Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

crazy, super! Ja nie wiedziałam, że ty crossowa jesteś 🙂



Tak wyszlo  🙂
wątek zamknięty
tulipan A mi się podoba. Ma to swój urok 🙂 Coś innego... nie zawsze trzeba rzucać się w oczy. Ja lubię zarówno żarówiaste kolory jak i stype. Tylko naczółka bling brakuje
wątek zamknięty
tulipan, beże i brązy miażdżą 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
06 kwietnia 2015 13:38
tulipan, no i w tych pozostałych już o wiele lepiej! Poza brązową Anką może tylko, ona mi się jakoś nie widzi 🙂 Ale biel, granat - szał!

lalasatan, fajnie w tym dralonie 🙂

crazy, człowiek się całe życie uczy 😀
wątek zamknięty
lalasatan bardzo mi się podoba i apricot, i dralon 🙂
quanta, tulipan, crazy biele! ... tak pięknie, klasycznie i elegancko! 😍
wątek zamknięty
ushia   It's a kind o'magic
06 kwietnia 2015 17:37
Chyba tu znajdę pomoc:
potrzebuję CIENKIE czapraki - wszechstronne
taki zwykle, najzwyklejsze, zszyte razem cos milego dla konia i cos kolorowego na wierzchu 😉

bez tony gabki, pianki czy innego wypelnienia

z tego co znam to mattesy - ale jak dla mnie sa stasznie sztywne i szybko plowieja
Escadron Cotton?
jakies HKM?
ktoś coś wie, poleca?  :kwiatek:

wątek zamknięty
Cienkie i dość solidne są tego typu HKMy. No i sporo kolorów.
http://www.gnl.pl/dla-konia/czapraki/pea-ne/czapraki-wszechstronne/czaprak-drobnopikowany-hkm.html
wątek zamknięty
Mustangi też są całkiem fajne i cienkie.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
06 kwietnia 2015 18:34
ushia, te z Fouganzy też mogą być fajne, takie najtańsze. Podobno nie do zajechania 😉 No i TAKIE wyglądają fajnie.
wątek zamknięty
ushia   It's a kind o'magic
06 kwietnia 2015 18:42
dziękuję!  :kwiatek:

wiedziałam ze na szmatocholików można liczyć  😀

award fajny, ale gruuuuby 🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
06 kwietnia 2015 18:49
ushia, Fair Play Amber jest bardzo fajny.
wątek zamknięty
A my prezentujemy komplet eskadron blue i lemongreen 🙂
wątek zamknięty
ushia - poza tym co już wymienione dodałabym jeszcze Equiline, nie do zajechania, ale swoje kosztują. Na cottony w sumie też nie narzekam jakościowo.
valley - lemongreen to nie moja bajka, ale w blue bosko! 🙂
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
07 kwietnia 2015 07:00
ushia , te czapraki wstawione przez Livie to ją takie cieniutkie szmatki podszyte gofrowaną bawełną . można je bez problemu złożyć w taką małą kostkę 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
07 kwietnia 2015 08:25
ushia, dokładnie jak pisze Budlejowe_love, Awardy to takie szmateczki są cienkie 🙂

valley, siwy w Blue przeboski 🙂
wątek zamknięty
Nie wiem gdzie to mam napisać, czy ktoś ma porównanie, wie czy kolor tych ochraniaczy (żółte/limonkowe): http://www.pasi-konik.pl/pl/p/HKM-Komplet-ochraniaczy-skokowych/1170 pasuje do czapraka Eskadron NG Cotton lime? Nie wiem czy zdjęcie ochraniaczy dobrze oddaje kolor.  🤔
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
07 kwietnia 2015 09:50
Odysowa, lime ma zupełnie inny kolor. Ciężko będzie coś dopasować.
wątek zamknięty
valley oba są piękne, ale ten blue... Cudo  😍
wątek zamknięty
valley, blue cudny, lemongreen dla mnie za jaskrawy 😉
Co do karych - najbardziej lubię w białym, z tego też powodu nie używam praktycznie żadnych innych ochraniaczy niż białe, ze stypowych kolorów mam tylko lightnougata, ale coś mi się zdaje, że pora to naprawić. Zgodzę się też, że czarny w czarnym jest całkiem spoko, ale do tego preferuję blingującą złotą lamówkę  😜

