Kącik Rekreanta cz. VIII (2015)

kujka dokładnie 🙂 w takim ukłądzie dużo cierpliwości dla Gila, zawsze możesz użyc patentu- za kropelki są cukierki  😁 a mazogilek bardzo ładny! 🙂😉
dressagelife to wrzucaj!  😀  hehehe, zdjęcia po przejeździe, to prawie tak, jak poprosiłąm kiedyś mamę, żeby nagrała mi trening, problem był taki, że nie dograła się z kamerą i to co mam z tego dnia, to piękne ujęcia... piachu na ujeżdżalni  😵
Precelek dziękujemy!  :kwiatek: hihi, powiesz mu jak będzie starszy, żeby nie wpadł w syndrom Justina B.  😁
Atea piękny koń!
arivle ile lat ma Twoje zwierze? bardzo łądnie się prezentujecie! gratuluje wyników! 🙂
brzezinka przeurocza ta kucynka!  😍
anai powoli zmienia się w koksa z siłowni, niestety jeśli chodzi o przyswajanie pewnych elementów, to też zostaje na etapie łysego dresa  🤣 ale Siwy ma super jabłuszka! mężnieje Ci chłopak! 🙂

Atea, super koń! Prze-prze-przepiękny  😜 Gdyby odrobinę mniejsza głowa i szyja, to mógłby na tym zdjęciu Totillasa udawać (a jaka zmyślna kryptoreklama w tle, no majstersztyk  🤣 😉)
arivle Najważniejsze, że pierwsze koty za płoty. Gratulacje 🙂 Świetnie wyglądacie
kenna Nie no serio mam cenzurować ten baner? Mogę, ale śmieszne mi się to wydało. Na zdjęciach z hali się będzie pojawiać. EDIT: Proszszsz, powinno mniej kłuć w oczy 😉
baffinka Moooożna, ale w zaprzęgu. Fryzy na pozowanych zdjęciach wydają mi sie infantylne :P Chociaż właściciel by się ucieszył pewnie.
Atea sama jesteś infantylna! Jak właściciel nie będzie mieć nic przeciwko to bierzemy !  😀
Atea, No, pięknie się prezentuje fryzio. 😀

kenna, Jaka kryptoreklama w tle? Bo nie widzę niczego w tle fryza. :/
(Za to odwrotnie założone koszyczki też mi się w oczy rzuciły.)

brzezinka, Wspaniała kucka i jak zwykle podziw dla pięknego dosiadu Twojej Julci. 😀

arivle, Wspaniale wyglądacie. 😍
Julie Bo wymazałam napis z baneru 😉 (Zedytowałam post i zdjęcie z fryzem)
Averis   Czarny charakter
31 marca 2015 11:51
Atea, no błagam, ja go nawet nie zauważyłam. A te wszystkie zdjęcia z hal, gdzie są powieszone płachty sponsorów?
Julie, dziękujemy :kwiatek: No dosiad ma lepszy niż matka  😂  Ale mogę się pocieszyć tylko tym, że matka jeździ sama a ona jeździ z matką.  🤣


Atea, Ale... czemu? Nie sądzę, żeby kenna mówiła poważnie, w sensie zarzutu, że logo własnej stajni na zdjęciu to jakaś niedozwolona forma reklamy. 🙂
No chyba, żeby ktoś miał logo na każdym zdjęciu i wstawiał takich zdjęć po 15 dziennie w każdym możliwym wątku. 😉
Atea, (a jaka zmyślna kryptoreklama w tle, no majstersztyk  🤣 😉)


Widać zazdrość kogoś zżera.
Atea nie przejmuj się i nie wymazuj. Ludzie bywają podli, zwłaszcza jak sami w danym temacie do niczego nie doszli.
A tak na marginesie - zawsze byłam i jestem pełna podziwu do Waszego podejścia do koni i pracy z nimi.
Julie Bo nie miałam intencji kryptoreklamy 😉 Tylko dlatego! Żadnych fochów nie mam, ani nic! 😀 Nic nie poradzę, że na zdjęciach bez loga fryzu prezentował się tak:

😂
brzezinka No to mamy nowe re-voltowe maskotki  😀
doorka Dzięki  :kwiatek: Ale myślę, że kenna też nic złego nie miała na myśli.

