UCZCIWI sprzedawcy i kupujący na volcie

Duży plus dla darolga jako kupującej, sprawnie, szybko i na temat ;-)
+ dla kupującej koni_czynka  🙂
Łaciata   Forever in my heart ♥
31 marca 2015 18:11
sabaka13 - plus dla kupujące. Szybka wpłata, kontakt ciągły. Polecam
Daję + dla malinowaa jako kupującej. 🙂 osoba zdecydowana, szybka wpłata i dobry kontakt 🙂
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
31 marca 2015 20:01
Duży plus dla karo_rosa jako sprzedającej- dobry kontakt, szybka wysyłka, towar zgodny z opisem 😀
ninkawiencek - Ogromny PLUS jako sprzedającej  :kwiatek:
Bardzo polecam @monia@ jako sprzedającą. Świetny kontakt, szybka wysyłka i towar zgodny z opisem. Ogromnie dziękuję Ci Monika, oby więcej takich sprzedających i udanych transakcji! :kwiatek:
Plusik dla gabb. w roli sprzedającej.
Miły kontakt, szybka wysyłka i sprzęt w super stanie.
Polecam i dziękuję  :kwiatek:

+ dla protoniastej jako kupującej! :kwiatek:
Duzy plus dla Baś - mimo perypetii  wszystko w najlepszym porządku - super kontakt  😅 Super bryczesy 🙂
Plusik dla sprzedającej risotto  :kwiatek:
duży plus dla BaŚ - świetny kontakt, cierpliwie zniosła moje kręcenie noskiem, dopasowujac najlepsza ofertę dla mnie. Na pewno szukajac kolejnych pikeurów, w pierwszej kolejności przewertuję ogłoszenia BaŚ;]

Pozdrawiam
duży plus dla jaskierkowa za cierpliwość i miły kontakt 🙂

i również duży plus dla ziejuszek jako sympatycznej kupującej - zapraszam ponownie!
Plus dla BaŚ za dobry kontakt i uczciwość 🙂
Ciach - zakaz wstawiania ogłoszeń na forum!
 A za takiego typu ogłoszenia to już rozdajemy uciszenie.
Ogromny plus dla użytkowniczki Mirinda94 - świetny kontakt, przesyłka ekspresowa, sprawna transakcja, a przedmiot zgodny z opisem i zdjęciami - uczciwa osoba 🙂
Ode mnie również wielki plus dla harja, miły kontakt, ekspresowy przelew i zero problemów z transakcją  :kwiatek:
Wielki plus dla Dancerzasta jako kupującej.Super kontakt i szybka wpłata.Bardzo polecam!!!
A ja polecam etosha jako sprzedającą. Bardzo dobry kontakt, rzecz w super stanie, przemiła transakcja.
I jeszcze zaległe plusy dla Alina KK i disco.

Oby wszyscy mieli doczynienia z tak uczciwymi forumowiczami  🙂
mils   ig: milen.ju
04 kwietnia 2015 23:07
Duży + dla Arsen. Siodło zgodne z opisem, świetny kontakt, szybka wysyłka, wszystko miło i bezproblemowo.
+ natuuuuska jako sprzedajaca, odbiór osobisty
Daję + dla justarius szybka wpłata i dobry kontakt!!! 🙂
Kolejny PLUS dla thenel! Szybko, sprawnie i ziółka super jakości!
Plus dla majorka4 jako sprzedającej :kwiatek:
duży plus dla espana super kontakt, bardzo szybka wysyłka 🙂
Plus dla kupującej Arabelka.
Gru   nic nie dzieje się bez powodu
08 kwietnia 2015 19:39
Plus dla Fiordowo jako kupującej. Sympatyczny i konkretny kontakt  🙂
Plus dla ushia jako kupującej. Dobry kontakt, szybki przelew, miło i bez problemów 🙂
ogromny + dla kingston94 jako sprzedającej, bardzo szybki, rzeczowy i miły kontakt. Przesyłka ekspress, towar z kompletem metek, dobrze zapakowany, polecam  :kwiatek:
Zaległe plusy, jako kupujących dla:
jular12
ziemniaczekpolski
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się