Konie czystej krwi arabskiej

Euphorycznie Bio-Insektal  😀 tutaj jest filmik: https://www.youtube.com/watch?t=37&v=8Z59nJ0E8E4
Moim skromnym zdaniem działa przyzwoicie, minusem jest to, że trzeba dokładnie spryskać, a mój rudzielec nie trawi psikania po głowie, ale nawet niezbyt dokładnie naniesiony znacząco ogranicza ilość kleszczy 😉- po zastosowaniu tego specyfiku zdarza mi się znależć jakieś pojedyncze sztuki, jak nie stosuję to wyciągam hurtowo 🤔
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
11 kwietnia 2015 07:37
Ogurek ooo super !! Piękności i niech się zdrowo chowa  😀
TheWunia będzie dobrze.  Mój kuc juz tyle lat żyje z ciężkim RAO i Aktualnie ma się b. dobrze.  Wystarczy  dbać o odpowiednie warunki życia konia a u Was to początki alergii więc tym bardziej luz. Przesyłam uściski

A ja melduje,  że Rudy pojechał rabotać,  koniec wakacji  😁 chciałbym aby udało się pojechać z nim na MP do Michałowa ale nie wiem czy Rudy ogarnie się do tego czasu.  Jak na razie usłyszałam,  że ma naciukane w głowie. .. robi wszystko ( łopatki,  chody  boczne itd )  haha ale najtrudniej iść mu prosto  😎
jutro do niego jadę i może jakieś foty pstrykne
zduśka super trzymamy kciuki i czekamy na motywujące zdjęcia  :kwiatek:
Zobaczcie jaka śliczna klacz jest do kupienia na allegro http://allegro.pl/klacz-czystej-krwi-arabskiej-i5222769687.html
ktoś o niej wie coś więcej? Wygląda na spokojną i baardzo cierpliwą...
Zdecydowanie bardzo cierpliwa musi być.  😤
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
11 kwietnia 2015 20:01
Ciekawe kto ją lyknie za siodemke. ..i co ona ma na grzbiecie? 
Marlin dzięki  :kwiatek: a motywujące zdjęcia to będą ale za pół roku hehe bo teraz kon wygląda jak szkapa  😎
KsiONżę K i jego harem 😉
Węgrów to niedaleko mnie. Bidna ta kobyłka, za siódemkę nikt jej nie łyknie, nie ma szans.
Motywujące zdjęcia może nie ale na jakieś fajne, towarzyskie możecie jutro liczyć  🙂
Marengo kary w słońcu już nie taki kary  🙂
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
11 kwietnia 2015 20:29
Przyszła wiosna, przyszło ciepełko, konie smętnie snują się po padoku, wygrzewają się na słońcu i wypatrują trawy  🙂
Wczoraj Wolar wyczuł, że nie ma prądu i zrobił sobie dwie wycieczki w celu szukania wiosennej trawy-przeciskał się pomiędzy taśmami. Za drugim razem nie chciał dać się normalnie po 'ludzku' złapać tylko włączył tryb 'dzikiego mustanga, nie dam się złapać'. Oj kombinator z niego-nie ma drugiego takiego w całym powiecie  😀
I kilka fotek:
smażing plażing

padokowe nuuudy





Marengo ale z Twojego Karino [s]karego (zapomniałam imienia  :icon_redface🙂[/s] sympatyczny konik!
Nie wiem kto jest bardziej zestresowany na tym filmiku, czy ten koń, czy może ten pan 😵

My poprawiłyśmy wynik z wczoraj, przejechałyśmy dziś 19 km, oczywiście nie obeszło się bez przygód 😉 W połowie drogi zatrzymałyśmy się na popas, ruda nie byłaby sobą gdyby czegoś nie zmajstrowała, tym razem udało jej się porwać ogłowie 😵 Na szczęście to było ogłowie dr Cook'a i urwał się tylko jeden z pasków które idą pod ganaszami, sytuacja zmusiła mnie do stworzenia pseudo sidepulla i okazało się, że taki wynalazek działa nawet lepiej niż jego porwany poprzednik 😁 Myślę, że już zostanę przy tej zmajstrowanej na szybko wersji, bo dużo lepiej mi się jeździ, muszę tylko zamienić paski, które krzyżują się pod ganaszami na zwykłe podgardle, a wodze przepiąć na kółeczka przy nachrapniku i powiem Wam, że jestem nawet z siebie dumna, że tak sprytnie to wymyśliłam 😎

Po powrocie do domu spotkało mnie kolejne nieszczęście- złamałam pieska do ściągania oficerek i postanowiłam już nie brać się dzisiaj za żadną robotę, żeby nic więcej nie zepsuć 😫

Udało mi się dzisiaj uwiecznić rudą przed stajnią, niestety w terenie duży aparat się nie sprawdza, pewnie bałabym się też o jego życie  😜

iwona9280 super fotki  😉
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
11 kwietnia 2015 20:34
Marengo cudy ksiaze 🙂

Moj kon po tygodniu stosowania wyslodek 🙂
Jazda dzisiaj z motorkiem w zadku, lonza zreszta tak samo.

