Odchudzanie/rzeźbienie ciała- sprawozdania

Mówisz? Dosuplementowywać się? Bo orzechy jem praktycznie co drugi dzień i braku magnezu nie podejrzewałam. Skurczów też nie mam.
Inne mięśnie ładnie odpoczywają, z nogami mam jedynie problem.
Ktoś wspominał tutaj po drodze o BCAA, warto w tym przypadku?
Albo może po prostu za mało mięsa (białka) w diecie?

Na ścianie owszem, nogi pracują ale porównując do treningu dziewczyn to to jednak taki lekki wysiłek  😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
03 kwietnia 2015 13:53
sihaja- wyczytałam, że to możliwy niedobór magnezu, wapnia i potasu. Należy wypijać 1,5-2 l płynów dziennie i wzbogacić dietę w produkty bogate właśnie w magnez, potas i wapń.

http://www.poradnikzdrowie.pl/sprawdz-sie/sygnaly-ciala/dlaczego-bola-nogi-najczestsze-przyczyny-bolu-nog_42140.html|

Możesz spróbować BCAA, w końcu suplement pomaga zregenerować organizm po wysiłku fizycznym, a nawet hamuje proces odczuwania bólu.


EDIT!
Dziewczyny, macie jakiś godny polecenia przepis na dietetyczny żurek?  🏇


AKTYWNEGO DNIA!
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
03 kwietnia 2015 16:28
Właśnie wróciłam z mojej nowej ulubionej siłki - niedaleko rodziców, tania, mało ludzi i mają moją ulubioną maszynę (dla ludzi, którzy nie umieją się podciągać  😁 ). Za to ogólnie mają dziwne te maszyny, nie ma podanej wagi obciążników, ale na większości 1 to mój max  😲 Np robiłam ściąganie drążka na plecy z zaczepionym 1 obciążnikiem i mało się nie zwinęłam z bólu na ostatnich powtórzeniach, podczas gdy na uczelnianej siłowni ten efekt mam po zaczepieniu 6 obciążników (co robię tylko na ostatnią serię). Mam mieszane uczucia z tego powodu  🤔

yga fajny brzuch!  😜
Ja dziś na siłce dostałam komplement przypadkowy 🙂

podszedł do mnie gościu i się zapytał czy przygotowuję się do zawodów 😀 ale był zdziwiony jak mu powiedziałam, że nie 😀
yga   srają muszki, będzie wiosna.
03 kwietnia 2015 17:13
Mnie kolega, z którym ćwiczę namawia żebym zapisała się do klubu i ćwiczyła do zawodów. Tylko boję się, że mnie wyśmieją  😁

smarcik- może miałaś gorszy dzień? Ja wczoraj tez miałam spadek siły i nie dawałam rady ze stałymi ciężarami. Za to na przysiady wzięłam o 10kg więcej  😜 Po 15kg na obie strony 🙂
czemu wyśmieją, masz dobre ciało i proporcje, do tego jesteś śliczna (ważne u bikiniarek). Ja bym próbowała na Twoim miejscu.
Ja już szans nie mam, nikt nie będzie oceniał tygrysa 😉 (rozstępy).


Yga - super brzuch, dopiero teraz mi się wyświetliło foto  👍
yga   srają muszki, będzie wiosna.
03 kwietnia 2015 18:01
Też mam rozstępy (na tyłku).  To byłoby spełnienie moich marzeń... może faktycznie spróbuję?  👀
Tylko talii nie mam, a to duży minus 🙁

