Obozy jeździeckie

A co powiecie o obozie w stajni Katarzynka? Bo zdania są strasznie podzielone więc sama już nie wiem w co wierzyć
Hej 😉
Poszukuje obozu 1/2 tygodniowego podczas, którego nie tylko będę klepała dupskiem w siodle i robiła wciąż to samo. Szukam stajni, w której uczą ŚWIADOMEJ jazdy konnej - praca nad jeźdźcem, jego dosiadem pracą - mile widziana metoda RWYM  😀  Fajnie by było również zwiększyć swoje umiejętności skokowe i ujeżdżeniowe. Okolice woj. kujawsko-pomorskiego i samo kuj-pom, cena najlepiej do 1500  😉
emoneverdie, sprawdź ofertę stajni RUMAK w Branicy 🙂
U nas zwolniło się kilka miejsc, zapraszam do ogłoszeń 🙂
Poleca ktoś coś jeszcze po za Rumakiem .?
Dworcika   Fantasmagoria
17 marca 2015 19:08
Czarne Błoto oczywiście 😉
Ja mam pytanie czy są organizowane obozy dla ludzi powyzej 18 r.ż. ? studenci  👀
Feniks1238 są w Dziubielach Małych, organizowane przez Pa-Ta-Taj.
Feniks1238,  www.szarza.pl 
Był może któś na obozie w podanych wyżej ośrodkach ?

Jakies info o ośrodku Equical?

equical.pl

Wybieram się w tym roku na obóz do Makoszki. Może ktoś jedzie w tym roku? Chętnie posłucham również opinii bo chcę się przygotować na wszystko 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
19 marca 2015 15:38
Ja mam pytanie czy są organizowane obozy dla ludzi powyzej 18 r.ż. ? studenci   👀


W stajni Jasminum też są 😀
Ja mam pytanie czy są organizowane obozy dla ludzi powyzej 18 r.ż. ? studenci   👀


W Domu pod Kasztanami (pod Skierniewicami) - >więcej informacji<  🙂
Ja mam pytanie czy są organizowane obozy dla ludzi powyzej 18 r.ż. ? studenci   👀


w Harmony Farm są
Hej 🙂
Poszukuję obozu na wakacje, zależy mi na tym aby:
- poziom jazd nie był rekreacyjny, chciałabym nauczyć siebie i konia jak najwięcej, jak najbardziej poprawić swój dosiad (:
- była możliwość przyjazdu z własnym koniem (chociaż na takie bez również chętnie zerknę jeśli spełniałyby wszystkie kryteria ewentualnie poza odległością)
- najlepiej aby był w woj. mazowieckim, nie dalej niż 100-150 km od Warszawy
- profil w sumie obojętny, interesują mnie i skoki i ujeżdżenie
- natural lub elementy naturalu mile widziane, aczkolwiek nie są konieczne
Ogólnie rzecz biorąc chciałabym wrócić z obozu rzeczywiście bogatsza o wiedzę i zależy mi na tym by jazdy były ciekawe i wymagające (z poziomem ambitnej rekreacji lub nawet "małego sportu"😉, nie ciągłe jeżdżenie w kółko, monotonia, tylko nastawienie na rozwój i naukę 🙂
Będę wdzięczna za każdą propozycję.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
24 marca 2015 19:40
Sheireen, do Jasminum można przyjechać z koniem, można się dużo nauczyć, sa poprawy dosiadu, profil sportowy, w dodatku 80 km od Wawy a koń miałby dostęp do pastwisk 😀 ale nie wiem czy są jeszcze miejsca, musisz zadzwonić i dopytać 😉 http://stajniajasminum.pl/
Dworcika   Fantasmagoria
24 marca 2015 20:48
Sheireen, jeśli nie masz parcia konkretnie na skoki, to odrobinę dalej polecam Czarne Błoto. Tylko trzeba się nastawić na solidną pracę ujeżdżeniową. https://www.facebook.com/stajnia.czarne.bloto?fref=ts
Mam pytanie, szukam stajni z treningami ujeżdżeniowymi(sportowymi) na coś podobnego do letniego "obozu jeździeckiego". Znacie może jakieś?  :kwiatek:
Ajlona, masz post wyżej chociażby.
Tam jest dość daleko, szukam coś blisko warszawy, mazur..
Ajlona, masz do wyboru albo Czarne Błoto, albo stajnię pani Karoliny Wajdy-tylko że tam to chyba cena z kosmosu z tego co ktoś mi opowiadał, no i Lewada Zakrzów, ale to jest na Śląsku to już pewnie dla ciebie będzie mega daleko. Ja polecam "potaplać się w Błotku" 😉 na pewno będziesz zadowolona  😎

