Gdzie nad morze?

szukam miejsca nad morzem na 2 noce (przyjazd w czwartek popołudniu, wyjazd w sobotę rano) dla mnie i męża
ktoś coś wie?
W apartamentach nie ma miejsca, a w pokojach, które są wolne życzą sobie od 600 do ponad 1000 zł za te 2 noce, szok nad szokiem, gdzie daleko im do wysokiego standardu.
Poratujcie, bo chcemy pojechać na rocznicę ślubu, a nigdy nie ma miejsca 🙁( albo chcą koszmarne pieniądze, albo pobyt minimum 5 dni 🙁
Ja też poszukuję noclegu dla dwóch dorosłych osób, na jedną noc. 26-27.07. Trójmiasto. Najlepiej Gdynia (choć wiem, że będzie ciężko). Chcemy przyjechać na Redbull Air Race. Ktoś coś może polecić, zaproponować?
Pomocy  :kwiatek:
Chciałybyśmy z Mo.B pojechać do Trójmiasta i potrzebujemy taniego noclegu w miare blisko morza i z jakimś dojazdem do miasta. Ktoś coś poleca  🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
23 lipca 2014 13:13
Łosiowa, do jakiego miasta? 😀

Cierpienie - baza niestety z 2007 roku
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,129.msg125937.html#msg125937

A tu możecie sobie same poszukać:
http://ogloszenia.trojmiasto.pl/nieruchomosci-wynajem-dla-turystow/
Zadajecie tak ogólne pytania, że ciężko komukolwiek na cokolwiek nakierować... W Gdyni jest hotel Gdynia, w Sopocie najbliżej plaży Sheraton 😉 może być?
Zależy jaki zakres cen... standard itp.
Są akademiki, kwatery prywatne, schoroniska i hostele, hotele, campingi..................
Może booking.com pomoże coś wybrać?
Jeśli się chcecie wybrać w miejsce przyjazne PSOM, polecam kemping w Bobolinie.
Ceny w miarę, dostęp do prądu, kuchni (lodówa, kuchenki, garnki), łazienek -wszystko ładnie utrzymane. Plac zabaw dla dzieci, internet, salka (jak za starych czasów - ŚWIETLICA! 🙂😉 Na polu codziennie podlewają trawkę, więc przyjemnie dla oka, na polu sa krzewy, drzewa, więc miejsce i w cieniu się znajdzie.

do morza ok 500m, ale jest fajna droga przez las, szeroka piękna plażą (z jednej strony budka ratowników z drugiej strony od wejścia raj dla ludzi z psami 😉. W okolicy dobrze zaopatrzone sklepy, KONIE.
No żyć nie umierać.
Gdzie w Rowach lub najbliższych okolicach (+5 km) można pojeździć konno? ( teren na plaży )
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
16 sierpnia 2014 12:55
Ma ktoś godne polecenia miejsce w Ustce ? 😉
ktoś może polecić jakieś miejsce w okolicy trójmiasta gdzie można pojechać z własnym koniem?🙂 i żeby można było pojechać na plaże?
czy ktoś z tego wątku jest z Sopotu? mam parę pytań odnośnie plaży dla psów ... 🙂
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
07 kwietnia 2015 21:41
Poszukuje noclegu w Niechorze (lub bliskiej okolicy) z 2-3 maja. Ktoś, coś poleci ?
Spanie na sianie też wchodzi w gre 😉
subaru2009, rozumiem, że budżet nie powala? ;-)
Proponuję np tu: http://www.willapodbrzozami.pl/
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
08 kwietnia 2015 09:05
Gaga_ nie wszedzie chca na jedna noc 🙁 a generalnie wypad robimy jak najmniejszym kosztem 😀 do willi dzisiaj dzwonie 🙂.dzieki
Ja też poszukuje noclegu nad morzem - Kołobrzeg, Darłowo i okolice, ale poszukuje apartamentu typu studio ( 2 pokoje- jedna sypialnia i jeden pokój z kuchnią ) na bookingu nie ma już chyba nic. No i cena powiedzmy ok 100 -150 za dobę 🙂
Hej 🙂
Szukam noclegu w Jarosławcu na 2 połowę lipca (powiedzmy 17- 24).
Zależy mi na tym, by pokój był czysty, z własną łazienką i miejscem na łóżeczko turystyczne.
Nigdy nie byłam w tym mieście i nareszcie jest okazja!

a może ktoś z Was prowadzi tam agro?🙂
A orientujecie się, czy w takim Darłowie, Kołobrzegu czy Mielnie coś już się dzieje? W sensie można pochodzić popróbować ryb w więcej, niż jednym miejscu? Nie chcę jechać na długo- ot weekendowy wypad, ale nie wiem, gdzie już będzie można odetchnąć, ale też nie zanudzić się 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
12 czerwca 2015 09:58
deksterowa, a musi być koniecznie w Jarosławcu? W Naćmierzu jest kilka fajnych agro, ale raczej trzeba mieć auto (na plażę i do Jarosławca autem jakieś 10 minut 🙂 )
edit. w samym Jarosławcu mieszkałam raz (nad pizzerią, którą baaardzo polecam) i nigdy więcej: głośno, imprezy nocne, tłum na plaży i ulicach + dużo kolonii.

