla mnie te wszystkie Jacki mają zapach męskich perfum i chyba nie odwazyla bym się tego skosztować.
Bardzo cieszę się z tego, że mężczyźni z mojego otoczenia pachną nieco inaczej 😉
Inna sprawa, że napoju o zapachu tych męskich perfum też bym nie wypiła.
Dla mnie te wszystkie Jacki mają zapach męskich perfum i chyba nie odwazyla bym się tego skosztować.

niee, smak nie ma z tym nic wspólnego. a facet to wolę by pachniał czym innym  😂

Ma ktoś pomysł, co to może być za słowo? 🙇 🙇 🙇
jedyne co mnie przychodzi do głowy
to po angielsku
posypka było jakoś tak springles, sprinkles, no jakoś tak  😡
Dzięki, już mi budyń pomogła. :kwiatek: Sprinkles było. 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
28 marca 2015 11:57
Co się dzieje ze stroną ask.fm? Otwieram a tam komunikat "no robots allowed, your actions have been suspended".   🤔wirek: Nikomu nie zadaję nawet pytań. Przeważnie czytam aska lostak i tyle.  🤔

U mnie się nic nie dzieje, wszystko jest normalnie. Ale wygląda na to, że strona potraktowała Cię jako bota  😲 przeskanuj sobie komputer, bo może jakiś spambot nabił Ci dużo pytań w krótkim czasie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się