Wymazałam, żeby afery nie robić i coś mi nie wyszło  😁
doorka43, A ja jestem pewna, że kenna żartowała. 🙂
Żartowałam 😀 W tym sensie - że TAKI koń i to jeszcze na tle bannera, no to wypisz wymaluj idealny obrazek reklamowy, po prostu do katalogu z nim! (a użyłam małej czcionki i sformułowania "krypto", no bo na forum jakaś tam forma reklamy jest zabroniona, kit ze szczegółami 😉 ). Tzn. zazdrość jest (o konia), ale zero negatywnych emocji 🙂

Atea, na tym drugim zdjęciu fryz wygląda jak ten dwunogi koń z jakchś internetów
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
31 marca 2015 18:08
kasiakliczkowska, :kwiatek:
tuch, jakoś tak schludniej, prawda 😁 Dziękujemy 🙂
brzezinka, dziękuję 🙂 Piękna z nich para, a kucka jest absolutnie szałowa!
anai, dziękujemy, no i na pewno będzie!
Dzionka, baffinka, Dżastin, :kwiatek:
maleństwo, miło mi 🙂 Nie da się ukryć, że jest dużo lepiej, ale najwięcej dał mi ostatni rok, mam fenomenalnego szkoleniowca, który zrobił z nami świetną robotę!
ententa, już 8 latek stuknęło w marcu. Ale Lauda sporo pauzował w między czasie niestety. Nie ukrywam, że ma zdecydowanie więcej niż powinien na obecnym poziomie wyszkolenia. Lub jak kto woli, umie zdecydowanie za mało jak na swój wiek 😉 Pocieszam się, że do GP jeszcze mamy szansę zdążyć 😁
Atea, Julie, dziękujemy 🙂
Arivle,mój debiutując w GP będzie miał 12,wiec masz sporo czasu 😉
darolga   L'amore è cieco
31 marca 2015 20:49
We Wrocku armagedon pogodowy i ciemności nastały, ale dajemy radę, pozdro  🏇



Arivle mój ma 10 lat i śmiga C klasę z elementami CC dopiero, więc i tak jesteście do przodu  😉 Niestety tak mu się życie potoczyło, że sporo się obijał  😁
darolga, lol, to u nas rano padał śnieg a teraz jest burza  💃 co tam u was więcej słychać?🙂
Rok temu, w Prima Aprilis 😉 pojechałam po szaraka. Ten rok był  jednym z najlepszych jeździecko w moim życiu 🙂
Tak było:



tak jest:

[img]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/11041776_826201050774390_4583200138748318629_n.jpg?oh=ce31d078147c29220e006afebab13971&oe=559F5253&__gda__=1438053611_0d0558390f4d3f8f005b475b9c9f81be[/img]
anai, Uwielbiam patrzeć na Twoje zdjęcia z zawodów 🙂
Atea, Taki dyskutujący z ciągnięciem był? 😀 Czy to tylko uchwycony moment? BTw, on też ma taką "wysoką akcję przodów" typowo fryzyjską? (nie wiem czy to się tak fachowo nazywa 👀 )
brzezinka, Prześliczny kuc 😀 Fajna wysokość - nawet jak córa podrośnie, to dalej się na koniu zmieści i nie będzie trzeba "za chwilę" znowu zmieniać.
kujka, Oj tam, artystyczne mazy czy zdjęcia z duszą - zawsze jakaś pamiątka. 😁

