Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

Dzięki, dzięki, dzięki wielkie wszystkim za rady i podpowiedzi  :kwiatek:

Włosy ścięłam, od ponad 20 lat nie miałam tak krótkich!!  😜
Mam jakiegoś boba dziwoląga, ale z nowymi włosami czuję się wprost cudownie  😜
Wrzucę zdjęcie jak dostanę "przed i po" z salonu. Aktualnie mam przedpotopowy telefon bez aparatu, także nic nie zdziałam.
mundialowa, kurczaki, zapomniałam, że istnieje wątek o fryzurach, piękny offtopic zaserwowałam  😡

Flygirl, podłoga wyglądała jakby kuzyna Coś strzygli  😁
Teo, ja jakoś nie widziałam zastraszającej ilości bobów na ulicach. Choć przyznaję, że ja z tych mało przykładających wagę do takich rzeczy i zauważających takie drobiazgi jak fryzura  😂

bisha, iście wiosenna pogoda  😁 Gdzie był koncert?
Bischa   TAFC Polska :)
24 marca 2015 22:01
Gdańsk, ostatnie jest na Molo w Sopocie 😉 zresztą, na tym na Molo po lewej stoi nasza forumowa Lena 😎
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 marca 2015 22:03
Oh, nie każ nam czekać, wrzucaj boba od razu!  💘 Ja już odliczam godziny do poniedziałkowej wizyty u fryzjera  😜
Dworcika   Fantasmagoria
25 marca 2015 08:08
Jeszcze zimą w pracy


Ja ostatnio, jak już mam zdjęcie, to albo na koniu, z daleeeeka, albo w pracy, jak się załapię na koleżankę, kiedy robi fotki na stronę.
Mam!  💃
Nie jestem nazbyt fotogeniczna, ale jest jak jest. Fryzura mi się strasznie podoba  😜
Dziękuję raz jeszcze za podpowiedzi  :kwiatek:
[img]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/11094683_823304334411070_3327478659586236699_n.jpg?oh=9859a097c64fe8d4b73de36eecc86ccf&oe=55758A99&__gda__=1433804869_b26be273b0df7f7893e2cfcd8ecaf13e[/img]
czy teraz będziesz musiała prostować włosy? 😉
nie, dziś po umyciu i wysuszeniu dokładnie tak samo się układają, także jest szał!  🥂
Generalnie nie przepadam za układaniem włosów, prostownicy to ja nawet w rękach nie miałam.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 marca 2015 15:02
buyaka super! Bardzo Ci pasuje i ładnie podkreśla Twoją długą szyję.
mi też się podoba  🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
27 marca 2015 06:52
A nie mówiłam? 😎
buyaka, Fantastycznie! Też mi się bardzo podoba. 😀
Retna   nic nie zmieniać
27 marca 2015 15:56
...
Bischa   TAFC Polska :)
27 marca 2015 16:11
Retna, aleś Ty piękna 😀 Myślałam z początku, że to Żabeczka swoje zdjęcie wrzuciła 😁
Retna   nic nie zmieniać
27 marca 2015 18:50
...
Buyaka rewelka! Chociaż w długich też mi się podobało!
Retna wow, piękna oryginalna uroda... Masz latynoskie korzenie? Przypominasz mi Macadamian Girl 🙂

Ja mam włosy już praktycznie do pasa i zero pomysłu co z nimi zrobić. Kusi ścięcie do ramion!
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
27 marca 2015 19:26
Bischa, dziękuję  😡
Faktycznie, obie z Żabeczką mamy mocno orientalną urodę  😀


