rozmowy o niczym

pokemon, jak chcesz kiedyś chętnie z Tobą pojadę + dzieci.
We dwie raźniej i lepiej zagospodarować dzieci i podróż lepsza
Kika   introwertyczny burak i aspołeczna psychopatka
27 marca 2015 13:23
Kaprioleczka pozwolę sobie luźno nawiązać🙂
Przeprowadziłam właśnie rozmowę o prokreacji z moim 9 letnim synem. Chciał wiedzieć wszystko i wszystkiego się dowiedział. Na szczęście stwierdził, że to obrzydliwe 😂 i że NIGDY tego nie zrobi bo to obleśne. Dobrze że mam to już za sobą ale teraz też bym się napiła no ale przed 17 podobno nie wypada 🙄
ech musiałam się wygadać
Podobno wszystko kwestia ceny, a tam akurat mają duże 😉
kujka   new better life mode: on
27 marca 2015 13:38
Kika, ee tam, ja slyszalam ze przed 12 😉
Kika   introwertyczny burak i aspołeczna psychopatka
27 marca 2015 13:44
Kujka jak masz dwoje dzieci w domu granica się przesuwa. Widzę nagłówki w gazetach:
"Skandal! Pijana matka uświadamiała seksualnie swojego małego, naiwnego synka. Dziecko jest już pod opieką psychologa, który próbuje je przekonać, że to jednak bocian i kapusta są odpowiedzialne za prokreację. Matka na izbie wytrzeźwień"
Ale jeszcze tylko dwie godziny, zleci😉
Kaprioleczka pozwolę sobie luźno nawiązać🙂
Na szczęście stwierdził, że to obrzydliwe 😂 i że NIGDY tego nie zrobi bo to obleśne.


nalej sobie, ale tylko jeśli obiecasz mi, że po osiągnięciu przez niego odpowiedniego wieku będziesz mu to wypominać przy każdej okazji  😁 😁 😁

ja tam bym się chętnie zainteresowała czymś obrzydliwym, ale nie ma z kim  👀 
Kika   introwertyczny burak i aspołeczna psychopatka
27 marca 2015 14:27
Stoi nalane i czeka, jeszcze 1,5h tylko. Akurat demontuję 4metrową szafę garderobianą 4cm śrubokręcikiem syna więc mi zleci do tej 17.
Najlepsze było pytanie młodego czy ja TO robię i czy mnie nie brzydzi... Ech to była ciężka rozmowa, dobrze, że mamy duże poczucie humoru bo bym nie wybrnęła. Tak jak w dniu gdy znalazły moją "czarodziejską różdżkę" ale o tym to po 22 godz. ewentualnie🙂
Kaprioleczka jak Cię przypali na obrzydliwości to musisz rozchodzić jak w dowcipie🙂
Kaprioleczka jak Cię przypali na obrzydliwości to musisz rozchodzić jak w dowcipie🙂

tak, nawet wiem, gdzie musiałabym pójść  😀iabeł: (do Los Angeles i z powrotem  😂 )
Kujka jak masz dwoje dzieci w domu granica się przesuwa. Widzę nagłówki w gazetach:
"Skandal! Pijana matka uświadamiała seksualnie swojego małego, naiwnego synka. Dziecko jest już pod opieką psychologa, który próbuje je przekonać, że to jednak bocian i kapusta są odpowiedzialne za prokreację. Matka na izbie wytrzeźwień"
Ale jeszcze tylko dwie godziny, zleci😉


Uuu... ciekawie  😂 

ja tam bym się chętnie zainteresowała czymś obrzydliwym, ale nie ma z kim  👀 


A ja znam paru wolnyhc, ale jak na nich patrze, to naprawdę zaczynam wierzyć w to, że można zostać les z powołania  👍
[quote author=Kaprioleczka link=topic=97011.msg2324414#msg2324414 date=1427466004]
ja tam bym się chętnie zainteresowała czymś obrzydliwym, ale nie ma z kim  👀 


A ja znam paru wolnyhc, ale jak na nich patrze, to naprawdę zaczynam wierzyć w to, że można zostać les z powołania  👍
[/quote]

ale ja nie narzekam, że zupełnie nie ma chętnych... tylko ja taka wybredna  😎
pokemon, jak chcesz kiedyś chętnie z Tobą pojadę + dzieci.
We dwie raźniej i lepiej zagospodarować dzieci i podróż lepsza

Powiem Ci, że nawet kiedyś o Tobie myślałam, żeby zagaić  🙂
Dawaj znać, w tym momencie jako istota pojedyncza na wycieczki nie trzeba mnie namawiać. Mogę pojechać za chwilę znowu. Wtedy mogę nawet gdzieś dalej.
Kaprioleczka ja nie wybrenda, ja już zaniżam wymagania i coraz to gorzej z wyborem mimo to  😵
Kaprioleczka ja nie wybrenda, ja już zaniżam wymagania i coraz to gorzej z wyborem mimo to  😵

wiesz co, ja już mam wymagania tak obniżone, że jakbym zeszła niżej to już musiałabym się sama siebie brzydzić  👀 trudno, jakoś przeżyję jeszcze do maja... mam nadzieję.
czemu do maja?  👀
czemu do maja?  👀


