Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
06 kwietnia 2015 22:47
Cariotka dla mnie zdecydowanie za chudo, na tych fotach "pode mna" jest najlepiej 😉
Cariotka   płomienna pasja
06 kwietnia 2015 22:49
dziwie się jak widzę chudą brytyjkę 😁
tutaj człowiek grubnie powietrzem, nawet powietrze jest kaloryczne i dobrze bo to mi ,,życie'' uratowało 😉
CzarownicaSa wiem wiem...wiesz 47 kg wcale nie jest ładne.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
06 kwietnia 2015 23:14
Oj wiem 😉 A ja mam odmiennie, przeprowadzilam sie i schudlam 😀 ale coz- gorzysty teren swoje robi 😉 no i dieta ZP- Zryj Polowe 😁
yga   srają muszki, będzie wiosna.
07 kwietnia 2015 18:06
dziwie się jak widzę chudą brytyjkę 😁
tutaj człowiek grubnie powietrzem, nawet powietrze jest kaloryczne


Oj wiem coś o tym. Jak przyjechałam do UK to nie dosc ze zatrzymał mi sie okres to waga +10, chociaż o dietę dbam non stop.. i żywność kupuję w polskich sklepach. Masakra!
Cariotka   płomienna pasja
07 kwietnia 2015 19:03
No ja w Polsce nie miałam okresu przez  8 miesięcy 🙂 na szczęście chociaż z tym tu nie mam problemów. Nawet ludzie biegajacy tu są tacy grubsi i weight watchers im nie pomaga 😁
yga   srają muszki, będzie wiosna.
07 kwietnia 2015 19:33
Można naprawdę popaśc w deprechę, bo człowiek dbający o siebie całe życie rośnie jak na drożdzach od samego wdychania zapyziałego angielskiego powietrza...
Kiedys nie wierzyłam w to co Anglicy mówią- bo co ma klimat do wagi?! -ale teraz im wspólczuję, w koncu ja się przemecze jeszcze rok i wracam do Polski  🤣
To znaczy, że jestem jedyną osobą, która w UK schudła? Bez dietowania czy innych takich.
Wojenka   on the desert you can't remember your name
07 kwietnia 2015 19:41
Ja też niestety przybrałam, ale zawsze tak mam jak się stresuję-opycham się wtedy bez opamiętania. Ale pewnego pięknego dnia zobaczyłam się na zdjęciach i powiedziałam-koniec. Teraz słodycze jem okazjonalnie, staram się unikać jakiś syfów.
Cariotka - szok, nogi patyczki. Teraz jest super, tylko wymodelować się.
Ślicznie wyglądasz, a różowe spodnie dodają Ci takiego uroku, że pomyślałam "dziecko 13-letnie" hihihi
cariotka dobrze Ci zrobił wyjazd tutaj ! o wiele lepiej wyglądasz ,a dresiki dodają uroku 🙂
Ja w UK mieszkam 9 miesięcy i póki co moja waga stoi w miejscu 🙂 nie zapeszając ! Dzisiejsze selfie z zakupów.

edit.nie dodałam zdj.
Cariotka   płomienna pasja
07 kwietnia 2015 20:44
Cierpi1enie modeluje modeluje od tygodnia z ciężarkami 😎 jest z czego ubijać 😁

Dziewczyny jesteście kochane 😁 ja tam już nie mogę wrócić do Tego co było...psychicznie wtedy wymiękłam. Wojenka ja liczę że się kiedyś tu spotkamy na jakieś wspólne okazjonalne opychanie  🥂
Wojenka   on the desert you can't remember your name
07 kwietnia 2015 20:50
Koniecznie!!!
Cariotka   płomienna pasja
07 kwietnia 2015 20:53
a po pracy czas na kawkę 🙂

