Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

pytałam już w wątku o dopasowaniu siodeł, ale bez skutku, więc spróbuję i tu:
czy możecie polecić kogoś, kto dojedzie do stajni, obejrzy siodło na koniu, uczciwie doradzi, czy da się i czy warto dane siodło dla tego konia przerobić (grzbiet haflingera...) oraz ewentualne zmiany solidnie wykona?
czy możecie polecić kogoś, kto dojedzie do stajni, obejrzy siodło na koniu, uczciwie doradzi, czy da się i czy warto dane siodło dla tego konia przerobić (grzbiet haflingera...)

Do tego miejsca Piotrek Ząbczyk. Co do przeróbek się nie wypowiem, bo nie wiem jak inwazyjne zmiany wykonuje. Jeśli się da, to zmianę rozstawu łęku i korektę wypełnienia poduszek na pewno. Czy coś więcej? Nie wiem.
Osoby w Krakowa i okolic, dla ktorych nie starczylo miejsc w esdycji kwietniowej warsztaów, a  zainteresowane spróbowaniem innej formy jazdy konnej, zapraszamy na Warsztaty łucznictwa konnego w Stajni Sarmacja w Pisarach.
Wiecej informacji na stronie wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/608881952579681/
Czy ktoś z krakusów wybiera się 10-12 kwietnia do swoszowic i ma wolne miejsce w przyczepie? Potrzebuję podłączyć się z Niegardowa.  👀  :kwiatek:
Czy ktoś byłby zainteresowany wzięciem udziału z koniem w szkoleniu RWYM, które odbędzie się  10- 11.04 w Facimiechu ?
Niestety musze zwolnić miejsce  🙁
Może jakaś dobra dusza pokierować mnie gdzie szukać kalendarza zawodów 2015  😤 😤
Dziękuje! Czemu go nie widze tam z lewej w kolumnach?  🤔
Bo go tam nie ma  😉
żaczkowa   gone with the wind
01 kwietnia 2015 18:57
kolebka, ostatnio badania załatwiałam w przychodni należącej do Szpitala Uniwersyteckiego przy ul. Śniadeckich - na NFZ, po telefonie miałam wizytę nazajutrz, a po 5 dniach papierek w ręce. 🙂

Nie wiecie może, czy jakaś rekreacja/cokolwiek nie potrzebuje sporej ilości sprzętu?
Pół roku temu (szybko czas leci) skończyłam moją przygodę z jeździectwem, a została kupa różnych manatków i chciałabym się tego pozbyć 😉
Dava   kiss kiss bang bang
02 kwietnia 2015 09:17
żaczkowa wystaw ogłoszenia, chętni się najdą na 100pro  😎
żaczkowa   gone with the wind
02 kwietnia 2015 09:19
Dava, ogłoszenia są już parę miesięcy :P
Żaczkowa ale ty chcesz oddć czy odsprzedać?
i co i za ile?

może być na pw
żaczkowa   gone with the wind
02 kwietnia 2015 10:30
E., wszystko jest w ogłoszeniach 😉
a, już widze  :kwiatek:
dziękuję, poddam znajomym do rozwagi, chociaż oni to chyba większość dużych koni, mają, więc cob im chyba nie spasuej
Jakby ktoś szukał luzaka na zawody w Swoszowicach (10-12 kwietnia), lub kogoś do karmienia koni rano/wieczorem podczas zawodów to na pw można się dogadać 🙂
Czy ktoś wie coś może o stajni w Karniowicach, tych obok Dulowej? (przed Trzebinią)  🙂
Często widuje pasące się konie na padoku tuż przy głównej ulicy. 
Cariotka   płomienna pasja
05 kwietnia 2015 17:07
Zauważyłam w ogłoszeniach że bardzo dużo nowych stajni się powstało  😉 większa konkurencja to może i jakość będzie lepsza 🙂
Lenna zdaje mi się ze ktos tam po prostu ma konie 🙂
Uczestniczy ktoś w szkoleniu podstawowym organizowanym w Facimiechu? Dopiero dzisiaj trafiłam na ogłoszenie na stronie, bardzo interesująco wygląda. Mógłby ktoś się podzielić wrażeniami?
http://www.kjfacimiech.pl/szkolenie-podstwowe/

Znacie kogoś kto studiuje na UEKu i może być zaintereswoany startem w AMPach? Bardzo proszę o informacje  :kwiatek:
Czy jest może na forum ktoś kto bierze boks w Swoszowicach i będzie zwalniał go w niedzielę po konkursach towarzyskich?  👀 :kwiatek:
Zorilla, poleciało pw 🙂
Jakby ktoś szukał luzaka na zawody w Swoszowicach (10-12 kwietnia), lub kogoś do karmienia koni rano/wieczorem podczas zawodów to na pw można się dogadać 🙂


ponawiam 😀
Hej, korzysta ktoś z was z usług Piotra Harafa? 😉
a było już o tym
chyba nawet w tym wątku
opinie z tego co poamiętam - pozytywne
przekop się parę stron w stecz i sprawdź  🙂
Znalazłam chyba dwie opinie. Pozytywne. Myslalam ze może ktoś coś więcej 😉
czy ktoś tu się orientuje, czy u p. Waśko w Węgrzcach są prowadzone jazdy rekreacyjne?
ushia   It's a kind o'magic
12 kwietnia 2015 13:41
z tego co wiem to nie

ale u Uli można sie umówić z Patrycją, na ich własnych koniach prowadzi jazdy, fajnie, konie też fajne 🙂
Hej kiedy będzię w najbliższym czasie organizowana brązowa odznaka i gdzie??  👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się