Rywalizacja jeździecka na Endomondo - Horseloverz Race

Dziwne, ponieważ w rywalizacji widnieje tylko jedno ograniczenie: "Wszystkie treningi poza wprowadzonymi ręcznie".
Na pewno najpierw dołączyłaś, a dopiero potem odbyłaś trening?


nawet jeśli dołączy się do rywalizacji tuż przed jej zakończeniem powinno zaliczyć wszystkie treningi spełniające kryteria /czyli jazdy odbyte w danym przedziale czasowym, zapisane jako jazda konna i nie wprowadzone z ręki/ 😉
może zostanie wliczony z opóźnieniem? tak jak już kilku osobom udzielającym się w temacie  😉 jeśli trening został zapisany na koncie endo to ja bym jeszcze nie panikowała 😉
To wiele wyjaśnia! Dwa dni temu dołączyła osoba, która już po pierwszym dniu miała 160 km, co wydawało mi się dziwne. Jeśli jednak system uznaje wszystkie treningi z danego okresu, nie ma problemu.
Co więcej, to szansa dla osób, które dołączą do rywalizacji w późniejszym terminie.

Dziękuję,
DJ
marysia550 ja też mam poblokowany dostęp do informacji, bo cenię sobie prywatność. A to nie oznacza nieuczciwości... Poza tym w regulaminie nie jest nigdzie określone, że wszyscy muszą widzieć mapy i informacje z treningów innych użytkowników. To moim zdaniem nie powinno ulegać zmianom.
ciura- nauczona różnymi sytuacjami w życiu nie wierzę, że wszyscy są uczciwi. Szczególnie jeśli w tym rankingu ktoś dodaje trening raz w tygodniu kilkudziesięciokilometrowy.
Ale mam to w nosie, bo jeżdżę dla siebie.
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
07 kwietnia 2015 21:07
[quote author=dalton link=topic=97081.msg2325581#msg2325581 date=1427645770]
Dziwne, ponieważ w rywalizacji widnieje tylko jedno ograniczenie: "Wszystkie treningi poza wprowadzonymi ręcznie".
Na pewno najpierw dołączyłaś, a dopiero potem odbyłaś trening?


nawet jeśli dołączy się do rywalizacji tuż przed jej zakończeniem powinno zaliczyć wszystkie treningi spełniające kryteria /czyli jazdy odbyte w danym przedziale czasowym, zapisane jako jazda konna i nie wprowadzone z ręki/ 😉
może zostanie wliczony z opóźnieniem? tak jak już kilku osobom udzielającym się w temacie  😉 jeśli trening został zapisany na koncie endo to ja bym jeszcze nie panikowała 😉
[/quote]

Do dziś się nie naliczył, więc spore to opóźnienie. Dzisiaj po 3 sekundach padła mi bateria  😵  Zobaczymy czy czwartkowy teren się doda.
Mam telefon z symbianem - może to ma wpływ?
ciura, To mój kumpel, byliśmy razem na rajdzie i tak, zrobił te 160km w ciągu 4 dni 🙂
unawen, - nie chodziło mi o twojego kolegę :P
estena   Wariat nad wariaty.
09 kwietnia 2015 11:37
Czy wy też macie problemy z dodaniem treningu do rywalizacji?  Mi od kilku dni coś nie działa  🤔
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
09 kwietnia 2015 21:35
Mój dzisiejszy się dodał automatycznie  😅

Edit:
Odkryłam co było nie tak z poprzednim treningiem  🤣  Data w telefonie była zresetowana i zapisał się w kwietniu 2012 r. czyli poza ramami rywalizacji!
ciura, To mój kumpel, byliśmy razem na rajdzie i tak, zrobił te 160km w ciągu 4 dni 🙂

A ja się  głupia  cieszę, jak jeżdżąc  na placu uda mi się  9 km  zrobić  😉 nierówna  walka 😉
estena   Wariat nad wariaty.
10 kwietnia 2015 11:25
Moje wszystkie do tej pory dodawały się automatycznie bo jak inaczej?  😉

A może te naliczone km biorą się właśnie stąd, że system po kilku dniach dodaje te treningi do wydarzenia i tak się kumulują i dlatego niektórzy mają nagle +150 km?  🤔

edit: Eureka! Odkryłam właśnie co było nie tak. Ci, którym nie dodało treningu sprawdźcie sobie czy w opcji EDYTUJ macie zaznaczone "Włącz do statystyk", przez brak tego nie dodaje treningu do rywalizacji 🙂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
13 kwietnia 2015 10:45
czy na endomondo w chwili kiedy jestem w terenie i mam je włączone może ktoś inny sprawdzić/śledzić mooją trasę?
Pytam bo często jeżdżę sama w teren i to byłoby takie zabezpieczenie w razie gdyby się coś stało, żeby można mnie namierzyć i odszukać.
jeżeli masz publiczne to tak - wystarczy ze ta osoba ma link do twojego profilu, trase pokazuje online jak masz wlaczony internet.

