Ogłowia

Polecicie coś konkretnego dla takiej mordy?
Raczej brązowe, raczej w typie skokowym, raczej do pi razy oko 300 🙂
Morda długa, smukła, uszy długie.
Roni95 - mnie sie ono podoba. nawet myślałam, żeby je nabyć (promo była), ale na mutancim łbie nachrapnik by sie nie zapiął, niestety...  (na mutancim zapięła się Aurora w rozm xfull  😀)
Zorilla, w hooks teraz sa promocje na oglowia, nawet te za (w promocji) 20 ojro są b. fajnej jakości. niebo lepszej niż tej marki (i to za kilka razy więcej) za którą ktoś (bo nie ja) wyzwał faith od idiotek, ze uwaza, ze dobra jakoś i cena.
horse_art,  faith pisała, że niekoniecznie chce  wydać  200 zł. Twoje  naczółki  są  piękne  (sama czekam  na jakąś  gotówkę,  żeby  zamówić  😉) i są  modele  za mniej  niż  200, stąd  mój  post .
anai, faith i tak nic ode mnie i tak nie wezmie - za tego yorka :P
Ooo 20 ojro to brzmi dobrze 😀
Mialam jednego hooksa (caldrige house?) i bylo ok 🙂
A gdzie ja znajde czarne krysztalki anai? zwlaszcza ze opdajacy chcialam 🙂


faith, tak wygląda na modelkach ten waldhausen o którym wspominała anai.




Mnie on się bardzo podoba  😀
zorilla, zbierane jest zbiorowe zamówienie (do 7.04 chyba), bezplatna wysylka do pl... warto 🙂
tylko te promocyjne chyba cob... (wole nei sprawdzac, zeby znów czegos nie dokupic) te co mialam coby to takie maławe... (cob anky jest z 10 cm dłuższy z obu stron:P)
nawet jedno jeszcze mam, one z tych drozszych (gold medal chyba) ale jest takie cudne... za male na konia, ale cieszy oko i palce przy macaniu i szkoda go sprzedawać :P 
te tanie (nawet bez promocji) tez baaardzo przyzwoite. nawet konie coby mam...ale oglowi wisi kilka ... (bo robic to dla nich zwyklych do ciurania mi się nie chce, a i czasu brak) ale ledwo się powstrzymalam  😜

ps brzezinka, fajne... ten podwojny b. ciekawie! robilam potrójny, srebrne oprawki. tez wygladał zaskakująco dobrze (mi się takie welkie nie do konca - za wielkie dla mnie) ale na podwójny zrobiłaś mi teraz smaka 😉
A mi właśnie schnie mój brązowy Equipe  😍 Jutro premiera na koniu 🙂 Jeszcze tylko naczółek muszę mu dorobić ładniejszy (horse_art  :kwiatek: ), ale muszę poczekać chyba na następną wypłatę :P
Super to brązowe ogłowie za 20 ojro ale.... nie ma go  🙁 🙁 Nawet coba bym wziela 🙁
jak cob/full to na 100% bierz full....

to mi  sie bardzo podoba. i tez tanie
http://www.hookseurope.com/produktsida/combined-noseband-bridle-stafford-clarid/50211/50215/
Akurat miałam COBa z Caldrige i był baaardzo duży 😉
Ale nie wezme nic bo nie ma 🙁
Dokładnie jak jakiś czas temu przeglądałam HOOKSa to moim wyborem było to które podlinkowałaś i to które "jest" teraz za 20 😉. No ale wolałabym  jednak to za 20 :P
moglas nie ogladac :P
za 50 tez jest tanio 😉 i jakie ladne... no mowie ci no ladniejsze :PPPP
a z rozmiarami - no nie dobijaj? to jednak kazda marka inaczej ? 🙁 ale zawsze lepiej wieksze - lawo mozna zmniejszyc, niz za male 😉
Właśnie mi się podobają ogłowia z hooksa i nawet mam model upolowany ale boję się rozmiarówki. Bo normalnie moja nosi coba jednak na pierwszych dziurkach(prawie jak duże pony), więc nie mam pojęcia jak to w naszym przypadku będzie.
http://www.hookseurope.com/produktsida/combined-noseband-bridle-bedford-claridg/56833/56834/
no moje z tej marki jest male cob (inny model)
Zorilla mówiłam kup ode mnie, przestaną ci wyskakiwać powiadomienia, takie ładne brązowe, sądzę że byłoby idealne 😁
anetakajper   Dolata i spółka
02 kwietnia 2015 07:36
[quote author=horse_art link=topic=39.msg2328320#msg2328320 date=1427921733]
jak cob/full to na 100% bierz full....