Dzięki dziewczyny. Za tydzień pora na następne pomiary, mam nadzieję, że coś spadło.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
03 kwietnia 2015 18:02
yga nie nie, tam naprawdę jest dziwne obciążenie.. Chociaż dziś na jednej maszynie zauważyłam, że jak wyjęłam blokadę to obciążniki zaczęły jechać do góry, może mi się wydaje, że wkładam w pierwszy, a wkładam w piąty czy coś  😡 (tam jest tak dziwnie zrobione, że wszystko jest zabudowane taką jakby blaszką i nic nie widać..) Muszę to w poniedziałek dokładniej sprawdzić  😁
Yga - na tyłku to nic, ja niestety mam na brzuchu po ciąży ;/
ps dla Twojego pocieszenia - Iza też nie ma talii, martwiła się tym przed debiutami, dobra nauka pozowania i zrobione 🙂
Teraz przygotowania do MP, które już za 2 tygodnie.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
03 kwietnia 2015 19:11
Z innej beczki - czy w Go Sporcie są jakieś odżywki białkowe?  😉
smarcik, z reguły są, zależy jakie Cię interesują 😉
yga nie nie, tam naprawdę jest dziwne obciążenie.. Chociaż dziś na jednej maszynie zauważyłam, że jak wyjęłam blokadę to obciążniki zaczęły jechać do góry, może mi się wydaje, że wkładam w pierwszy, a wkładam w piąty czy coś  😡 (tam jest tak dziwnie zrobione, że wszystko jest zabudowane taką jakby blaszką i nic nie widać..) Muszę to w poniedziałek dokładniej sprawdzić  😁


Chyba raczej spytać obsługę. Żadna ujma, a sobie krzywdy nie zrobisz.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
04 kwietnia 2015 11:28
Cała obsługa to jedna pani w kasie, która sądząc po figurze niewiele ma wspólnego z ćwiczeniami  😉 Ale w poniedziałek ostatni dzień w Polsce i ostatni trening to zapytam.

Byłam w go sporcie, na szczęście mieli białko olimpu więc wzięłam. Mama dostała w pracy bony do kilku sklepów sportowych z okazji wiosny, trzeba było wykorzystać  😉 W ogóle firma urządziła konkurs, kto najwięcej schudnie (różnica w bmi) od maja do października wygrywa 3 tys. - fajnie, bo ponoć sporo tam mają bardzo młodych dziewczyn ze sporą nadwagą.
Wichurkowa   Never say never...
04 kwietnia 2015 12:21
Kurde ale fajny konkurs😀
Ja się trzymam chyba dobrze,jak to ja bez żadnych diet,staram się tam jakoś mądrze jeść,ale słodkości i pyszności nie odmawiam never :-)
Dziś przymierzyłam spodenki które kupiłam we wrześniu zeszłego roku,były na mnie mega przyciasnawe,jak się zapiełm to dychac nie umiałam,miały byc motywacją... no i są,zapiełam sie je bez problemu,baa nawet luz mam i przede wszystkim mam luz w udach bo je opinały i takie oponki wyłaziły tylko hehe  😅
madmaddie   Życie to jednak strata jest
04 kwietnia 2015 20:34
wracając po życiowych zawirowaniach kończę drugi tydzień insanity. walczę z chęcią na słodycze, wracam do diety wegańskiej po świętach (i po powrocie blendera z serwisu), ten power przenoszę na resztę dziedzin życia, bo studia zaniedbałam strasznie 😉
a, no i biegam w wolnych chwilach, w lesie jest teraz niesamowicie 🙂
Pochwalę wam się moim brzuchem z dzisiaj, NIGDY, ale to Nigdy nie przeczuwałam, że osiągnę taki poziom.
Zawsze marzyłam by schudnąć, nie wierzyłam że dam radę dojść do takiego brzucha po tym co było.
Co prawda trochę spuchnięty po wczorajszym i kreatynie, ale jestem dumna, a dopiero teraz zaczęłam prawdziwe treningi siłowe.

Jutro 80 dzień, będzie nawet ok, bo idziemy do teściów a koło 14😲0 do moich, u teściów zawsze potrawy mają masę kcal, u moich rodziców fit, więc lepiej jak idę do nich popołudniu 🙂 W planach jeden zakazany posiłek, więc to będzie na 2 śniadanie kawałek ciasta.
Gorzej z poniedziałkiem, bo najpierw do moich rodziców, a dopiero później do teściów, będzie ciężko.

