Stajnie w Warszawie i okolicach

dziękuję za odzew 🙂 
Chciałabym jeszcze prosić Was o opinie o dwóch pensjonatach:   CiokFarm Jadów oraz Wesołe Kopytko w Budach Michałowskich koło Grodziska Mazowieckiego.
Czy ktoś coś wie na ich temat?🙂
O Jadowie czytałam już to co pojawiło się na re-volcie, ale im więcej opinii tym lepiej.
Pialotta, kwarc i padoki trawiaste na pewno ma Centurion, Bajardo, Bobrowy Staw. Wydaje mi sie, ze Krakowiany także. Aleksandria chyba też.


i w Józefowie 😉
Stajnia MANDRA namiot ma jako halę czy raczej na organizację "ludzkich" imprez???
Martita   Martita & Orestes Company
06 kwietnia 2015 11:37
Small Bridge Mieli jako halę, chyba, że coś się zmieniło.
Może zna ktoś stajnie w okolicach Okęcia?
Hej, miał ktoś może do czynienia z Stajnią Serock?
Jest to dla mnie bardzo pilne, więc osoby które miały jakikolwiek kontakt z tym ośrodkiem proszę o wiadomość na priv 🙂
Z góry bardzo wszystkim dziękuję 🙂
http://stajniaserock.zabookuj.eu/konie
wasia   Goniąc marzenia!
06 kwietnia 2015 19:36
Moi drodzy, czy ktoś aktualnie stoi bądź posiada aktualne informacje o stajni w Rasztowie?
wasia, ja tam bywam czesto towarzysko, znajome ktore tam stoja aktualnie sa bardzo zadowolone.
Ja stoję od ponad miesiąca. Gniadata też
wasia   Goniąc marzenia!
07 kwietnia 2015 11:04
Trochę udało mi się dowiedzieć. Dziękuję za odzew na PW  :kwiatek:


Dla zainteresowanych stajniami rekreacyjnymi typu "z zielonymi łąkami" po lewej stronie Warszawy:

- stajnia McCoy zmienia "na dniach" prowadzących.

Z tego co wiem, będzie tam nadal stajnia o charakterze rekreacyjnym, ale w nowej odsłonie i z nową "opieką".
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
07 kwietnia 2015 20:17
damarina, masz na myśli byłą "sawankę" w budach michałowskich , gdzie teraz jest/ będzie Ula Plisak?
damarina, masz na myśli byłą "sawankę" w budach michałowskich , gdzie teraz jest/ będzie Ula Plisak?


Tak. Ula będzie tam - o ile wiem - od maja.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
08 kwietnia 2015 12:08
W maju jest rowniez otwarcie starego, ale odnowionego Mokrego (wierzbowego gaju). 🙂
Brzask - dawna "Sawanka" to obecnie "Wesołe Kopytko" .

Kochani, aby rozwiać wszelkie wątpliwości i uciąć spekulacje "co się stało", informuję:

Pensjonat dla koni McCoy's od 1 maja będzie prowadzony przez team Ula Plisak i Łukasz Marczak, co wiąże się tym samym ze zmianą nazwy stajni. O ile mi wiadomo będzie to Stajnia UP Ranch  😀
Przyczyna przekazania stajni i miejsca w ręce Uli jest dość prozaiczna. Po 8 latach zajmowania się końmi pensjonatowymi non stop, pora wreszcie znaleźć czas na rodzinę, dzieci, wakacje i święta - niekoniecznie w stajni  😀

Serdecznie dziękuję wszystkim byłym i obecnym pensjonariuszom za współpracę a nowych zapraszam gorąco do cudownego miejsca, o które będą teraz dbać wspaniali, młodzi ludzie. Ula, Łukasz - trzymam kciuki!   :kwiatek:


Hermes zdradz szczegóły :-)  kto przejął, będzie prowadzony regularny pensjonat?
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
08 kwietnia 2015 13:14
Precelek, zaraz poleci PW tylko dotre do domu do laptopa 🙂
Saccarin   I am the voice of Never-Never-Land
09 kwietnia 2015 09:57
Zostałam wywołana do tablicy... to jestem  😉

Potwierdzam informację o tym, że zaczynamy działać od 1. maja w stajni McCoy's pod nową nazwą UP! Ranch.