a teraz tak całkiem wiosennie - kary w mango 🙂
wątek zamknięty
Olson, jakoś mi się ten zastaw na karym nie podoba, za to konisko boskie!!
wątek zamknięty
xxagaxx, dzięki, miło słyszeć że czarny się podoba 🙂 mango to chyba mój najodważniejszy zestaw, ale jakoś go lubię, chociaż IMO fajniej wygląda na kasztanie.
wątek zamknięty
valley, no blue mistrzostwo, za to lemongreen jakoś tak... bez szału 🙂
Olson, ale daje po oczach 😉
Ja się chyba przerzucam ze szmatek na kantary 😁, Cavezza zrobiła dla nas kolejne cudo, jak dojdzie, to się pochwalę 😉
wątek zamknięty
harja to ja miałam na odwrót, najpierw kantary,a teraz mnie na czapraki wzieło 😉
Samych niebieskich i jego odcieni kantarów to mam z 6  😁
Ale stwierdziłam, że czapraki są bardziej szałowe 😉
Oczywiście czekam z niecierpliwością na fotki 😀

Jak pogoda się ogarnie i przyjedzie siodło to wstawie zdjecie w iceblue i to już w komplecie (harja  🙇 :kwiatek🙂
wątek zamknięty
TheWunia, haha, widocznie przez wszystko trzeba przejść 😀 Nie mogę się oprzeć, kiedy mam kantar dokładnie taki jak chcę, z jakiej taśmy, z takim zdobieniem jak chcę, w odpowiednio dużym rozmiarze 😉 Suchoklates błyszczy na padoku 😁
Rozumiem, że udało Ci się dogadać na temat owijek? 😀 Czekam na foty!
Do mnie też przyszedł cotton Iceblue niedawno (dzięki jednej z naszych użytkowniczek! A już porzuciłam nadzieję 😀), również będę focić 😉
wątek zamknięty
Olson Nie podoba mi się, bo nie mogę znieść w tym mango, że czaprak i owijki są w zupełnie innych kolorach. Gdyby czaprak był w tym odcieniu co owijki to byłoby super...
wątek zamknięty
valley w blue cudownie, w lemongreen jak dla mnie za żywo. Ja wolę stonowane kolory - zaszalałam tylko z hibiscusem. 🙂
Olson pokaż to mango na kasztanie! :kwiatek: Jak dla mnie na karym wygląda średnio. Za to owijki w super odcieniu - ciepły i delikatny (to też mango?).
harja, TheWunia ja to kiedyś miałam taki szał na kantary, że z 7 koni w stajni obkupiłam. Do tego moja miała 1 na padok, 2 do boksu, 3/4/5 na zdjęcia ... ooo i jeszcze coś by się znalazło. 😁 Bardzo mi się podobają kantary cavezzy, ale na razie zamówiłam waldhausen dottie - sama słodycz (na dniach fotki). 💘 Dziewczyny! Nie mówcie nic o iceblue... 🙁

Przy okazji muszę się pochwalić, że dziś wysłano do mnie taaaakie cudo! 😍 ... rozszyfruje ktoś z Was z jakich czasów on pochodzi? 🤣
wątek zamknięty
srokate, to ES stripe sezam/heban. Mam stripe scarlett red/ivory, są rewelacyjnej jakości.
harja, to Twój ten nowy niebieski z fb cavezzy?
Olson, ja lubię pomarańcze na ciemnych koniach 🙂
valley, blue przepiękny!
wątek zamknięty
srokate, no cóż... Każdy ma jakiegoś bzika... 😀 😀
anai, właściwie to czarny z niebieskim podszyciem 😉
wątek zamknięty
srokate, to ES stripe sezam/heban. Mam stripe scarlett red/ivory, są rewelacyjnej jakości.


Ooo wielkie dzięki za szybkie info! :kwiatek: Mam nadzieję, że będzie długo u mnie i fajnie się zgra z brązowym siodłem. 😉
wątek zamknięty
harja, faktycznie czarny 😉 od razu pomyślałam, że to dla Kuby 😀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.