Howrse gra :)

Sprzedam pilnie
2x RO- kupon/szt
Łzy- kupon/2szt
SLH, UH- do dogadania (na pewno za kupony)
[s]sprzedam jednorożca - 25lat[/s]
i mnóstwo rzeczy z CR
nick w Howrse: Eoiine
Mógłby ktoś pożyczyć mi 3 kupony? Chciałabym jeszcze skończyć promocję zanim znikną zestawy, a pewnie cr nie zdążę sprzedać do 10, bo dopiero wystawiłam

edit: oddam jutro lub pojutrze, w zależności od tego kiedy konie za przedmioty mi zejdą ze sprzedaży
Machowa, za 90 tys eq
Wymienię 2x golden apple na 2x złote jabłko 🙂
pomocy 🙂
dostałam złotego jokera, i nie wiem co wybrać, czy ostatnią karte indygo (łzy afrodyty)
czy ro, czy objęcia morfeusza, ?🙂
braskuje mi jeszcze wielu kart szczególnie diamentowych więc nie wiem czy nie rzucić tych kolekcji i zbierać cr ?🙂
bierz objęcia 😉
a chcesz kupic ? nie uzywam tego :P
nie, ale są więcej warte niż łzy 😉
chyba właśnie zostałam oszukana na 3xom  😕  👿
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
08 kwietnia 2015 12:13
chyba właśnie zostałam oszukana na 3xom  😕  👿


z kim się wymieniałaś?  👀
Kupię WT i 2x ZJ za kupon. Mam możliwość kupienia od razu 3 takich pakietów.
wymienia pass na kupon 🙂
Miyako - fałszywy alarm. Po 8 godzinach dostałam swoją zapłatę.  😉
czy mógłby mi ktoś pożyczyć 20.000 equus?  😵 chcę diamentową kartę wymienić, a brakuje kasy edit: nick Eoiine
ja mogę, wystaw na rosolowa
i nie musisz oddawać
ja mogę, wystaw na rosolowa
i nie musisz oddawać


poszło, dziękuję 🙂
Mi brakuje tylko 2 złotych i 5 diamentowych do końca :/ Codziennie za logowanie i zawody dostaję brązową i srebrną :/ Myślicie, że jeszcze będą zestawy?
Libeerte - będą na pewno, ale czy Zestawy Jokerów czy Zestawy Kart - tego nie wiadomo ;p
Jaki jest wasz rekord kuponów/diaxów? (w sensie najwięcej zgromadzonych w jednym czasie)
[quote author=Cierp1enie link=topic=49169.msg2333384#msg2333384 date=1428604741]
ja mogę, wystaw na rosolowa
i nie musisz oddawać


poszło, dziękuję 🙂
[/quote]

kupiony i od razu wystawiłam konia z powrotem na zarezerwowanych czeka aż minie termin i go odkupisz 😀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
10 kwietnia 2015 13:22
Szukam kogos, kto ubije mi na moim koncie 9 koni :kwiatek: daje w zamian cos z cr 🙂
Można się nieźle obłowić teraz ;p
Ludzie wyprzedają wszystko by mieć kupony ;p
Ja kupiłam 5xOM za 5 kupony i 70 tysięcy
2xZestaw Harmonii za 1 kupon
4xSLH za 5 kuponów i takie tam  😀 😀 😀
o jezu, wieki w to nie grałam 🙂 oni kasują konta po jakimś czasie? bo nie umiem znaleźć mojego starego konta, ale może źle się loguję.
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
10 kwietnia 2015 15:23
Można się nieźle obłowić teraz ;p
Ludzie wyprzedają wszystko by mieć kupony ;p
Ja kupiłam 4xOM za 4 kupony i 50 tysięcy
2xZestaw Harmonii za 1 kupon
SLH za 1 kupon i takie tam  😀 😀 😀


nie chcesz kupić 3xOm za 5 kuponów? 😀
czy ktoś mnie oświeci jak się w nowym Horwse daje jabłko?  🤔
czy ktoś mnie oświeci jak się w nowym Horwse daje jabłko?  🤔


Wchodzisz na swoją stronę--> wybierasz konia i po lewej stronie masz ikonkę jabłka 🙂
Miyako - nie dzięki ;p
Kto poza wirek skupuje 2x OMki za 3k?
Wchodzisz na swoją stronę--> wybierasz konia i po lewej stronie masz ikonkę jabłka 🙂


nie widzę tego nigdzie. jestem ślepa  😵
Kaprioleczka prościej: Hodowla Ośrodek Jeździecki Handel Społeczność (widzisz to?)---> Społeczność--> Moja Strona---> Zjedź na sam dół--> wybierz zakładkę--> kliknij konia i po lewej stronie jest jabłko  🙂
Kaprioleczka prościej: Hodowla Ośrodek Jeździecki Handel Społeczność (widzisz to?)---> Społeczność--> Moja Strona---> Zjedź na sam dół--> wybierz zakładkę--> kliknij konia i po lewej stronie jest jabłko  🙂


UDAŁO SIĘ!  😅 😅 😅
w zyciu bym na to nie wpadła a mam jabłek od zaj...abłkowania, bo mi się wysypało ze 100 z rogu obfitości  👿 tak jakby coś zajebistego nie mogło wypaść zamiast nich, mesze chociażby.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się