Serdecznie dziękuję wszystkim byłym i obecnym pensjonariuszom za współpracę a nowych zapraszam gorąco do cudownego miejsca, o które będą teraz dbać wspaniali, młodzi ludzie. Ula, Łukasz - trzymam kciuki!   :kwiatek:


Majorka- bardzo dziękujemy za miłe słowa. Będziemy dbać o to miejsce, w które włożyłaś tyle pracy i serca.  :kwiatek:

Jakieś pytania? 😀

ash   Sukces jest koloru blond....
09 kwietnia 2015 13:22
Hermes, ja tez jestem ciekawa. Daj znac
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
09 kwietnia 2015 13:59
Hermes ja również, daj znaka na PW co tam się będzie działo  😉  :kwiatek:
Wrzucę swoje trzy grosze odnośnie Mokrego 😉

Dzieje się dużo (prace trwają równolegle na wszystkich możliwych frontach, i to prace z głową), zapowiada się baaaardzo ciekawie 🙂 na dniach będziemy testować 😉 i zobaczymy co będzie dalej 🙂
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
09 kwietnia 2015 14:22
Dobra moge bardziej oficjalnie 🙂 stajnie teraz przejal Rafał Śmigasiewicz. Trwa jeszcze remont, odnawianie i sprzatanie obiektu po poprzednikach, ale juz wyglada to fajnie. Podloze na hali i na zewnatrz jest zrpbione nowe, padoki ogrodzone na nowo beda na dniach. Jesli cos jeszcze chcw ktos wiedziec to odpowiem na pytania tu, albo nawet na pw 🙂 a jak wszystko bedzie gotowe to wrzuce zdjecia pogladowe. No i 9 maja oficjalne otwarcie 🙂
bjooork, wooow, wygląda jakbym jednego poznała, wilanów...
Czy w Warszawie lub okolicach jest stajnia z halą, solarium i dojazdem ztm do kwoty 1500zł/mc?
Gdyby ktoś szukał w ok. Łomianek... w stajni LIDER (Łomianki, ul. 6-Pułku Piechoty 2) zwolniły się 2 boksy.

Padoki trawiaste, hala, kółko, ścielone do czysta codziennie. Dla mnie bardzo OK.  🏇

tel. do właściciela 22 751 11 00, ew. odpowiem na jakieś pytania na priv


witam czy ktos mógłby sie podzielic opinia na temat stajni heartland rasztow pod warszawa?? jaka opieka nad konmi traktowanie itp poniewaz planuje tam pozostawic konia w dzierzawe i moze ktos mial lub ma doczynienia z ta stajnia prosze o odp🙂 ❓
Teraz wszyscy zaachwalają stajnie w Mokrym... z tego co wiem stajnie prowadzi czlowiek ktory nalogowo pije alkohol...czy dzien czy noc ...  jest niemily, sciaga ludzi na sile, zachwalajac jak najlepiej.. moze i hale ma ale podloze okropne, konie sie kopia. Ja bym sie bala zostawic moje kucyki pod opieka kogos kto pijany sie zajmuje konmi, z tego co ludzie mowia nie ma on najlepszego podejscia do koni.. Tak ostrzegam na przyszlosc 🙂
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
20 kwietnia 2015 13:12
gosiaczek-88 a to ciekawe newsy? Znamy osoby, które się przeniosły do Mokrego i mam nieodparte wrażenie, że próbujesz na siłę zrobić Mokremu czarny PR.

Ciekawe co na to osoby znane na re-volcie i budzące zaufanie, które tam stanęły ze swoimi końmi?  Dla przykładu taka archeo oraz jej brat, a także parę innych. Ja rozumiem, że na rynku pensjonatowym zrobiło się gorąco a płn-wsch cześć Warszawy szczególnie wyczekuje normalnej stajni, ale takie zagrania poniżej pasa są daleko niestosowne.

EDIT: btw. czy Małgorzata zarejestrowała się na r-v wyłącznie w celu oczernienia nowej stajni? Bo jeśli tak to raczej Ci to słabo poszło 🙂
nikt nie zamierza robic czarnego PR.. jest wiele stajni o ktorych kraza tu zle slowa. nie znam tych ludzi co wymienilas nie wiem z jakiej stajni odeszli ale  ale slyszalam duzo o "poprzednim" mokrym i uwazam ze odmalowanie scian i wymiana podloza to nie wszystko.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się