Papajka , długi weekend spędziłam w Mielnie u Julie i wszystko hulało na deptakach 🙂 obczaiłam nawet blisko promenady fajną knajpkę z pysznymi rybami i kawiarnie z goframi  😍
Kurcze musi być... bo rodzice tam też jadą, a sprzedam im dzieciaka codzienne na kilka godzin 😎
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
12 czerwca 2015 11:10
To z noclegami w Jarosławcu niestety nie pomogę, ale tam raczej ośrodki z domkami i pokoje w pensjonatach. Agro jako takiej samej nie widziałam.
I tak jak mówię, z Naćmierza do Jarosławce jest 10min. drogą przez pola 🙂
pizzeria
A lody są najlepsze w lodziarni na robu ul. Bałtyckiej i Nadmorskiej (od Bałtyckiej po prawej stronie)


Aaaa i uwaga bo w "centrum" są duuuże problem z parkowaniem w sezonie

Plaża fajna jest za Jarosławcem w kierunku Rusinowa (ul. Letniskowa), kiedyś była pusta ale w ciągu 6 lat jak tam jeździłam coraz bardziej zaludniona
Dziękuję :kwiatek: :kwiatek: do pizerii na pewno się wybierzemy, a dzień bez loda i gofra nad morzem jest stracony🙂
Gillian   four letter word
12 czerwca 2015 11:33
a lody w tym roku jakieś drogie :/
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
12 czerwca 2015 11:37
Gillian , lodów akurat nie jadłam, ale za gofra ze śmietaną (duuużą ilością śmietany) i truskawkami płaciłam 8,50 zł
Papajka  mieszkam w Darłowie, i szczerze tu się nic nie dzieje. Ale rybę można zjeść w Darłówku.  Ale brak lokali do "zabawy".

deksterowa sprawdź "stajnia u sołtysa" może tam Ci się spodoba.

p.s. a lody  rzeczywiście drogie.  🤔  i gofry też.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
12 czerwca 2015 18:39
deksterowa, jeszcze koło latarni była budka, gdzie można było kupić różne wędzone rybki, można też było zamówić i pakowali hermetycznie 🙂
Dziękuję Wam za rady, nie zdążyłam już przeczytać, bo właśnie byłam w drodze. Padło na Darłówko- bo skoro na krótko, to byle jak najbliżej 🙄
I było w sam raz, żeby najeść się ryby, trochę spiec na słońcu, orzeźwić bryzą morską 🤣 i wrócić do domu nim zrobi się nudno. I może to nie był taki ruch, jaki pamiętmam z pełni sezonu, ale żeby na chwilę się wyrwać z domu i nie zginąć w tłumie w sam raz.
A ceny gofrów.... cóż, jak tylko wróciłam do domu, odnalazłam sprawdzony przepis i sama sobie zrobię, a co 😎
Jest szansa żeby w ten weekend znaleźć na miejscu nocleg na jedną noc w Świnoujściu lub Międzyzdrojach? Chodzi mi o jakieś kwatery prywatne. Warunek konieczny: Akceptacja zwierząt - pies.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
23 lipca 2015 18:34
deksterowa, a musi być koniecznie w Jarosławcu? W Naćmierzu jest kilka fajnych agro, ale raczej trzeba mieć auto (na plażę i do Jarosławca autem jakieś 10 minut 🙂 )
edit. w samym Jarosławcu mieszkałam raz (nad pizzerią, którą baaardzo polecam) i nigdy więcej: głośno, imprezy nocne, tłum na plaży i ulicach + dużo kolonii.



Wycofuje się. Pizzeria się popsuła 🙁
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
25 października 2016 09:02
Odkopuję lekko starawy wątek 😉

Dość dziwne, że jako mieszkanka Pomorza Zachodniego o to pytam, ale mi skończyły się pomysły, a może ktoś podrzuci coś ciekawego. Otóż, poszukuję jakiegoś fajnego hotelu na pobyt weekendowy. Chodzi o takie połączenie: morze-SPA-konie 🙂 Byłoby miło, gdyby cena za ten weekend nie zrujnowała mnie doszczętnie 😉 Oczywiście szukam czegoś w województwie zachodniopomorskim, ponieważ nie chciałabym tracić sporej części czasu na dojazd 😉

Będę wdzięczna za podrzucenie wszelkich propozycji  :kwiatek:
Pogorzelica?
Sandra SPA ma ciekawe promocje i blisko do stajni Lewickich 🙂
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
25 października 2016 13:33
Dzięki _Gaga za odpowiedź. Sprawdziłam ceny Sandry - 380 zł za dobę to niestety trochę sporo 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się