Kącik Ujeżdżenia

Moze i ja sie wybiore.
Bellen24   DENI..DENI..DENISE
17 kwietnia 2009 06:59
Za portalem dressage.pl
Finał Pucharu Świata Las Vegas 2009

Michał Rapcewicz startujący na 12-letnim Randonie wywalczył 10. miejsce w konkursie Grand Prix, uzyskując wynik: 68,127%.

Gratulacje! Oby tak dalej! 😅
Organizatorzy zawodów jakoś mi nie odpowiadają więc może ktoś wie.. Jaki konkurs P jadą w Żółwinie niezarejestrowani? w propozycjach jest, że P4, ale w programie zawodów nie ma takiego konkursu- jst P2..
I drugie pytanie- czy chcąc startować w Otwartych Mistrzostwach Środowisk Akademickich trzeba być zarejestrowanym?
Ponia   Szefowa forever.
18 kwietnia 2009 21:59
Skokowym okiem krótka relacja z HPP w Sopocie z dziś.
Duża ilość ślicznych rudzielców  😍a wiadomo jak są rudzielce to  już mi się podoba 🤔wirek:
Bardzo bardzo podobały mi się przejazdy Tulipann, Ewy Iwaszkiewicz na Sheridanie ( hihi wiadomo), Mateusza Cichonia na Prosario II, Justyny Dysarz na Germaniuku, p. Milnerowicz na Buńczuku, p.Milczarek na takim 7letnim karym oldenburgu.Widziałam pierwszy raz Pegasusa HB na żywo  😍 ależ on ma szyję;D
No i Qaida ładnie jechała😉 coprawda widziałam tylko  końcówkę ale mi się podobało😉
Z tego co pamiętam;
DR 1) A.Milnerowicz Buńczuk ( IMO Świetny przejazd)
2) J.Dysarz Germanik
Seniorzy: 1.K.Milczarek
2.T.Tomaszewska.
Jak pokręciłam nazwiska to przepraszam  :kwiatek:
i wydaje mi się,że widziałam Idulca;] ze starej volty.
edit:
aa w juniorach chyba prowadzi ale nie jestem pewna na 100% M.Cichoń na Prosario bo miał 67, coś %.
I jestem z siebie dumna bo mi się podobało;] i nie marudziłam😉 tylko troche zimnooo.
asior   -nothing but eventing-
18 kwietnia 2009 23:55
Ponius, nie musisz strzelac z wynikami - sa na volcie  😉
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
19 kwietnia 2009 09:03
Mam najnowsze wiesci z Sopotu i musze sie pochwalic, ze nasze dwa kucole wygraly rundy kucowe! Jestem dumna z Marysi!
DR wygrała Justyna Dysarz 🙂
Ponia   Szefowa forever.
19 kwietnia 2009 19:37
Mam najnowsze wiesci z Sopotu i musze sie pochwalic, ze nasze dwa kucole wygraly rundy kucowe! Jestem dumna z Marysi!

Widziałam dzisiaj jej przejazd w tych większych kucach, normalnie cud miód malina i świetna muzyka🙂

generalnie wszystkie kuce których widziałam przejazdy czyli ze 4 zrobiły na mnie bardzo pozytywne wrażenie.
noo a Rapcewicz widze szaleje
kujka   new better life mode: on
19 kwietnia 2009 19:39
Poniuś, Poniuś, ciagnie Cie do tego udeptywania kapusty, widac to wyraznie.. uwazaj bo sie jeszcze przerzucisz! i sie rudzielce poobrazaja 😉
Bellen24   DENI..DENI..DENISE
19 kwietnia 2009 19:46
Rapcewicz 8 w kurze! http://www.eurodressage.com/scores/2009/wcf_lasvegas.html


Co tu dużo mówić! Bycie w pierwszej "dziesiątce" świata to już nie przelewki! Wielkie gratulacje dla pary Rapcewicz/Randon,świetna robota! 😅 Już nie mogę się doczekać kiedy będzie można obejrzeć oba przejazdy  🙂
Ponia   Szefowa forever.
19 kwietnia 2009 19:57
Poniuś, Poniuś, ciagnie Cie do tego udeptywania kapusty, widac to wyraznie.. uwazaj bo sie jeszcze przerzucisz! i sie rudzielce poobrazaja 😉

Kujka tak na 100% na samo udeptywanie kapusty sie nie przerzuce, nie zrobie tego Złotemu  smutno  mu będziei jak nie będzie mógł polatać póltora metra nad drągam, pozatym Ja duszą skoczek😉
Gdyby nie to,że mój Sheryś padł to problem konia na uj miała bym rozwiązany i Nim bym pewnie troche pojeździła, bo i tak jak żył miałam takie założenie😉
nie wykluczone,że może coś postartuje ale sama jeszcze nie wiem😉

Bellen dokładnie, wkońcu zaczną doceniać nasze ujeżdzenie😉
[quote author=Poniuś link=topic=11.msg233686#msg233686 date=1240166232]
Mam najnowsze wiesci z Sopotu i musze sie pochwalic, ze nasze dwa kucole wygraly rundy kucowe! Jestem dumna z Marysi!