Orientalna nie orientalna, Twoja przy mojej , jest zjawiskowa ! 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
27 marca 2015 19:41
Retna, masz taki sam typ urody jak moja koleżanka! 🙂
Mnie się kojarzysz z hawajką 🙂
Retna   nic nie zmieniać
27 marca 2015 21:53
Hexa, dziękuję! :kwiatek: Nie, cała moja rodzina to Polacy - to znaczy, aż do pradziadków. Dalej nie wiem, musiałabym poszukać, ale raczej nie wzięło się to znikąd 🙂
zabeczka17 dziękuję, chociaż to przesada! Moja uroda jest... chińska 🤣
safie, mi mówią, że przypominam Wietnamkę 😂 Kiedyś za to, że Cygankę... 😉
Retna, a mi przypominasz bardziej jakąś indiankę 🙂 śliczna jesteś 😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 marca 2015 20:07
Miałam wrzucić zdjęcie po obcięciu włosów 😉 Niestety tylko samojebka - moja fryzjerka nie zgodziła się na całkiem krótkie, tzn stwierdziła, że przy moim trybie życia to bez sensu no i wylądowałam z takim troszkę nie wiadomo czym  😉 A reszta włosów pojechała do fundacji Rak'n'Roll. (wrzucałam zdjęcie na fb więc niektórzy już widzieli).
Smarcik, nie rozumiem przy jakim trybie życia krótkie włosy mogą być bez sensu? i co to w ogóle za zwyczaje, że się fryzjerka nie zgodziła? 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 marca 2015 20:32
Chciałam takie krótkie sterczące z tyłu z długą grzywką z przodu - ona wie, że średnio interesuje mnie codzienne układanie włosów, używanie jakichś kosmetyków do układania itp i po prostu stwierdziła, że to nie dla mnie. Oczywiście gdybym bardzo chciała to zrobiłaby mi wszystko, ale chodzę do niej od kilkunastu lat i uważam, że bardzo zna się na rzeczy więc ufam jej decyzjom.
Dworcika   Fantasmagoria
30 marca 2015 20:40
Też mam taką fryzjerkę, do której chodzę od lat, pamięta co miałam w tym czasie na głowie i wie co lubię, czego nie. I przede wszystkim mogę jej zaufać w kwestii doradzenia jak ciąć, żebym była zadowolona i z efektu wizualnego i praktyki 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
30 marca 2015 20:45
wendetta, Smarcik pewnie miała na myśli to, że jej odradziła taką fryzurę 🙂 Moja fryzjerka też sobie to zastrzega (skopiowane z jej strony): "Zastrzegam sobie prawo odmówienia zabiegu, jeżeli jestem przekonana, że jego wykonanie jest bezcelowe, niemożliwe lub efekt końcowy nie będzie podkreślać urody klientki".
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 marca 2015 20:59
No, mniej więcej tak jak pisze Scottie tylko moja fryzjerka zna mój charakter i po prostu wie, że denerwowałabym się musząc układać włosy  😉 Robiła mi krótkie lata temu, ale to były takie całkowicie króciutkie - potem miałyśmy problem jak mnie uczesać na bal gimnazjalny  😂 (rany, kiedy to było  😡 )
smarcik -wow ale zmiana, ale ładnie Ci w takich 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 marca 2015 21:37
To ja wam powiem coś lepszego. Za każdym razem kiedy siadam na fotel u mojej fryzjerki pada z mojej strony "wiesz Kamila, chciałabym tu krócej, tu dłużej, ale koniecznie asymetrię bla bla bla". Kamila stoi i pacza. Kiedy ja skończę mówić słyszę "nie obchodzi mnie to co ty chcesz" 😉

Także w październiku posadziła mnie tyłem do lustra i coś zaczęła rzeźbić. Kiedy już zmyła farbę, ścięła włosy, ułożyła okazało się, że jestem... ruda... 😵



To dopiero znaczy "nie mieć nic do powiedzenia u swojego fryzjera". Nigdy nie wiem co mnie czeka 😉
Jakie masz ładne rzęsy!
Dworcika   Fantasmagoria
31 marca 2015 07:46
JARA, jak powiesz, że to naturalne rzęsiska, to się rozpęknę z zazdrości :/
JARA, ale Ty jesteś młoda siksa! 😀😀 😀 Patrzcie no, takie małe, a takie wyszczekane 😉 dopisek: aż spojrzałam w Twój profil - wyglądasz na 18, a nie tyle, ile tam napisane  😲
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się