hucuły.

Kastorkowa   Szałas na hałas
22 marca 2015 19:18
Oddajcie nam tą fit figurę 😀
Ja też jeżdżę aktualnie na jednej takiej fit, ale mam nadzieję, że jak pójdzie na trawę to jej się przytyje nieco.
A moja to jest miss zgrabności, jak na hucuła 🙂
Ja niestety znowu się męczę nad zgubieniem brzucha 😀
Wrzucę marne fotki, ale lepszych nie mam, bo nie mam fotografa: na pierwszym moja miss  😂 kilka tygodni temu, w sumie jeszcze nie wdrożona w sezon, a na drugim już w trakcie regularnych jazd. Na trzecim panna fit 🙂
Kastorkowa   Szałas na hałas
23 marca 2015 06:05
Tłuszczyku z chęcią trochę przyjmiemy, ale mam nadzieje, że jak wyjdzie trawa to nabierze trochę masy.
Choć i tak wolę aktualną wersję od tej jak do nas przyszedł bo wtedy wyglądał jak zabiedzony beczkowóz


Tak było

Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
23 marca 2015 06:26
Kastorkowa, a mi się Twoje konisko podobało w starej wersji. Ale ja lubię brzuchate hucuły 😉
Kastorkowa   Szałas na hałas
23 marca 2015 06:28
Tylko w starej wersji był po 2 latach nic nie robienia całkowitego, bez kondycji ani nic dla tego wolę wersję aktualną gdzie się chłopak wyrabia zwłaszcza, że to już 15-sto latek. Jak trochę przybierze na masie teraz będzie idealnie  😉
Kastorkowa z chęcią oddamy Wam tłuszczyk  😁
Ja również, tak więc wszystkie będziemy miały kucyki idealne 😀
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
23 marca 2015 18:31
Ktoś tu wrzucał kiedyś ogiery, z których wywodzą się linie hucułów z krótkimi opisami. Nie mogę tego znaleźć 🙁
Czy mógłby mi ktoś to podrzucić ? 🙂
Jeśli chodzi o wiosenny rozruch, to dołączam się z dziadkiem. Ostatnio poszliśmy do lasu pieszo, wróciłam na grzbiecie. Wspaniałe uczucie...  😜 Rekurs skończył 26 lutego 31 lat. Towarzyszy mi od 1995r. 🙂 Wrzucam dowody.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 marca 2015 05:52
reksin piękny wiek i piękne zwierzę!
subaru2009 Tutaj masz wszystko rozpisane. Myślę, że o to Ci chodzi 🙂 http://huculy.phorum.pl/viewtopic.php?t=565
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
24 marca 2015 06:54
Dziekuje !🙂 :kwiatek:
reksin Ale się super trzyma! 😀
reksin widać dobrą formę 🙂

Ja ma do Was pytanko, na jakich wędzidłach jeździcie na swoich hucułach? Grube, cienkie, podwójnie czy może pojedynczo łamane? 🙂
Haffek My mamy pustą oliwkę podwójnie łamaną z miedzianym łącznikiem i zwykłe smakowe podwójnie łamane 🙂
Haffek- odpowiedziałam w wątku wędzidłowym.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
30 marca 2015 10:38
A my dzisiaj świętujemy 4 urodziny Ignasia! Zdjęć oczywiście nadal się nie dorobiłam. Nie wiem kiedy ten czas minął, dla mnie nadal jest Niuńkiem... Z okazji urodzin podjęliśmy też decyzję, że w tym roku odpuścimy mu jeszcze pracę pod siodłem ze względu na brak czasu na regularne jazdy. Zamiast pod siodłem będzie w tym roku chodził w bryczce 🙂
Kurczak Sto lat! 😀 Mój Pampek dziś skończył 8 lat  😜
to i ja się podłączę - wczoraj obchodziliśmy 9 urodziny Wołosanki  🏇
Ooooo, moja wychowanka. Jak miło ją ujrzeć jako dorosłą pannę🙂. Wszystkiego dobrego Wam życzę!
Najlepszego Wam wszystkim 🙂
razem z klaczką ślicznie dziękujemy :kwiatek:
Pytałam w poszukiwanych, ale nie było odzewu od ładnych paru miesięcy, więc pozwolę sobie wrzucić tutaj, może ktoś coś wie

Poszukuję dwóch klaczek, obie około roku
Na zdjęciu miały pół roku.
Stały w Rościszowie, potem zostały sprzedane. Prawdopodobnie stoją w Częstochowie, o ile nie poszły dalej.
Chciałabym wiedzieć co u nich ponieważ Perła (jaśniejsza) to źrebak mojej podopiecznej i od pierwszych dni z nią pracowałam. Spokojna, bardzo ufna, można było zrobić z nią praktycznie wszystko. O. Piarg Tabun, m. Pessoa.
Jeżeli chodzi o charakter to Pinacollada (gniada ze skarpetkami) próbowała dominować, lubiła kopnąć jeśli coś jej nie pasowało. o. Piarg Tabun m. Peonia, jednak nie jestem pewna czy mają wpisane pochodzenie.

Jeśli ktoś posiada możliwość proszę o zdjęcia. Bardzo za tymi miśkami tęsknię i chciałabym przynajmniej na zdjęciu je zobaczyć bo na odwiedziny się nie zapowiada 😉

Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
09 kwietnia 2015 14:54
W końcu, po 7 miesiącach we własnej stajni, moje konie doczekały się zdjęć 😉 Młody gruby, brudny i kudłaty, ale szczęśliwy.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
09 kwietnia 2015 15:50
Ukradne Ci go  😜
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
09 kwietnia 2015 16:57
Potraktuję to jak komplement 😉
Sokola   Szczęśliwy jest ten, kto potrafi docenić to co ma
09 kwietnia 2015 23:09
---
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się