Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

lalasatan, to jest charity 🙂 Ładnie w burgundach, zarówno w eskadronie jak i w schocku.
Livia, harja, dokładnej daty wyjścia nowej kolekcji nie znam, może deborah się zlituje i napisze? Ale zapowiada się ciekawie 😉
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
29 marca 2015 18:16
emptyline dziękuję za podpowiedź :kwiatek:
lalasatan kiedyś chorowałam na ten czaprak. Pięknie mu.
Dzisiaj dostaliśmy w prezencie pad Caball classic mocca  😁.
Umie się to moje zwierzątko w życiu ustawić.
wątek zamknięty
A ja się wyłamię z ogólnego nurtu zachwytu Eskadronami, bo ogólnie to mam od dłuższego czasu hobby w postaci wyszukiwania perełek z innych marek. Przefantastyczne czapraki - i w super cenach - są z aktualnej wiosennej kolekcji Horze. Kosztują naprawdę grosze, a jakościowo lepsze i fajniej uszyte niż eskadronowe cottony. Bardzo dobrze leżą pod siodłem. Ja już skubnęłam beż i czekoladowy brąz, ale piekielnie mnie kusi jeszcze mermaid green - to jest coś jak Anky Army 💘 Na gniade świetny kolor. A i granat niezły, i tylko pastelowy róż mnie nie rusza 😉

A tutaj beżowy komplet Horze Spirit na gniadym Valegro 🙂







wątek zamknięty
Quanta, Grzybowy jak zwykl piękny  😍  Twoje konie nawet w reklamówce z Biedry wyglądałyby pięknie
wątek zamknięty
Quanta namówiłaś mnie! Szukam czegoś do codziennego męczenia w moich stypowych kolorach. Zwróciłam już uwagę na te czapraki bo kolory szałowe  😎 A cena bardzo przyjemna. Wrzucisz foty czekolady?
wątek zamknięty
quantanamera ten horze wygląda na prawdę fajnie! Co do jakości to trafiają się perełki niestety. Kiedyś ktoś miał w stajni, totalny feler, krzywo szyty i po kilku jazdach w miejscu popręgu pojawiły się pierwsze dziurki. 🙄 Za to w innej stajni były same czapraki horze i każdy sobie chwalił. Świetne jakościowo, dobrze wchłaniały pot i estetycznie szyte.

Jak quanta zaprezentowała horze, to ja pokażę Wam HKM LG Champagne 🙂 jak dla mnie lepszy jakościowo od cottonów, dużym plusem jest świetne podszycie. Z drugiej strony na zamszu ma wyszyty napis LG, niestety nie mam zbyt dobrych zdjęć (jak zawsze 😁 ).
wątek zamknięty
Quanta , zła kobieto przez ciebie czaprak juz zamówiony 🤣
wątek zamknięty
Dziewczyny wpadam z ważnym pytaniem, komplet smaragd green czy york wojskowy ?

wątek zamknięty
Na Bonę? Smaragd.
wątek zamknięty
wabankowa zdecydowanie smaragd !  😉
wątek zamknięty
Przewinął się komuś przez łapki link z  Eskadronem Banana VS? Strasznie mi się podoba a nigdzie nie mogę znaleźć 🙁
wątek zamknięty
wabankowa- smaragd green zdecydowanie! 🙂
wątek zamknięty
czy ma ktoś real foto eskadrona cyan?

szukam coś na ciemnogniadego i albo cyan albo smaragd green
wątek zamknięty
nakarzynka dokładnie nad tym samym sie zastanawiam 😉
Mam w planach w tym tyg jechać do sklepu i chyba wezmę i cyan i smaragd green :3
Będę miała to dodam fotki 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
30 marca 2015 10:18
quanta, pięknie wygląda ten czaprak!