No to dołaczylismy z naszymi 11km! :p
Po wyjaśnieniu pewnych wątpliwości odnośnie kilku uczestników, rywalizacja nabrała rumieńców. A walka o prym jest nadal możliwa 🙂
Rozwiązaliśmy też pierwszy konkurs FOTO.
Pogoda sprzyja, a zatem liczymy na jeszcze większą frekwencję 🙂
Ja zrezygnowalam dobrowolnie po dyskwalifikacji kilku uczestnikow 😉 mysle, ze wieksza szanse w rywalizacji beda mialy osoby nie majacym mozliwosci robienia kilkudziesieciu km dziennie, co zmobilizuje wszystkich uczestnikow.
Powodzenia!  🏇
też licze na sukces. Nie zrobiłem jeszcze ani kilometra.
Iza- moim zdaniem kompletnie niepotrzebnie, bo skoro walczysz uczciwie, faktycznie konno sama wyjezdzasz te km to zwyciestwo faktycznie Ci sie nalezy.
marysia550, nie walcze, walcze na trasach 😉 mam nadzieje, ze moja decyzja zmotywuje innych uczestnikow do ciezszej pracy. Kazdy ma szanse!
Ja wczoraj wróciłam ze spóźnionego rajdu majowego :P - długi weekend nie był wcale taki długi więc musiałyśmy tyci nakombinować 😉 w sumie wyszło 9 dni w siodle plus jeden bonusowy na leniuchowanie 😉
chcąc wrzucić trasy z rajdu trochę mnie endomondo zdążyło przestraszyć bo nagle okazało się, że nie działa mi opcja 'wgraj z garmina'... zainstalowałam nawet nową przeglądarkę i dalej się krzaczyło :/ na szczęście i tak udało mi się wgrać trasy tak by wliczyły się do rywalizacji 😉
nasz wynik rajdowy to jakieś 369km 😉
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
06 listopada 2015 11:36
wiem, że jest możliwość wyznaczenia trasy treningu ale czy mogę sobie ustawić tak ,żeby jechać według tego planu i będzie mnie endomondo  prowadził jak nawigacja tzn. skręć w prawo w lewo, jedź prosto itd., albo iczaczej, czy mogę wyznaczyć punkt startowy i punkt docelowy i endomondo poprowadzi do celu?

może jeszcze inaczej, czy znacie jakiś program, mapę, nawigację, która prowadzi polnymi, bocznymi drogami?
Mialam kiedyś normalna nawigacje, ktora miala opcję "na przelaj" . pokazywala boczne drogi, ale nie takie lesnie dukty. Zreszta endo tez inaczej nie pokaze
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
06 listopada 2015 14:09
http://www.komputerswiat.pl/poradniki/programy/nawigacja/2015/06/locus-i-geoportal.aspx  ciekawa jestem co to jest i czy tel. nie obciąża telefonu?
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
26 stycznia 2016 12:10
podbijam

ostatnio mam problem z endomondo bo mi się samo wyłącza , co może być tego przyczyną?
Euforia_80 Marka i model telefonu.

Mi Sony Xperia M wyłączał endomondo przy używaniu aparatu lub innej ciężkiej aplikacji. Nie kolejkował danych w tle.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
26 stycznia 2016 12:52
samsung S5 , najciekawsze jest to ,że działało dobrze i od jakiegoś czasu jak włączę to za chwile się wyłączy  🙄
probowalas odinstalować np?
na moim s3mini dziala bez zarzutu, co jest dosyc ciekawe bo nawet wiadomosci mi sie wczytuja godzinę  😂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
26 stycznia 2016 14:13
nie, nie odinstalowywałam, zmieniłam jeszcze w ustawieniach Smart menadżera może on mi wyłączał w celu oszczędności baterii  🙄
Euforia_80 Bardzo prawdopodobne.
Polecam battery saver z nim dziala endo nawet jak mam ustawiony profil silny oszczedzania baterii.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
22 listopada 2016 21:53
Od kilku tygodni nie pojawiają mi się na Fb treningi z Endo, czy ktoś też może ma lub miał problem?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się