własna stajnia-super,ale co dalej?

Witam, mam w planach budowę stajni, chcę żeby była naprawdę dobra, nowoczesa no i przeddewszystkim  idealna dla koni! Będę mieć 2 trenerów około 3 pracowników do stajni, wszystko w sumie ustalone będzie około 20koni , stajnia typowo sportowa, ale prywata dla mnie, mogę przeznaczyć do 2mln, ale gdzie znaleść osobę, z którą idealnie zaprojektuję stajnie dla kopytnych? Musi być naprawdę dobra, dość dużo około na 30 koni, czyli około 35 padoków i pastwiska.Hala lub 2, ujeżdżalnia, rozprężania(zawody),lążownik,karuzela, ale wszystko musi być przemyślane! Proszę napiszcie firmę, która razem ze mną zapropjekutuje najlepszą stajnie dla koni, najlepsze rozwiązania, ale także miła dla oka  🙂 dziękuję!
Święta? 😀 Jest wątek o projektach stajni, przydomowej stajni.
edit: dopisek
Haffek i po co taki komentarz? Jak nie umiesz pomóc to się nie wypowiadaj.

xxkapowataxx może zajrzyj do wątku 'własna przydomowa stajnia' i tam zapytaj 🙂
howrse.pl  😵
howrse.pl  😵

? proszę o poważne odpowiedzi.
xxkapowataxx, obawiam się, że w 2 mln się nie zmieścisz 🙂
xxkapowataxx, obawiam się, że w 2 mln się nie zmieścisz 🙂

Tez mi sie wydaje, ale teraz jest kumulacja... 21 mln do wygrania w lotto 😉
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
07 kwietnia 2015 19:55
2 hale za 2mln postawi
Gillian   four letter word
07 kwietnia 2015 23:15
Rany - kartka, długopis i trochę wyobraźni...
Aaaale ściema... Fajnie pofantazjować co? 🤣
Stajnia na 20 koni, ale na 30 koni. Dwóch trenerów! Oj będą czuli na plecach oddech konkurencji 😁 Jedna hala, ale dwie hale. Stajnia prywatna dla mnie, ale na zawody (oj, zrujnują Ci trawniczki, naśmiecą papierkami, warto w to się pchać, jak ma być prywatnie i cacy?).
No i profil stajni - "typowo sportowa". Muahahaha! 🤣

W 2 miliony to słabiutko. Czworobokowa (20 x 60 po bandach) hala z profesjonalnym podłożem, nawodnieniem, oświetleniem i bandami to milion złotych. A do tego stajnia, karuzela, lonżownik, place zewnętrzne, 35 padoków - zero szans w tym budżecie.
Posiadaczom nieco tłustszej świnki-skarbonki to bym polecała Schlossera, na pewno robi stajenki miłe dla oka 😉
http://www.schlosser-projekt.de/shortcut/pl-projekte.htm
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
07 kwietnia 2015 23:50
Aż nabrałam ochoty na pogranie w simsy 😀
quantanamera, w tym przypadku może zamiast Schlossera warto polecić Schleicha? 😉
Mówicie tak, bo nie macie 2 milionów i zazdrościcie
Nie mam i nie zazdroszczę, bo mając 2 miliony miałabym taaki problem na co to wydać (znaczy "potrzeby" mam znacznie szersze ;-) )
chyba, że...
na waciki?
Mówicie tak, bo nie macie 2 milionów i zazdrościcie

wirtualnych 2 mln nie zazdrościmy 😉
Jak bym miala taką kase, to bym nie pisala o tym na jakims tam forum...
Megane, taa, pewnie część byś przepiła a resztę przetraciła - nie byłoby czasu na forum 😁
Tiaaa... ew bym Wam tu bełkotała 😉 a co? Za 2 mln mi nie można? Hihi
Megane, mówisz tak, bo miałaś 2 miliony i przepuściłaś je na lotto zdrapki 😁
Odchodzimy od tematu  😁
miałysmy pomóc jak zbudować tanią stajnie, a nie jak stracić/zarobić 2 mln  :allcoholic: :allcoholic: ($?)
I nie wydawać mi tu moich skłonności do alko  😎 i hazardu
To ja mam genialną ekipę, która to wszystko zbuduje - i hale, i stajnie, i lonżownik, karuzelę, i wszelkiego rodzaju bajery! - za niecałe 2 miliony! Gorąco polecam!

Ha ha ha... dzwonie, mam wiate do wyp... to znaczy wyb...udowania  😁


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się