srokate
, fajny ten szampan 🙂 Ten czaprak jest pomarańczowo-szary? 🙂

Wabankowa, szmaragd zdecydowanie!
wątek zamknięty

srokate
, fajny ten szampan 🙂 Ten czaprak jest pomarańczowo-szary? 🙂


Nie mam dobrego foto, żeby dokładnie go przedstawić. Jest zielony, a zamsz jest ciemno beżowy.
http://www.gnl.pl/kolekcje/hkm/hkm-lauria-garelli-champagne/czaprak-hkm-lg-champagne.html
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
30 marca 2015 10:25
srokate, ale wtopa, myślałam, że kolor nazywa się Champagne, a to model 😂 Tak czy siak, ładny 🙂
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
30 marca 2015 10:33
no to gwiazdy podrzuccie jakis pomysl na owijki do tego potnika:


(czyli wspomniany juz mermaid green)
wątek zamknięty
srokate, ale wtopa, myślałam, że kolor nazywa się Champagne, a to model 😂 Tak czy siak, ładny 🙂


Livia ja na początku też tak samo pomyślałam. 😂
wątek zamknięty
kujka a z kompletu nie chcesz? One z tego co pamiętam w fajnej cenie są.
wątek zamknięty
quantanamera, smuta, ale za to jak fajnie wygląda - z resztą na twoich koniach wszystko się prezentuje elegancko 🙂
srokate, fajny, fajny! Ale chyba nieco mały? Jaki to rozmiar, full?
wabankowa, smaragd!
wątek zamknięty
Moim skromnym zdaniem mam wrażenie, że jakiekolwiek czapraki są lepsze jakościowo od eskadrona.
Dlatego Wabankowa ja się wybije i powiem, że york lepszy.
quanta te Horze na zdjęciu w sklepie tak sobie wyglądają, ale na koniu rewelacja!
wątek zamknięty
srokate, fajny, fajny! Ale chyba nieco mały? Jaki to rozmiar, full?


Full, ja mam zwyczaj wyciągania czapraków w przód i w górę, więc faktycznie wygląda na mniejszy. 😜 Od cottonów jest po szerokości dłuższy ok. 1,5cm., w długości taki sam. Jest profilowany bardziej prosto, nie ma wystających ... "bułek". 😀
wątek zamknięty
A wie ktoś jak wygląda to horze ale wszechstronne? Bo o ile wersja ujeżdżeniowa ma ładny krój o tyle ta wszechstronna jakoś tak mi nie pasuje wizualnie na fotkach sklepowych... A nie powiem cena kusząca  😉
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny za podpowiedzi 🙂 w takim razie kiedyś trafi do mnie szmaragdowa zieleń, bo teraz zdecydowałam się na coś innego  🤣 ale nie zdradzę na co, jak przyjdzie to pokaże zdjecia 😉
wątek zamknięty
Zwariuję z tymi kolorami, banan czy granat na ciemnego skarego?
Kurcze, tyle fajnych kolorów, ale nic na tym koniu nie robi "wow". No, może tylko mój obecny burgund 👀
wątek zamknięty
Budyń Ja bym brała banana  🙂
wątek zamknięty
[quote author=budyń link=topic=96724.msg2326996#msg2326996 date=1427794540]
Zwariuję z tymi kolorami, banan czy granat na ciemnego skarego?
Kurcze, tyle fajnych kolorów, ale nic na tym koniu nie robi "wow". No, może tylko mój obecny burgund 👀
[/quote]

Ja nie mam mojej ciemnogniadej w granacie fot, ale granat miałam i szybko sprzedałam. 😉 Mam bardzo poglądowe w bananie, może to Ci pomoże w decyzji. :kwiatek:
wątek zamknięty
budyń ja bym brała granat :> Na każdej maści mi się granat podoba zwłaszcza jak jest jeszcze jasna lamówka  🤣
wątek zamknięty
sacramentia   this strange kind of love...
31 marca 2015 13:26
srokate tak, właśnie to mi się w nim podoba, że jest ten iceblue, mimo że na focie go nie widać niestety  🤔
harja, lalasatan  :kwiatek: i nie kuś bardziej!  🍴
Livia mam nadzieję że kopytny nie zjaśnieje na lato, bo faktycznie pasuje idealnie, i to mi sie bardzo podoba  😁
quanta zawsze jak dodajesz zdjęcia, to bardziej się zachwycam końmi niż szmatami  😜 😍
budyń też bym stawiała na granat, klasyka  😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.