Aaa, czemu doba ma tylko 24 godziny 😵 Padłam wczoraj i nie powstałam dzisiaj w okolicach 5:30, żeby obczaić inną trasę do lasu. Nawet budzika nie usłyszałam. Remontują "moją" drogę i nie widzę przeciskania się z koniem między koparkami..... Ileż to człowiek się musi nakombinować 😂
Szanowny koń sprzed kilku dni:
Arivle szal cial opad szczeny! 😀 gratuluje wynikow! 😅
anai oooo prosze, ale sobie zarcik zrobilas na to prima aprilis zeszloroczne 😉 kolejnych lat i udanej wspolpracy zycze 😀 swoja droga - ale Szarak wyjasnial 😀
brzezinka super kuc i super cora 😀
Atea  😍 Fryzio jest mega, takiego to nawet moglabym miec, serio serio ;P ale juz zdecydowalam ze nie kupuje nic na razie, wiec nie draznij mnie 😀
arivle,Sankaritarina,faith dziękujemy  :kwiatek:
anai i tylko takich, owocnych lat w waszej współpracy Ci życzę 🙂
Sankaritarina, wzrost ma super bo nawet ja na nią mogę wsiąść, ewentualnie w razie potrzeby  😉
Anai, pięknie Ci siwy mężnieje!

a ja jak się już zebrałam w sobie, żeby wrócić do jazd po 3 latach to sie okazało, że ... siodło do wymiany, plecy bolą 🙁 pani Maria Soroko była u nas wczoraj, za kilka tygodni kolejna wizyta. Siodło zmieniamy (teraz challenge mnie czeka- znaleźć jakiś dopasowany syntetyk), wcierki, dera magnetyczna, kontynuujemy dużo pracy z ziemi i zobaczymy. Więc szukam siodła... A już sobie nawet bryczki nowe zamówiłam, no 😁
Averis   Czarny charakter
01 kwietnia 2015 10:25
wendetta, błagam, nie mów mi o zmianie siodła...Rozważam operację pleców i chirurgiczne zwężenie kłębu 😁
Averis 😂
my z kolei jesteśmy mocno wykłębieni i trochę nam mięśni jeszcze na plecach brakuje... ale łączę się w bólu, chociaż ja dopiero zaczynam szukać.
Karson rzeczywiście taki kłębowy paker? jaki ma rozmiar?
Witajcie w moim swiecie koni-ogorkow  😎
Pisałam o tym już w niektórych wątkach, ale chcę trafić do jak największej liczby osób.

Klacz w mojej stajni urodziła wcześniaka, który niestety miał pewną wadę i umarł. Szukam osoby, która ma źrebaka i jego matka zmarła. Wiem, że tak się zdarza, klika lat temu sami mieliśmy taki problem. Jeśli ta osoba chciałaby, żeby jej źrebak wychował się z naszą klaczą, to proszę o kontakt. To bardzo ważne dla nas i możliwe, że dla tej osoby też. Popytajcie znajomych jeśli możecie, ja robię co tylko mogę.
Averis   Czarny charakter
01 kwietnia 2015 11:15
wendetta, 34 a nawet bliżej do 35...Dodam, że po długiej przerwie jest w lekkim treningu od miesiąca.
faith, przywdzieję żałobę 😉
Sankaritarina (rany, twój nick to dla mnie zawsze wielki wysiłek umysłowy  😁 ) Generalnie przyjął ze spokojem, raz właśnie sobie fiknął przy zagalopowaniu i akurat złapałam. Generalnie jak na trzylatka jest dość opanowany choć baaardzo dzieciakowaty z charakteru, co przy takich gabarytach jest bardzo zabawne. Fajne jest to, że lubi mizianie. I w ogóle ludzi. Tylko musimy mu czasem przypominać, że ludzi się nie taranuje, bo jak go coś zainteresuje albo wystraszy to idzie gdzie mu odpowiada  (a, że akurat tam stoisz to drobny szczegół :hihi🙂. Jeśli chodzi o akcję przodu to oczywiście ma ruch nieco bardziej "wyniesiony", ale na szczęście hodowla idzie w dobrą stronę i coraz więcej fryzów fajnie pracuje przodem. Często też ta akcja przodu wynika ze złego szkolenia: jeśli fryza nie nauczysz pracy w niskim ustawieniu na początku szkolenia, to później bardzo trudno go sprowadzić na właściwe tory. I tak coraz bardziej zadzierają głowy, wyrabiają sobie mięśnie oporu, tyłki zostają w tyle, a przednie nogi pracują w górę zamiast w przód.
faith Drogie skubańce są.
brzezinka Tobie też ładnie na kucce!
Atea, szczególnie w siodle 15 cali  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się