a no i respekt dla Cariotki z Polszy musi być!
Wojenka   on the desert you can't remember your name
07 kwietnia 2015 20:56
Cariotka   płomienna pasja
07 kwietnia 2015 21:01
Wojenka udało mi się poznać tu kilka sympatycznych osób. Tylko jedna co prawda jest z Anglii bo reszta to emigranci i Polacy, ale miło się rozerwać po pracy 😉
Tymi zdjęciami z morza kusisz:P Nie wiem czy znowu nie wybyć w niedziele nad morze, ale tam za dużo kasy wydaję no bo jak nie można zjeść fish&chips nad morzem? No przecież trzeba, a później tylko oponka rośnie:P
yga   srają muszki, będzie wiosna.
07 kwietnia 2015 22:26
Oooo, a skąd dokładnie jestescie? Ja na dniach musze się wybrać na plaże do Exmouth, a w maju koniecznie do Kornwalii 🙂
Cariotka   płomienna pasja
07 kwietnia 2015 22:44
Jestem z Polski 😁 a na plażę mam najbliżej do Portsmouth tzn mam bezpośredni autobus.
Naciau, Ubolewasz, że nie jesteś chora na anoreksję?

Cariotka, Teraz wyglądasz prześlicznie. 😀 I wcale nie chodzi o nogi, tylko bardziej o twarz i cerę.
Cariotka   płomienna pasja
08 kwietnia 2015 10:26
Julie wole być chyba już grubsza,  pysznie pulchna niż chuda i chora psychicznie...wwidocznie nie dojrzałam do tego by być szczupłą. Dziękuję  :kwiatek: ja też się sobie coraz bardziej podobam...nie ważne ile ważę  😉 ale próbuje wszystko pomału zrównoważyć 🙂
Julie , anoreksje  😁 się uśmiałam
Naciau, wybacz, ale z czego?
Scottie   Cicha obserwatorka
08 kwietnia 2015 12:50
Można mieć chude nogi i nie chorować na anoreksję 🙂 I zaraz po wstawieniu zdjęcia przez Cariotkę nie było mowy o anoreksji. Ja też zazdroszczę chudych i zgrabnych nóg, które u Cariotki po przytyciu są dalej... chude i zgrabne 🙂
Może ja jestem dziwna, ale takie patyki zamiast nóg jak pisze Naciau to mi się jednak nie podobają. Co prawda czasem mam zastrzeżenia do moich szynek, bo wg mnie mam za bardzo wydatne uda. Oczywiście, tylko ja tak uważam 😉
Ale mnie się ogólnie podobają umięśnione nogi i pośladki. Kwestia gustu.
Cariotka   płomienna pasja
08 kwietnia 2015 14:56
Scottie pewnie że można  😉 ale akurat na tych zdjęciach co dałam jako poglądowe widać osobę wg mnie za chudą i wiem że chorą  😉 dziękuję za komplement  :kwiatek: bardzo mi miło.
pamirowa  nie jesteś dziwna. Większość mężczyzn też tak uważa  😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
08 kwietnia 2015 14:58
Cariotka bylo, minelo, liczy sie tu i teraz a nie miliony bledow z przeszlosci 😉 Teraz jest gites i to najwazniejsze 😀
Cariotka   płomienna pasja
08 kwietnia 2015 15:03
Pewnie  🙂 życie jest piękne, idzie lato szkoda tylko że do domu daleko.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
08 kwietnia 2015 15:13
Julie , anoreksje   😁 się uśmiałam


Yyyy? A od kiedy choroba jest powodem do śmiechu? Ja Cariotkę podziwiam, że wyszła z choroby i tak fajnie teraz wygląda. Myślę, że niewiele osób ma w sobie tyle siły, żeby samodzielnie poradzić sobie z problemem.


Swoją drogą tak tu w wątku ładnie, słonecznie, a u mnie za oknem znów pada deszcz  🙁 A specjalnie przywiozłam sobie z Polski letnie sukienki  😤
Cariotka   płomienna pasja
08 kwietnia 2015 15:22
Smarcik zawsze  możesz sobie porobić deszczowe zdjęcia w sukieneczce i z parasolem. Będę złośliwa i Ci napiszę ze ja w krótkich spodniach mykam  😎
Gillian   four letter word
08 kwietnia 2015 16:21
Julie, to ja się wpraszam na kawę jak już się ogarnięcie 😉
Gillian, No jasne! Koniecznie musimy się spotkać. 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się