Widziałam dzisiaj jej przejazd w tych większych kucach, normalnie cud miód malina i świetna muzyka🙂

generalnie wszystkie kuce których widziałam przejazdy czyli ze 4 zrobiły na mnie bardzo pozytywne wrażenie.
noo a Rapcewicz widze szaleje
[/quote]

Ja sie bardzo ciesze, bo jej i naszej trenerce sie to po prostu nalezalo za prace z Lady. To jest koszmarne konisko, humorzaste, zlosliwe, naprawde nie jest to fajny i latwy kon, wiec tym wiekszy sukces. Az szkoda, ze Marysia juz z konia wyrasta.
Poniuś, dzięki  :kwiatek:

Dla mnie hitem całych zawodów były przewracające się płotki (średnio 2 razy na każdy przejazd) i podnoszące je dziewczynki 🙄
W PŚ w Las Vegas tym razem klasyka górą 💘 i wielkie brawa dla Michała i Randona.

Czy ktoś był w niedziele w Sopocie i coś naskrobie o wrażeniach :kwiatek:

Czy ktoś był w niedziele w Sopocie i coś naskrobie o wrażeniach :kwiatek:


Naboo, Ja mogę. Kuców nie widziałam bo były za wcześnie. Juniorki młodsze (dwie) popełniły sporo błędów, przypuszczam, że pierwszy raz jechały kur i właśnie to był powód. Dziwi trochę mała frekwencja bo do OOM są przecież eliminacje i zawodników jest sporo a tutaj nawet brązowego medalu nie rozdali. Juniorzy- pierwsza 4 z pewnością zasłużyła na swoje miejsca. Poprawne i miłe dla oka przejazdy, ładna muzyka. Podobały mi się jeszcze przejazdy Deressy i Maverica. O młodych jeźdźcach nie napiszę za wiele, bo to moja kategoria i niewiele widziałam. W każdym razie uważam, że złoto należało się Marysi Cholewickiej albo Dominice Zdanowicz. Dla mnie Fantast powinien być poza pierwszą trójką. Co do seniorów to obejrzałam 3/4 przejazdów. Podobał mi się przejazd Łukasza Pawełka, Filipa Poszumskiego, Anny Deręgowskiej i Karoliny Mazurek. Najlepsza muzyka moim zdaniem Ilony Janas na Donerdiamancie. Pierwszej trójki niestety nie widziałam.
Co do organizacji to zastrzeżenia mam tylko do tych nieszczęsnych płotków i późnego umieszczania list startowych. W tym roku bardzo sprawnie poszła dekoracja.
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
20 kwietnia 2009 13:26
ma ktoś może zdjątka Ani Deręgowskiej?  🙇
Podejrzewam, że płotki przewracały się z powodu nierównego podłoża 🙄
a są już może jakieś zdjęcia z HPP?
Qaida dzięki :kwiatek:
xgosiekx, sa, na volcie widzialam.
ja mam troche z soboty z juniorow i z seniorow, ale nie wiem czy do pokazania sie nadaja.

a plotki to pewnie i nierowne podloze, ale nie tracaly je mocno czesto gesto.
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
22 kwietnia 2009 07:20
Sigma wstawiaj  😀, a czy masz jakieś zdjątka Sir Lancelota I ? jeśli masz, nawet rozmazane 😉 to please  👀 🙇
Wstawiaj wstawiaj 🙂 Mnie najbardziej interesuje p. Karolina Gogolińska na Tequili z seniorów 🙂
efka, to ten?


jak tak, to mam sporo jego zdjec, wieczorem wstawie wiecej i innych koni tez.

Tequili nie mam niestety, w polowie konkursu jakos przyszlam dopiero
oti   Everybody lies...
22 kwietnia 2009 16:00
Sigma,
a masz może zdjęcia Teresy Tomaszewskiej na Czantorii albo na Final Countdown?  🙂
Czantorii nie mam bo tez na poczatku szla, ale Finala mam duuuuzo
zaraz powrzucam
pointure   Dresiarz mentalny.
22 kwietnia 2009 19:33
Co myślicie o jakże licznej rundzie juniorów młodszych ?

Według mnie to trochę przykre, że tak mało osób w tej kategorii wiekowej pojechało na Puchar...
no to wrzucam cos z seniorow
jak za duzo to krzyczcie i zmienie na linki  😡
Cedent


Romus


Night Moon


Final Countdown


Sir Lancelot I


Watson


Famme Fatale

Broker

Don Windsor


Up Date





efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
22 kwietnia 2009 21:06
Sigma tak 😀 dzięki wielkie 🙂

jak masz więcej Ani to wstaw lub poślij mi na pw czy maila pleeeeaaasssseee 🙂
ale to juz jutro bo skonczyla mi sie cierpliwosc do photoshopa i photobucketa na dzis 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się