Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
28 marca 2015 16:11
Skoro jesteśmy w temacie picia- macie jakiś sprawdzony sposób na kaca giganta...? 🙁
Kaca giganta nie miewam ale po większym piciu mój organizm zawsze domaga się zimnej cocacoli. Dostarczam mu ją, tak ze dwie szklanki, zjadam śniadanie, najczęściej jajecznicę na maśle, jeśli boli mnie głowa (rzadko) to ibuprom zwykły albo max (u mnie ifenin) i po sprawie 🙂
Aaa... i przed snem wypijam sporo wody, stawiam ją też przy łóżku.
sprubuj gorzkiej herbaty, niektórym pomaga
albo zjeść coś lekko strawnego, może jogurcik z platkami?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
28 marca 2015 16:25
O, w sumie colę mam. Spróbuję. Bo zdycham.
Też nienawidzę wódki. Jest paskudna i paskudnie na mnie działa. I zawsze, absolutnie zawsze koszmarnie mnie po niej bolą zęby.
Cola pomoże, choć jeśli Ci bardzo niedobrze to proponuję ją "odgazować". pomaga też na ból brzucha.

moim niezawodnym sposobem na kaca-giganta (bywały takie, teraz już mniej) - ser żółty starty na tarce + drobno posiekana cebula + majonez i taką pastę między 2 kawałki chleba. Pyszne, no i napakowane tłuszczami w których alkohol dobrze się rozpuszcza.
No i woda, woda, woda!
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
28 marca 2015 17:06
No ja piję tak więcej raz na ruski rok, nienawidzę być pijana :/
Wzięłam przeciwbólowe, wypiłam colę, jakoś odżywam. Jeszcze frytki sobie zrobię na pocieszenie i chyba jakoś przetrwam 😁
Dzięki 😉
Czy ktoś poleci mi FTP które mogę sobie wykupić i na nim sobie normalnie budować strony, itd? dawno nie korzystałam, ale zaczynam potrzebować co raz więcej miejsca i trochę mi się wypadło z obiegu  🙇
opolanka   psychologiem przez przeszkody
28 marca 2015 22:33
CzarownicaSa, ja juz nie pamiętam jak to jest 😉 pomagala mi woda z cytryna, chlodny prysznic i ruch (np. Spacer).
zupa chińska z vifona 😉
To chyba, żeby się podtruć do końca i nie cierpieć 🤣
Słuchajcie jak z aloesu "wyjąć" małą sadzonkę? Chciałam dać komuś, żeby sobie zasadzil, ale po instrukcjach internetowych nie jestem pewna, czy zrobię to dobrze.
Mógłby ktoś jak krowie na rowie wyjaśnić, jak to zrobić? 😉
Anderia   Całe życie gniade
29 marca 2015 21:40
Potrzebuję kogoś, kto jest obeznany z zamawianiem rzeczy z Amazon (brytyjskiego).
Heval, nie wiem czy tak jest poprawnie, ale... ja po wyjęciu dużej, starej roślinki chwyciłam ,,kępkę" takich małych listków, urwałam i wsadziłam do ziemi. Trzyma się dzielnie. Powtórzyłam operację, z tym że kępkę wstawiłam do wody, i również jak na razie ok. Nie wiem, czy musi postac, aż się te całe korzonki wykształcą czy coś... chwilowo i tak nie mam czasu na ogrodnictwo  😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 marca 2015 19:28
Skoro jesteśmy w temacie picia- macie jakiś sprawdzony sposób na kaca giganta...? 🙁


Sok z cytryny + niewielka ilość wody.
Co ludzie mają z umieszczania na fb postów w stylu "nie uwierzycie, można zobaczyć kto oglądał profil na facebooku", "super, wystarczy wejść na stronę i doładują wam telefon, to prawda!" z podejrzanymi, zawirusowanymi linkami? Ktoś im płaci za taki niebezpieczny spam :/? Zauważyłam, że nie wszystkie te konta są fikcyjne, a przynajmniej nie wyglądają.
Niee, oni sami też mają wirusa, który wysyła samoistnie takie posty.
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 marca 2015 19:38
Pytanko do Wrocławiaków: bilet na szynobus z Głównego mogę kupić normalnie w kasie? Nigdy w życiu czymś takim nie jechałam, a w środę będę zmuszona i jest to dla mnie czarna magia, jako że ze wsi jestem  😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 marca 2015 19:38
Facella, możesz kupić u pana/pani, którzy są na pokładzie szynobusa 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 marca 2015 19:39
A nie płaci się wtedy więcej, tak jak jest to w przypadku normalnych pociągów?  👀
Okej. Czy to się kiedyś tam zaczęło i potem to już samo leci, bez wiedzy tych osób? Masakra...
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
30 marca 2015 20:00
Czy ktoś zakładał konto bankowe korzystając z umowy internetowej? Nie jestem pewna, czy jest ona na tyle bezpieczna. Chociaz czekanie na kuriera 24 dni, to też nie jest przyjazna perspektywa..
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 marca 2015 20:15
bianca, a masz już konto w jakimś banku?
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
30 marca 2015 20:20
JARA, Mam. Dlatego rozważam tę opcję.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 marca 2015 20:22
bianca, ja zakładałam konto w Alior Sync'u (darmowe prowadzenie, darmowa karta, darmowe bankomaty o ile co miesiac wpływa np wypłata). Nie podpisywałam papierowej umowy (nie miałam czasu czekać na kuriera), więc założyłam je przelewając z konta w mBanku 1 grosz 😉
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
30 marca 2015 20:24
JARA, No to ja mam identycznie. Zakładam w T-mobile i będę przelewać z mbanku (teraz minimum jest 1zł). Czyli wszystko poszło zgodnie bezproblemowo?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 marca 2015 20:26
T-mobile to właśnie kiedyś był Alior Sync. 😉
Tak, wszystko poszło bezproblemowo i jestem bardzo zadowolona 🙂
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
30 marca 2015 20:27
Dziękuję Ci bardzo! Mogę w końcu kliknąć ze spokojnym sumieniem. 😀
Ale przynajmniej tłumacze tym razem nie dali ciała, u nas zostawili nazwisko Greya, a w Rosji przetłumaczyli i wyszło -> Pięćdziesiąt odcieni Szarego  😂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 marca 2015 20:57
Tylko my mamy jakieś twarze nie wiadomo skąd w tytule  😉 W Czechach z kolei mają pięćdziesiąt odcieni szarości  😉
Te twarze akurat pasują jako frazeologizm w tłumaczeniu.
Ej właśnie spojrzalam, że w internetach wszędzie jest Dirty Dancing, a ja pamiętam lata nabijania się z wirujacego seksu, kiedy to znowu zmienili?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się