to mi  sie bardzo podoba. i tez tanie
http://www.hookseurope.com/produktsida/combined-noseband-bridle-stafford-clarid/50211/50215/
[/quote]

To ogłowie mam i cob jest bardzo mały
brzezinka dziekuje za fotki!🙂 :kwiatek:
Angeel, dawaj  KONIECZNIE zdjęcia  🙂
brzezinka, bardzo  ładnie!
A przepraszam, byłby ktoś tak miły i pomierzył mi ogłowie cob z hooks? Chciałabym zobaczyć jak to na mojej by wyszło z tymi paskami wszystkimi, miałabym chociaż porównanie :kwiatek:
anai - sie okazalo, ze nachrapnik za maly i zle lezy ;/ Bede kombinowac z innym nachrapnikiem (juz napisalam do horse_art czy mi przerobi inny), ale to moze troche potrwac. Zla jestem strasznie 🙁
siwaaa trafiłam do tego wątku przypadkiem i patrząc na Wasze zdj , pomyślałam, ze chyba najbardziej trafnym rozwiązaniem byłby naczółek jak najmniej zwracający na siebie uwagę, tak żeby nie przyciągał wzroku ku  górze ( prosty, czarny, bez zdobień ), a ew. można tez spróbować z ozdobnym nachrapnikiem, tak żeby było na czym zawiesić oko na dole 🙂😉 ale to tylko moje skromne zdanie. Swoją drogą nachrapnik nie jest za wysoko ? tak mi się wydaje, jakby nieco przez to wydłuża pysk..
Angeel, fatalnie 🙁 A jaki wzięłaś rozmiar?
anai - miałam fulla hanowera, niestety ta część na kości nosowej była za krótka i paski mu na oczy wchodziły 🙁 Chciałam kabłąkowy, ale equipa kosztuje 350 zł... A BR nie ma brązowego fulla. Stanęło na meksykańcu, ale jeszcze go nie mam 🙁
jmonikaaato szwed, jest dość gruby i niżej się nie da.   Za wysoko nie jest założony. A łeb ma dość duży.  😉 chociaż zdjęcia mogą przekłaywać bo robiłam z różnych pozycji, z góry z boku itd...  😁
a z naczółkiem chwile dałam na luz. W zwykłym prostym czarnym wygląda-zwyczajnie  😁   teraz spodobał mi się ten opadający podwójny Wldhausen  👀 

Właśnie znalazłam ogłowie idealne  😍 (Tylko cenę ma mało idealną... 🙁 ) Ma nawet naczółek, jaki sobie wymarzyłam.
http://www.siodlaequipe.pl/2/10/br37

Angeel, tylko pamiętaj że Equipy meksykany wypadają dziwnie.. Mój rozmiarem był naprawdę okropny. Plus podgardle ;/ 
Co masz na myśli z podgardlem? Muszę przymierzyć i coba i fulla meksykana, bo nie mam pojęcia, który będzie dobry  😵
Angeel, przymierzalam meksykana  (takiego  za 750) full  i nachrapnikiem  mogłam  szarego  dwa razy  owinąć  😉 podgardle  miał  normalne.
Angeel,

Ogólnie skóra fajna, mega ściemniała po jednym moczeniu w oleju. Ale naczółek mi przedłużał p. Marek.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się