Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
02 kwietnia 2015 17:35
Livia  🙂 tak myślę, ty chyba bardziej we fioletach i burgundach gustujesz, ale ty masz kona na którego pasuje wszystko. On nawet w reklamówce z biedry będzie wyglądał fajnie. Moja kobyła sama w sobie ma maść jak gówno w lesie, więc  z kolorami nie za bardzo poszaleje. Testowałam brązy, róże (w mauve wygląda okropnie), czerwienie, granaty i nic mnie nie porywa, mam nadzieję, że teraz trafiłam.
wątek zamknięty
Dziewczyny czy można na jakimś internetowym sklepie dostać Eskadrona cyan ale łezkę ?
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
03 kwietnia 2015 07:26
Rudzik, dziękuję 🙂 Faktycznie wolę fiolety, niebieskie i czerwienie, ale na moim fajnie te kolory wyglądają. Fakt, że twoja klacz ma wymagającą maść (haha, g* w lesie :wysmiewa🙂 i trzymam kciuki, żeby te wojskowe kolory pasowały 🙂
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
03 kwietnia 2015 10:03
deborah, o żesz w mordę! 😜 Niech no Syn szybko wraca z sanatorium bo będę kupować i spać na nich!  😍
wątek zamknięty
Hmmmmm, widział ktoś, coś, gdzieś eskadrona iceblue vs?
Bo ujeżdżeniowego już mam ale potrzebny mi wszechstronny  👿
wątek zamknięty
jakby ktoś szukał taniego padu (stara kolekcja ok 75 zł) to melduję, że odebrałam dzisiaj Yorka Curry i jestem bardzo zaskoczona na plus 🙂
Zdjęcie mam na razie tylko takie, wrzucę za jakiś czas zdjęcie w słońcu, bo on ma piękny złotawy połysk:
wątek zamknięty
Moja kobyła sama w sobie ma maść jak gówno w lesie


umarłam ze smiechu 😂
wątek zamknięty
Rudzik, padłam, dobre określenie maści 😁
wątek zamknięty
sacramentia   this strange kind of love...
03 kwietnia 2015 18:27
Rudzik konkretne zakupy!  😀 caviar i cyan super  😜

a ja chyba zgrzeszę i kliknę cottona dark-lime... emptyline przez Twoje zdjęcie Całka w tym komplecie cały czas siedzi mi w głowie  😂 ale wydaje mi się że na tym Panu będzie niezle...  🤔
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
03 kwietnia 2015 18:30
sacramentia, bot o dobry kolor jest! Moim zdaniem będzie fajnie.
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
03 kwietnia 2015 19:13
wróciłam 😀

Fuerczik w Capri, na żywo 1000x lepiej.
to wszystko przez to mocne światło.


wątek zamknięty
juliadna no i przez Ciebie będę musiała polować na to cudo  🤬
wątek zamknięty
Jest jakiś zamiennik owijkowy eskadrona banana?
wątek zamknięty
juliadna, Fuerte jak zwykle fantastyczny model 🙂 ale to chyba pierwsza szmatka, która mi się na nim nie widzi.
wątek zamknięty
juliadna, chyba pierwszy raz od dawna jest na nie. Może tak jak mówisz, przez światło, ale jakoś za krzykliwie wyszło.
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
03 kwietnia 2015 22:01
harja, xxagaxx gdyby ktoś inny wstawił to zdjęcie, powiedziała bym to samo 🙂 na żywo jest fajnie 🙂 w tygodniu dokupię owijki 😀
wątek zamknięty
juliadna, nie no weź jaka derka! :P
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
04 kwietnia 2015 00:00
Burza, hahah mam mikro siodło 😀 ps. dam go do skrócenia  😁
wątek zamknięty
juliadna, hihi od razu celuj w poniaki 😀
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
04 kwietnia 2015 00:19
Dajcie spokój z tymi poniakami. Rozmiar jest ok, kolor mi nie pasi, ale ja nie lubię takiego niebieskiego zwłaszcza z granatem. Za to zdjęcie  😍
wątek zamknięty
Dajcie spokój z tymi poniakami. Rozmiar jest ok,


Dokładnie. Te poniaki na dużym koniu wyglądają karykaturalnie, jakby się w praniu skurczyły.
wątek zamknięty
juliadna, A mnie razi ta podkładka 🙂 Jak sobie ją zasłonię to komplet wygląda o niebo lepiej 😀

gniady w derce nougat deepblue 🙂
wątek zamknięty
Mi tam czapraczek się mega podoba  :kwiatek:
Inna sprawa, że to jeden z moich ulubionych kolorów ...
wątek zamknięty
juliadna a ja bym chciała zobaczyć foto przy innym świetle. Wierzę, że to wina właśnie światła, że wyszło tak krzykliwie. :kwiatek:
protoniasta baaaaardzo w moim guście ta dereczka! 💘

Dzisiejsza Blood w łezce purple exclusive
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
04 kwietnia 2015 14:14
juliadna, dla mnie ok, ale bez szału, może faktycznie przy innym świetle będzie lepiej 😉

srokate
, bardzo fajnie w tym Purple! 🙂
wątek zamknięty
Dziewczyny, wiecie gdzie mogę kupić czapraki z haftem logo klubu? Zależy mi na gładkich białych czaprakach dobrej jakości, żeby przeżyły więcej niż 2 wyjazdy 😉 Warszawa lub internet 😉 Przepraszam jeśli piszę w złym wątku  :kwiatek:
wątek zamknięty
Miał ktoś może w ręku czapraki Euro Stara model Paisley ?? Jak one wypadają wielkościowo ?

corralline, Jarpol, Torpol, Caball.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
04 kwietnia 2015 16:08
Klami, standardowo, jak cała reszta.
wątek zamknięty
Klami dzięki 🙂
a znacie może jakieś miejsce, gdzie wykonają haft na gotowym czapraku? Na przykład typu Eskadronowego cottona. Jakoś średnio widzi mi się opcja padów z logiem. Caball niby ma czapraki, ale po dodaniu kosztu haftu, wyjdzie konkretna sumka za sztukę, skoro normalnie kosztują 160-200...
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.