AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

BitSmoked w 2013 postawili czarny rów jako drugą przeszkodzę w finale profi i tylko nieliczni ją pokonali  🙄
Co do uprawnień- III licencja była=jest i basta. Nie da się nic kombinować z rejestracją, czy nie. Wygrasz, zarejestrujesz się po AMP to uprzejmi doniosą i będzie dyskwa, po co? Amator to tylko ci z licencją wstępną lub bez niej, wyżej to profi. Co do ujeżdżenia, można się dogadać z PZJ o papierek, że III jest za odznakę, a nie osiągnięcia i przyjmują wtedy do amatorów.
moneczka słyszałam że to był błyskający się rów i na tyle dziwny że nawet ludzie z ZO poodpadali  🤔

W sumie patrząc na komunikat i widząc że skoki znów są na tej mocno średniej trawie może i lepiej że nie pojadę. Dodając ryzyko parkurów tego samego gospodarza toru co 2013 tym bardziej :p

moneczka, dzięki za ważne info!
Gorące dyskusje o kategoriach na facebookowym profilu AMP

https://www.facebook.com/amp.wjezdziectwie/posts/10205833715182817
Czytam ten wątek któryś raz i wciąż nie rozumiem, czy to jest tak, że jak mam srebrną odznakę to nie mogę jechać ujeżdżenia amator?
Przecież 2 lata temu tak nie było...
MOŻESZ
Ok, super dzięki! 😉 Dla mnie te przepisy to czarna magia jakaś.
W przypadku ampow to dla kazdego....
grugloor Możesz jeśli nie upomniałaś sie o III licencję w ujeżdżeniu, bo na podstawie srebrnej odznaki mogłaś to zrobić.
O nic się nie upominałam. ;D Wręcz właśnie nie chciałam III licencji. 😉 Miałam w zeszłym roku tą "wstępną". 😉
A ja się ucieszyłam, profi mogę śmiało jechać 😀 Ale pewnie odpuszczę bo nie dość że konia mam targać pół polski to na piach i trawę? Szkoda nóg, zwłaszcza że to tylko AMPy. Szkoda, na kwarc bym na pewno pojechała.
Jest komunikat nr 1a

Zapoznajcie się z nim lepiej do dechy do dechy:
http://www.ampy.pl/jck1415/files/komunikaty/1415_jezdziectwo_k1a.pdf

pozdro
Ale namodzone 😀
Ale chyba najlepsza opcja podzialuz tych do tej pory mi znanych 🙂
Tylko gdzie ja sprawdze czy w 2013 wyrobilam 3 klase w uj? Chyba nie, ale kto to wie....
Czyli teraz w sumie mogłabym sobie amatorów pojechać tylko pytanie co uczelnia na to, nadal jest ktos kto rozważa start z UP Lublin? Albo ktoś kto startował w poprzednich latach - na jakiej zasadzie, dofinansowywali coś? Z kim na ten temat rozmawiac?
Ale mieszania.  😁
Pomóżcie blondynce. Konkurs licencyjny jechałam 25.08.2013, a do wiadomości WZJ podałam w 2014. Mogę jechać tym amatorów czy nadal nie?  😁
Sonkowa a wiesz jak się robi III klasę sportową ?
Poczytaj sobie ...
Sonkowa masz III licencję a nie klasę, III klasę robi się poprzez przejechanie odpowiedniej liczby (5?) konkursów P na zero.
A takie na licencji regionalnej np A2B3C oznacza druga klasę czy licencje?
nikinga, uprawnienia  (potocznie llicencję ) drugiego stopnia  w ujeżdżeniu  i trzeciego  stopnia  w skokach. Klasa  jest ważna  w roku  zrobienia  i następnym  roku  kalendarzowym.
Ale jesli kiedykolwiek mialam II klase, to III jest dozywotnia?
Mialam II w 2012r. Moge jechac amatorow?
rtk, nie jestem na 100% pewna, ale w skokach uprawnienia II stopnia (zdobyte wraz z drugą klasą) są dożywotnie. W ujeżdżeniu chyba też? Czyli masz II a nie III. Nie możesz jechać amatorów.
Naprawdę tak ciężko odwiedzić stronę PZJ ...
rtk jeżeli pytasz o ujeżdżenie (w skokach też) jeżeli ktoś kiedyś miał II klasę otrzymuję uprawnienia (licencję) II stopnia.

Poniżej link do przepisów
http://pzj.pl/sites/default/files/przepisy/Warunki_uzyskiwania_uprawnien_sportowych_w_Ujezdzeniu.pdf

Czyli rtk do końca swojego życia możesz jeździć konkursy do CDI 3* itp ...
Proszę się ogarnąć to nie jest takie trudne i w tym wątku to było już milion razy wspominane ...
Słuchajcie czy koń na AMPy ma mieć szczepienia co pół roku czy co rok?
Słowo aktualne w regulaminie jest dość... no 😀
Rozumiemy tak jak sport - co pół roku, czy tak jak zwykły konik co rok? Ktoś z was pamieta?
może mieć co rok, ale od ostatniego 6 msc plus 21 dni, czyli jak zawody są 22-24.05 to ostatnie szczepienie musi być z grudnia
Mega dziwnie. Dzieki 🙂
Bardzo staram się ogarnąć te różnice pomiędzy licencją i klasą, ale czy mogę to jakoś sprawdzić? Na pewno miałam licencje i klasę III w ujeżdżeniu, ale było to wieki temu. Mogę gdzies sprawdzić czy moja klasa jest aktualna? w sensie czy ją mam?
xxagaxx, powinnaś pamiętać swoje wyniki od 2013, albo przynajmniej starty, wyniki chyba nadal są w sieci.
Teraz jest nowa tabela klas, wg której 4 x P x 58% daje III klasę. Wcześniej było podobnie albo tak samo (nie pamiętam).
Co było przed 2013, w przypadku III licencji się nie liczy (wg komunikatu).
Zawsze bylo 55% 🙂
Tęczusia   Po małym sporcie pozostał już tylko kac.
12 kwietnia 2015 13:01
Gdzie dokładnie znajdę programy ujeżdżenia dla amatorów? Ma ktoś może linki lub pliki? A mianowicie dla -> "półfinał I P-­1, półfinał II D­-2, finał
P­-5". Czuję się taka zagubiona...  😡
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się