Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

karolciaequilano   marzenia się spełniają
27 marca 2015 09:00
Wiecie może jak u Doktora Dziekańskiego wygląda mniej więcej koszt robienia zębów, tarnikowani i wyrywanie wilczaków? Zdaję sobie sprawę, że jest to uzależnione od tego co będzie do roboty, ale chodzi o koszt mniej więcej. Doktor nie umiał się określić stąd moje pytanie 🙂
Poszukuje dobrego dentysty 😉 z Wielkopolski, który bezproblemowo dojedzie do wiochy pod Poznaniem.
Z dużą dozą cierpliwości, klacz specyficzna.

Edit: liter
maluda ja polecam Maję Bogucką super profesjonalna, bardzo sympatyczna. Jest z Piły, ale pogadaj pewnie do ciebie dojedzie 🙂 Pozdrawiam
Maluda ja polecam Michała Podgórnego. Dojeżdża nawet do Wrocławia do Katiji. Poznań także odwiedza  😉
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
29 marca 2015 06:45
Wiecie może jak u Doktora Dziekańskiego wygląda mniej więcej koszt robienia zębów, tarnikowani i wyrywanie wilczaków? Zdaję sobie sprawę, że jest to uzależnione od tego co będzie do roboty, ale chodzi o koszt mniej więcej. Doktor nie umiał się określić stąd moje pytanie 🙂


Od 150 do 250 zł, w zależności od ilości głupiego jasia.
maluda, mi kiedyś ktoś polecił tu z revolty Dawida Wojciechowskiego. Jest z wielkoplski. Był u mnie na pomorzu ze dwa tygodnie temu i bardzo fajnie młodemu zrobił zęby.
Jakbyś chciała - podam numer na pw
Trochę to głupie, proszę nie krzyczeć.
Szukam weta z okolic Podkowy Leśnej/Grodziska Mazowieckiego/Pruszkowa, z którym mogłabym ogarnąć szczepienia, odrobaczenia i ewentualnie zęby.
rybka   Różowe okulary..
07 kwietnia 2015 07:18
Trochę to głupie, proszę nie krzyczeć.
Szukam weta z okolic Podkowy Leśnej/Grodziska Mazowieckiego/Pruszkowa, z którym mogłabym ogarnąć szczepienia, odrobaczenia i ewentualnie zęby.

Bardzo polecam Ludę, tu masz namiary
http://www.equi-med.pl/strona-glowna/
Do lekko znaczącego od paru dni konia szukam weterynarza ortopedy. Dobry diagnosta, który nie odwala fuchy.  W Warszawie. Kogo polecacie?
Jeśli chcesz lekarza, który sensownie przyłoży się do diagnozowania, odpowie na wszystkie pytania i podczas wizyty będzie się skupiał na koniu, a nie patrzeniu na zegarek, to polecam Ludmiłę Strypikowską.
http://www.equi-med.pl/strona-glowna/
Polecam bez żadnych wątpliwości. Rzetelny lekarz, a postawioną przez Panią Doktor diagnozę zdarzyło mi się skonsultować z zachodnią kliniką i naszymi ortopedycznymi sławami i była potwierdzona co do joty.
Szukam jakiegoś dobrego weta, ale takiego co i nie zedrze ( jestem bez pracy, ale mam nadzieję ze przejściowy okres) dlatego z kasą kruchą, ale koninie zachciało się chorować i tyle. Więc potrzebuję weta z okolic Wrocławia, który przy okazji zna się na nogach i może zrobić RTG. Możecie jakiegoś dobrego i solidnego, ale nie zdzierającego polecić? Byłabym wdzięczna :kwiatek:
Szukam jakiegoś dobrego weta, ale takiego co i nie zedrze ( jestem bez pracy, ale mam nadzieję ze przejściowy okres) dlatego z kasą kruchą, ale koninie zachciało się chorować i tyle. Więc potrzebuję weta z okolic Wrocławia, który przy okazji zna się na nogach i może zrobić RTG. Możecie jakiegoś dobrego i solidnego, ale nie zdzierającego polecić? Byłabym wdzięczna :kwiatek:


W Strzegomiu masz Michała Kornaszewskiego - polecam
fabapi, dziękuję  :kwiatek:
Wrocław, to Henklewski
ale boje się, że jego cennik może nie być taki tani  😵
Szukam dobrego ortopedy z kujawsko-pomorskiego  🙇
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
03 maja 2015 21:55
monikimiki Niezmienie polecam Maćka Kujawskiego🙂
Czy to taki młody Dr z żoną?
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
04 maja 2015 09:26
Obstawiam,ze mowimy o tym samym. Choc glownie sam przyjezdza.
Crazy tak  😉
domiwa korzystałaś z jego (Macieja Kujawskiego) usług? Mam trudny do zdiagnozowania przypadek a kilku wetów już było i każdy co innego.
Chciałam Macieja Przwoźnego ale on w mój region ma dość odległy termin.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
04 maja 2015 09:45
Tak caly czas. Postawil mi na nogi juz kilka koni🙂 Konie znajomych takze dobrze na tym wyszly.
Szukam opinii ale w necie nic  🤔
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
04 maja 2015 20:01
Bo o dobrych wetach najmniej sie pisze 😉szczegolnie w necie 😉

dopisek;d
Może tu polecicie jakiegoś doktora z łódzkiego do zrobienia biochemii krwi,w zanadrzu dr,Szpotański ale niekoniecznie chce go ściągać specjalnie ...ewentualnie wyślę mu wyniki i skonsultje telefonicznie 😉
Obstawiam,ze mowimy o tym samym. Choc glownie sam przyjezdza.


No to jeśli ten sam to dla mnie zero profesjonalizmu,  u żadnego konia nie postawił żadnej diagnozy i żadnego konia nie wyleczyl nawet półrocznym stepem. A jak już wszystkie czary zuzyl to stwierdził że koń tylko na łąki bądź do krycia.  Koni było z 10 , żadnego nie wyleczyć,  to tak trochę na minus. 
crazy, a nie pomyliłaś z tą dwójką wetow co jakos niedawno zaczęli sie pojawiać? Mąż i żona, oboje weci.
Bo ja zawsze Kujawskiego widziałam samego.
Jakieś opinie o lek wet skwierczyńskim? Z góry pięknie dziękuje  :kwiatek:
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
05 maja 2015 08:54
Crazy to na pewno nie on. Ale po twoim opisie chyba zaczynam wiedziec o kim mowisz. I faktycznie przyjezdza z zona. Z tego co slyszlalam dostal fajne pseudo w zwiazku z wysylaniem koni na laki;p I on jest z okolic Trojmiasta, a Kujawski z okolic Piły.
dea   primum non nocere
05 maja 2015 10:08
Wrzućcie nazwisko, pliz... albo na pw - to nasz rejon, chciałabym znać opinie.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
05 maja 2015 19:15
Wyslalam pw. I to na pewno inny wet;]Ktory notabene nie jest ortopeda.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się