Ojtam, ojtam, daleeeko, może, ale warto!! 😀
stajnia Greskar Chełmno
Czy Wierzbowy Gaj nadal organizuje obozy? Znalazłam ich stronę internetową, ale ostatnie wpisy są z 2013roku..
Wierzbowy Gaj zmienił miejsce i nazwe.
Nie wiem czy teraz tez organizują obozy, ale nie polecam.
Teraz nazywają się Heartland.
"Moje" dziewczyny jadą do Czarnego Błota  😅 dziękuję wszystkim, którzy polecali to miejsca, a zwłaszcza Dworcice (mam nadzieję, że dobrze odmieniłam?) 🙂 Teraz intensywnie ćwiczę z nimi skręcanie w stępie i kłusie, bo do tej pory większość jazd była na lonży, skupiałam się na ich równowadze i żeby poprawnie siedziały, teraz czas na trudniejsze sprawy 😉 Nie mogę się razem z nimi tego obozu doczekać, bo będzie to też fajny sprawdzian dla mnie, czy udało mi się czegoś te rojbry nauczyć  🏇
Czesc,ja rowniez szukam obozu. Zalezy mi na tym aby, rozwiajac sie skokowo i ujezdzeniowo (chetnie przygotowywawczo do boj). Mile widziane intensywne treningi, minimum 2h jazdy dziennie.. Cena (byle by byla adekwatna to warunkow) i odlegosc nie graja roli 😉
Jakies propozycje? Ktos z Was moglby cos polecic?
Czy ktos byl na obozie w stajni Czarne Bloto i moglby sie wypowiedziec?
Dziekuje i pozdrawiam😉
Cztery, w Czarnym Błocie masz jedną godzinę jazdy dziennie. I nie poskaczesz za bardzo.
Moona, nieprawda. Kiedyś owszem nie było skoków w Cz.B. ale teraz stoi parkurek i coraz więcej jest elementów skokowych na jazdach. Bardzo dużo się ostatnio zmieniło w tej stajni, oczywiście na plus 🙂 Na razie niezbyt wysoko skaczemy ale można. Skaczą Siwa, Natawa, Pamela, Baksa i Artur, a jak ktoś się nie boi może spróbować też na Rudym  🏇
Cztery, ja bardzo polecam Czarne Błoto i od siebie mówię Ci : Jedź tam, na pewno będziesz zadowolona. Tak, w ramach turnusu przewidziana jest jedna jazda dziennie ale jest ona bardzo intensywna i myślę że możesz mieć dość po jednym takim treningu w lato-dla mnie wystarczyło. A koni jest tam tyle w tej chwili że słyszałam że można sobie wykupić dodatkowe jazdy. Jak chcesz coś więcej wiedzieć zapraszam na priv.
fanelia, na pewno będą zadowolone. Jak przeczytałam twój post to od razu pomyślałam sobie żeby ci polecić Cz.B. ale Dworcika zrobiła już to wcześniej  🤣 Tak, zdecydowanie jest to miejsce dla dzieci takich jak Ty uczysz i dla instruktora takiego jak Ty, któremu zależy na swoich uczniach-brawo!
a czy był ktoś w SJ Szarża na obozie (szkoleniowym) i chciałby się podzielić wrażeniami?  👀
warto, nie warto?
chciałabym pojechać gdzieś w wakacje, gdzie czegoś się nauczę, a nie tylko poklepię tyłek w siodle...
widzexxcie , dzięki. Powiesz dlaczego nie polecasz?

Był ktoś w Brachlewie? W tym roku jest podział na obóz rekreacyjny i sportowy. Sportowy jest naprawdę sportowy czy to tylko takie gadanie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się