"to był maj - pachniała każdej kępa"  😁 😁 😁
Kaprioleczka pozwolę sobie luźno nawiązać🙂
Przeprowadziłam właśnie rozmowę o prokreacji z moim 9 letnim synem.

właśnie przeglądam internety i widze to:
http://www.edziecko.pl/rodzice/56,79361,11309528,Seks___5_najbardziej_krepujacych_pytan_jakie_zadaja.html
może dorwał ten artykuł

edit: [quote author=E. link=topic=97011.msg2324465#msg2324465 date=1427469720]
czemu do maja?  👀


"to był maj - pachniała każdej kępa"  😁 😁 😁
[/quote]

tym razem to po prostu kwestia geografii, bo na razie jestem utkwiona w Lublinie  😁

edit: RATUUUUNKUUU nie umiem skrócić linka więc go zmniejszyłam  😡 😡 😡
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
27 marca 2015 15:36
[quote author=kujka link=topic=97011.msg2324190#msg2324190 date=1427451649]
Tania, gryzie? drapie? wyrywa sie i odfruwa? 😉
(...)

Wszystko naraz. Nie da się jej ani zbadać ani nic. Przynajmniej zachowując palce i ją przy życiu. Ech....
[/quote]

A grube rękawice np. spawalnicze albo hutnicze? Do tego dziób na taśmę  😁
Kika   introwertyczny burak i aspołeczna psychopatka
27 marca 2015 16:47
No dobra 17 minęła, ja już zaczęłam 🥂. Ktoś się przyłącza?😉
Kaprioleczka ja w sumie tylko na pierwsze z nich nie musiałam odpowiadać jeszcze. A co do kwestii Pan z Panem i Paniz Panią to one już dawno wiedzą i swojego czasu zaproponowały taki układ wspólnej koleżance - że oboje się z nią ożenią 😵 patologia pełną gębą
Rozkręciłam już prawie całą szafę się małż zdziwi jak przyjedzie za tydzień 😂
A mój brat nikogo nie pytał. 👀 Ale w sumie ja też jakoś nie, po prostu wiedziałam. 🤣
Kaprioleczka, skróć link 😉
Kika   introwertyczny burak i aspołeczna psychopatka
27 marca 2015 17:27
Ja też wiedziałam bo mój 4 lata starszy chłopak miał książki tematyczne że tak powiem a sąsiedzi, których chomikiem się opiekowałam pod ich nieobecność, prenumerowali "Twój weekend" i sobie drogą dedukcji jakoś to wszystko złożyłam. Ale obrazek był dość patologiczny  😀
No dobra 17 minęła, ja już zaczęłam 🥂. Ktoś się przyłącza?😉


ja jeszcze muszę jechać samochodem po psa, ale jak wrócę to nie będziesz sama piła  🥂
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 marca 2015 19:51
[quote author=kurczak_wtw link=topic=97011.msg2320631#msg2320631 date=1427093430]
Dodofon przyjaciółka ma. zrobiła, bo wcześniej miała "rodzynki". powiększyła do większego b więc nie jakieś balony nadmuchane. no i teraz ma cycki z zezem rozbieżnym. zabieg miała w bardzo dobrej klinice za ciężką kasę.


Moje dwie kumpele mają, z płaskiej deski do C i efekt zajebisty.

edit:
ups, ale widze, ze to temat sprzed wielu stron  😂
[/quote]
Bo Ty zawsze o cyckach wygrzebiesz. Albo o kupie.
Wrócił mi internet. 💃 W końcu nadrobię seriale. 😎
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 marca 2015 00:09
Wszystkich fanów couchsurfingu pozdrawiam z kanapy w krakowskiej kuchni  😉 Pierwsza wycieczka krajoznawcza po Krakowie zaliczona, czyli trip po barach  😂 Serio, nigdy nie zwiedzałam Krakowa, tyle co przejeżdżam obok autostradą  😉
smarcik chodząc czasem po centrum, to mam wrażenie, że niektórzy nie przyjeżdżają zwiedzać Wawelu czy coś, tylko łazić po knajpach i nocnych imprezach do rana.  😁
Rany, co ja robię obudzona o tej porze w sobotę? W dodatku poszłam spać około 3. 😵 Lecę po kawę i oglądam seriale. 😀
E tam, 9 to już późno, mi się coś przestawiło i wstaję ostatnio po 7, dzisiaj 6:40 pobudka. Niedługo chyba zacznę o 4 wstawać :/ Trochę to męczące, bo nawet jak pójdę spać późno, np. o 3 nad ranem, to wstaję koło ósmej...
Budyń ja też tak ostatnio mam, sama z siebie budzę się przed 7.  Dziwne to. I właśnie wydaje mi się, że już tyle czasu przewaliłam i już ! jest 9.30 !
Ale chodzę spać o 23, więc się wysypiam 🙂
Oj tam, oj tam. Ja zaczęłam tydzień pobudką 2.40. Na szczęście kolejne dni pozwoliły mi pospać do 4.30. Dzisiaj czyste szaleństwo, wstałam 6.30.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się