Wesołych Świąt, by poszło w mięśnie 🙂
super!!! możesz być z siebie dumna.  😀
Kurde! Cierp1enie! Rewelacja! I teraz niech się jakaś będzie tłumaczyć, że ona po ciąży, że się nie da. Będę pokazywać Twoje zdjęcie. Jesteś kwintesencją tego, o co tutaj walczymy.
Łatwo nie było, ale warto.
Cierp1enie super, aż mam ochotę się za siebie wziąć po ciąży 🙂
Dziękuję dziewczyny. Było ciężko, ale warto marzyć i spełniać marzenia. Ja o takim brzuchu nigdy nie marzyłam,  podziwialam inne i im zazdroscilam, teraz wiem, że wszystko jest do wypracowania nawet moje nieszczęsne barki hihi.

Nada po ciąży Wide Cię w naszym wątku  :kwiatek:

wesołych świąt, odpocznijcie,  regeneruje się bo we wtorek lecimy dalej.
Ja się nie regeneruję. zaraz idę do pracy i dziś, tak  jak wczoraj w planach sesja biegania 45 minut.
A jutro trochę ciężarów z mężem na górze.
Robię już 18 pompek!  🙂 (miesiąc temu zaczynałam od 6, dość szybko wraca siła)
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
05 kwietnia 2015 07:34
Wesołych świąt!  😀

Dziś długo oczekiwany cheat day czyli czas na słodycze, a konkretnie świątecznego mazurka  😁 Po południu rolki albo rower w zależności od pogody a jutro z powrotem na siłownię  🙂


Cierp1enie piękny brzuch! 💘
Ja dziś i jutro biegam, we wtorek już personalny.  Tęsknię za silka.
Jecie nasiona chia? Można je dodać po prostu do owsianki?
45 minut bieżni i już 19 tych durnych pompek.  🏇
szepcik z tego co wiem to tak, ale nigdy nie jadłam

Tunrida super, ja też dziś pobiegałam 🙂
Jutro też idę spalić choć odrobinkę kalorii hehe
ovca   Per aspera donikąd
05 kwietnia 2015 22:39
Jecie nasiona chia? Można je dodać po prostu do owsianki?


ja jadłam ale mój organizm po pewnym czasie je odrzucił. Na początku w formie puddingu na mleku koko, potem wsypywałam do owsianki razem z innymi nasionami i bakaliami.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
05 kwietnia 2015 22:46
Ja właśnie spaliłam diabelskie 666 kalorii i padam na twarz.
Postanowiłam dołozyc sobie wiecej kardio, żeby się trochę wyszczuplić.

Dobranoc wojowniczki i mokrego śmingusa! 😉
Czesc rok temu wazylam 120kg . Udalo mi sie zrzucic troszke i waze 85kg. Chcialabym zrzucic jeszcze 15 kg przy wzroscie 170cm . I tu moje pytanie -macie jakies diety normalneby nie bylo efektu jojo? Mieszkam od roku wlasnie w Holandii . Chciałabym zaczac jezdzic ale woem ze mam duza wage . Myslicie ze w 3 m-ce bedzie to realne?
Ważąc powyżej 80 kilo, jeździłam konno. Po prostu koń musi być większy.
Zdrowe chudnięcie to ok 3 kg na miesiąc. Lub więcej, jeśli faktycznie mamy dużą nadwagę, jak u Ciebie. Możesz chudnąć 4 kilo w miesiąc. Ważne, żebyś robiła to ROZSĄDNIE, a nie głodząc się.
Myślę, że może Ci być trudno zwalić teraz 15 kilo w 3 m-ce, bo twoja waga będzie zbliżała się do prawidłowej i będzie Ci coraz trudniej.
powodzenia  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się