Kartki Wielkanocne 2015

Ja wysłałam wczoraj, szybszą opcją. Liczę, że do jutra się pojawią. 🙂
Moje poszły z pięknymi znaczkami z serduszkiem i napisem "kocham Cię" 😂
Moje dojdą po świętach, bo zapomniałam wysłać ... KArtki leżą wypisane... i leżą ... i leżą. 😡
No moje wszystkie poszły priorytetem na początku tygodnia - i co, nadal nic? Dziewczyny, nie załamujcie mnie  😵
Miały być na następny dzień, a tu już czwartek i nic...
flygirl Dziękuję Ci za kartkę i przede wszystkim za życzenia- baardzo miło mi się zrobiło, były takie osobiste i takie "tylko dla mnie".
:kwiatek:
naprawdę, bardzo miła niespodzianka po trochę smutnym poranku...🙂

ps/ tak, to koń, tak się właśnie domyślałam 🙂😀
Mnie nie ma w domu wiec dopiero we wtorek dam znac czy kartki sa. Mam nadzieje, ze moje dotarly
Do mnie doszła dotąd tylko jedna kartka - od vanille, z pięknymi życzeniami, za które cała trójka: ja, koń i chłop - ślicznie dziękujemy  :kwiatek:

Martwi mnie to, że dotąd praktycznie nic nie dotarło mimo, że priorytety... 🙁
Moje kartki poszly w czwartek priorytetem, wiec przepraszam za spoznienie. Niestety moje hand mady zostaly w Anglii, a dopiero wczoraj wrocilam z urlopu.
Dostalam natomiast kartke od vanille - bardzo dziekuje za sliczne zyczenia 🙂  :kwiatek:
Dziękuję za świetne kartki od vanille i flygirl :kwiatek:
Do mnie dotarła kartka od Olencji. Dzięęęęękuuujęęęę 🙂
Moje kartki poleciały, a ja dostałam od flygirl i xxmalinaxx. Dziękuje Wam bardzo  😍

ps. flygirl, nie muszę się przenosić, żeby się spotkać  😀iabeł:
Jestem już w domu. Czekały na mnie kartki od Chess i ssstokroteczkaa. Ślicznie dziękuję :kwiatek:
Cieszę się, że moje doszły do wszystkich i to nawet na czas
Super, że moje dotarły i się podobają. 🙂 Ja sprawdzę, czy jakieś mam w piątek, jak wrócę do domu.

deksterowa haha to domyślna jesteś 😀 no chciałam, żeby były bardziej osobiste dlatego sleczalam nad waszymi postami i wyciagalam pośrednie i bezpośrednie życzenia, skargi itp. 😉
Karino no to trzeba się zgadac 😀
xxmalinaxx dziękuję za śliczną kartkę i życzenia :kwiatek:
Coś ode mnie już doszło? U mnie na poczcie cholerny mętlik i nie zdziwię się jak będą opóźnienia. 😤
melduje, że dotarła ostatnia kartka od deksterkowej. Dziękuje dziewczyny i czekam na wieści o moich kartkach.
olencja dzieękuję :kwiatek:
ps. Piękny charakter pisma/🙂
deksterowa, dziękuję, starałam się, moje notatki na studiach tak nie wyglądają 😀
Deksterowa dziekuje za przesliczna kartke! Zazdroszcze talentu🙂 dzisiaj poprawila mi humor, jako ze laplo mnie zapalenie oskrzeli 🙁
....🙂 to nie ja robiłam- kartka zakupiona na bazarku pomocowym dla zwierzaków 😉
zdrowiej!!
Ode mnie nic nie doszło jeszcze? :/ I do mnie tez nic nie doszło 🙁 ehhhh....
.... w sumie nie dziwię się, ze coraz mniej osób się bawi w kartki... jeśli nie dochodzą... 🙁

...zastanawiam sie nad edycją BN, czy jest sens w takim razie..

...jest?
Do mnie też nic nie doszło, ani nic ode mnie nie przyszło 😕
deksterowa nie zapominaj o kartkach wakacyjnych - oby było więcej chętnych! 🏇
karino1998 dziękuję za piękną kartkę i życzenia :kwiatek:
Cieszę się, że ode mnie doszły już 2 na 3  :kwiatek:

Ja natomiast dziękuję jeszcze ssstokroteczkaa - doszła!

U mnie więc bilans: 2 doszły, 2 dostałam. Co z pozostałymi, nie wiadomo...

Ja uważam, że jest sens bawić się dalej, ale może warto zaczynać to wcześniej (by nie gubiły się w natłoku przesyłek) 🙂 Myślę, że tu się jeszcze dużo kartek poznajduje...
Ja też uważam, że jest sens 🙂
Dziękuję ssstokroteczkaa i Karino1998 za kartki! :kwiatek:

Czyli u mnie bilans: do mnie 2 doszły, ode mnie żadna na obecną chwilę 😕
deksterowa, dziękuję za przepiękną kartkę :kwiatek:

Do mnie doszły wszystkie, ode mnie nie wiem o jednej...
A ja już nawet nie pamiętam czy adres deksterowej wysłałam... jak nie to nie mam co się smucic, że kartek brak a jeśli wysłałam to u mnie sytuacja z kartkami jak z BN...

Moje wysłane były ale nie dotarły jeszcze :/
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
11 kwietnia 2015 06:43
Do mnie nie doszlo.nic. Moje leca i leca...
Ja dostałam tylko jedną. 🙁 Od deksterowej. :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się