Cudowna wiadomosc - pyszczek Arniego pokrywa coraz wiecej placow w hreczke  😅

Na zdjeciu drugim Arni i jego dumny Pan 😀  💘



Bischa   TAFC Polska :)
11 kwietnia 2015 20:39
[quote author=zduśka link=topic=752.msg2334612#msg2334612 date=1428778900]
Ciekawe kto ją lyknie za siodemke. ..i co ona ma na grzbiecie? 
[/quote]

Mnie to wygląda na siodło wyścigowe, na pierwszym wydaje mi się, że tybinka jest mocno wysunięta do przodu. Na drugim pod jeźdźcem ciężko cokolwiek zobaczyć.
Dzis z jednym z podopiecznych zaliczyliśmy zawody w Ciosnach ukończyliśmy P klasę  😅
Pucefał (BS Black Fable x Pina po Puchacz)
Alicja gratulacje! 🙂 Dawaj foty!
Po Black Fable miałam kupić ogiera kiedyś  😉
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
11 kwietnia 2015 20:56
Alicja gratki  👍

Tez mi sie marzy takowy start :P ale to jeszcze bardzo dluga droga :P

Alicja gratulacje :kwiatek: jakie masz siodło, może być na pw, bo ostatnio robimy z rudą coraz dłuższe trasy i zaczynam się zastanawiać nad czymś wygodnym  😉

zapomniałabym dzisiaj odfutrzyłam rudą za pomocą brzeszczota i mój koń śmie twierdzić, że bardziej jej odpowiada brzeszczot od magic brush'a  😵

szamanka jak nastrojowo nad rzeczką 😉 moja ruda nie dała się dzisiaj przekonać do zmoczenia kopyt w rowie z wodą, ale specjalnie nie nalegałam, bo jeszcze za wcześnie na kąpiele, już się nie mogę doczekać aż zacznę ją uczyć wchodzić do jeziora 😀

Alicja fajny ale chyba dość niski jest?
przecietny raczej...151?152 nie wiem,niski to jest Riguś  😀iabeł:
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
11 kwietnia 2015 21:22
Alicja gratuluje i fajny koń!
Widzieliście w jakiej kondycji jest og.Zachód?  😜
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
11 kwietnia 2015 21:29
Mihrab tez  😁
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
11 kwietnia 2015 21:35
Ale to zeszłoroczny przegląd.
larabarson jemu o tej porze roku nawet kąpiel w perwolu Black Magic nie pomoże 😂 nie dość, że jest okurzony jak artefakt, to jeszcze zimowe kłaki robią się rude od słońca, w efekcie wygląda jak zarobaczony i bezdomny 🙄 ku mojej radości, odkryłam dziś, że czerń coraz dzielniej przebija się przez warstwy mamuciego zarostu 😉

iwona czy jest jakaś pora roku, w której Twoi panowie nie wyglądają jak milion dolców ?? 😍

szamanka i jak wysłodki? Pożera czy dalej pluje 🤣?
Dojście do wody bajeczne! Pan Koń moczy odnóża, czy woda zabija (bo mieszkają w niej węże, węgorze, smoki, piranie, krzyżówki smoka i piranii)?

Alicja kawał szyjska!🙂
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
11 kwietnia 2015 22:36
Marengo wyslodki slodzone marchwia znikaja co do ziarenka. Siwy tak je wchlania jakby cale zycie nie jadl. Tym razem kon nie wlazl do rzeki , bo ja mylam rece i jakos dziwnie nia chlapalam. Na codzien rzeka nie stanowi problemu - no chyba ze ma focha  😁
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
12 kwietnia 2015 07:06
No no Alicja fajnie !! Widziałam tez zdjęcia na fakebuku I wygladacie super.

Marengo Twój książę jak zwykle super ale wrzuć coś z pracy pod siodlem bo chce popaczac  💘 i to samo chciałam napisać do Iwony haha,  że jej konie to jak zwykle błyszczące. 

Szamanka czy u Ciebie wiosna już na dobre przyszła? ? A wyslodki energii Wam nie dadzą,  jeżeli chcesz aby miał zdrową głowę i więcej siły kup mu olej lniany. 

Larabarson no  🙂 dzisiaj się widzimy! 

Czemu te dzieci muszą o 6 wstawać  🤣 .....
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
12 kwietnia 2015 07:18
zduśka malymi krokami wiosna nadchodzi ale nadal mamy bloto a w lesie czasem jest i snieg. Kon duzo energii nie od wyslodkow a od stania i obijania sie caly tydzien, ale juz niedlugo ta laba sie skonczy.
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
12 kwietnia 2015 07:20
Haha dziewczyny bez przesady  😉 Konie to moje oczko w głowie, moja wizytówka, więc muszą być zadbane  😁 I bardzo dziękuje za miłe słowa  :kwiatek:
Boże ile dałabym, żeby gdzieś koło mnie płynął chociaż mały strumyczek...
marlin1990 Ten Pan na filmie to MPJ i były członek kadry narodowej w rajdach długodystansowych, a obecnie trener wyścigowy. Siodło też wyścigowe, bo klacz była w treningu.  😉
A co do siodła, gdybyś była zainteresowana to zapraszam na priv
Bronze   "Born to chase and flee.."
12 kwietnia 2015 16:51
Jaaa , ile sie dzieje u was.
Zduśka - co słychać u Rudego ? Macie poważne plany startowe  🏇
Iwona - tyle ci powiem, nie te konie. Niebo a ziemia z tym co było a z tym co jest. Pamietam szczególnie Precedensa z dawnych czasów, bo metamorfoza jest niesamowita.
Alicja - pokazuj Rigo częściej, bo miło sie na was patrzy :-). A co z tym Rydym, na którym kiedys jeżdziłaś i wstawiając foty powodowałaś masowe palpitacje serca forumowiczek ?
Mój zwierz w rozruchu od piątku, bo wcześniej, łolaboga z tą pogodą. Od jutra seriously bierzemy się do roboty, pod trenerskim okiem :-), a w czwartek wybieram się na klinikę RWYM ( bez konia), ale z otwarta głową,żeby chłonąć wiedzę jak gąbka.
Kwiecień zapowiada się bardzo intensywnie, aczkolwiek już rozpaczam, bo musze zostawić Niunka na ponad tydzień z powodu wyjazdu z pracy..ech..to jest uzaleznienie jak nic.
Fota z soboty...dośc leniwej  🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się