KOCHAM KINO :)

Metry, a Tobie przypadkiem o Pokutę nie chodzi? Tylko tam było kapkę inaczej :-)
Tez moja pierwsza myślą była Pokuta,ale jednak to nie to... Nie bylo tego wątku o podgladajacej siostrze 😉
Chodzi Ci zapewne o film pt "Bardzo długie zaręczyny"?  🙂
kujka   new better life mode: on
03 marca 2015 18:51
kortina, pjona! Obejrzalam ostatnio ten serial i... no ktos mial kilka ciekawych pomyslow ale je kompletnie spartolil. Beznadziejny! A na glowna bohaterke nie moglam parrzec bo ma takie same zeby jak ja :P
Wiecie może gdzie można w internecie obejrzeć ten film  "Bardzo długie zaręczyny"? Przeczytałam streszczenie i recenzje i wydaje się ciekawy, ale nigdzie go nie ma..  👿
Zrobiliśmy sobie wczoraj seans kinowy z Labiryntem, bo akurat był w tv- coz za wspaniałe kino! Majstersztyk! Chowałam sie pod kocykiem jak glupia 😉!!
Był ktoś na Disco Polo? 😁
na jutro do wyboru "Dumni i wściekli" albo "Źródło nadziei"
oglądaliście?
mery właśnie weszłam do tego wątku, żeby napisać i polecić Labirynt i widzę Twój wpis🙂 Podzielam zdanie 🙂

Polecam zobaczyć Labirynt, jestem pod ogromnym wrażeniem, film jest genialny 🙂
My dzis Gra Tajemnic - o matko jak to jest zagrane cudnie 😜 Cumberbatch pozamiatal okrutnie 😉
A ja wczoraj obejrzałam Las Brujas de Zugarramurdi(ang. witching & bitching) i mam mózg na ścianie  😂

Hiszpańska wersja seksmisji w wykonaniu czarownic  😁 A zaczyna się od ekipy w składzie: srebrny Jezus z karabinem w krzyżu, plastikowy żołnierz, sponge bob, myszka miki napadającej na jubilera w centrum Madrytu. Iberyjski groteskowo-popaprany humor. To po prostu trzeba obejrzeć  😜
Dworcika   Fantasmagoria
17 marca 2015 07:49
O kurde. To brzmi tak, że z powodu szoku chcę zobaczyć.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
17 marca 2015 11:10
Brzmi prawie tak dobrze jak "Jezus Chrystus łowca wampirów"! 😀
Dziewczyny, polecicie jakiś fajny film na wieczór? Najchętniej komedia, science-fiction, kryminał (ale coś bardziej w stylu "Odd Thomas" - kryminał z duchami itp.), żadne dramaty ani filmy psychologiczne. Kompletnie nie mam pomysłu... Pomożecie? 🙂

edit. w sumie to nie wiem czy do dobrego wątku napisałam 👀.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
21 marca 2015 17:49
Chciałabym obejrzeć film "Bogowie"(ten polski, o Relidze), ale nigdzie go znaleźć nie mogę. Jest w ogóle dostępny w necie? 🤔
W ogóle uwielbiam tego aktora, Tomasza Kota 😍 Jak dla mnie jest genialny, a już głos ma taki że kolana miękną 😜 😁
Obejrzysz na kinoman.tv 🙂
Pierwszy raz ( nie wiem dlaczego go wcześniej nie widziałam) obejrzałam dziś Czarnego Rumaka. Świetny!! No i ten galop po plaży na oklep, coś pięknego  😍 aż przypomniałam sobie swój własny, choć nie tak piękny 🙂
No i koń - marzenie!
Dzisiaj obejrzałam Disco Polo. 🙂 W sumie to film był o niczym (niby historia Lasera). Co nie oznacza, że nie bawiłam się na nim świetnie! 😀 Jeśli ktoś ma sentyment do lat 90. to film super 😀.
a Jezioraka ktos widzial? Fajne toto?
Dramuta, dokładnie- film na odmóżdżenie. Wczoraj zaliczyłam Ciało, Gajos kapitalny, a sam film... dziwny
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
12 kwietnia 2015 10:11
A "Szybkich i wściekłych 7" już ktoś widział?
Podobno straszna chała...
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
12 kwietnia 2015 10:49
Ja widziałam. Film generalnie jak dla mnie za długi, zdecydowanie o połowę bym go skrocila. Niemniej jednak seria dalej trzyma się swoich zalozen - duzo efektow, samochody, wybuchy etc. 😉 mistrzem jest dla mnie końcówka - dobra, wzruszajaca. Fla niej moglabym to obejrzec jeszcze raz, chociaz tak jak mowilam, film do dobrych nie należy.
Karla, Hiszpanka to dopiero film na odmóżdżenie. Disco Polo, w porównaniu do wcześniej wspomnianego filmu, zostaje daleko w tyle 🤣.
Interstellar- szaaaaaalenczo mi sie spodobał, przez pierwsze pół filmu mnie drażnił, chciałam wyłączyć, potem wciągnął mnie bardzo a na końcu padłam i sie poryczalam, jeden z lepszych filmów jakie widziałam ever..

Horrible bosses 2- straaaaszne.. Wszystko w nim beznadziejne..

Po pochłonięciu  książki postanowiłam nadrobić ekranizacje Anny Kareniny - ta z Keira Knightly( której organicznie nie cierpię) mnie dobiła, jak chory sen paranoika, nieeee... Ta z Sophie Marceau ciut lepsza ale też nie powaliła, ot- tak wybitnej klasyki chyba nie da sie przełożyć dobrze na ekran..

Jeziorak- czeka w kolejce
a ja mam odwrotnie - Interstellar wzbudził we mnie jedynie rozbawienie i takie... politowanie? 😉 aspiruje do wielkiego kina, jednak jest w nim jedynie ogromna ilość dziur logicznych, patosu i banału w najgorszym wydaniu. żeruje na tanich emocjach, no i merytorycznie nie ma nijak sensu. całkiem trafna recenzja:
http://www.filmweb.pl/reviews/Czy+leci+z+nami+pilot-16644
z tym może wyjątkiem, że dla mnie aktorstwo było bez zarzutu, a McConaughey nie zbliżał się do autoparodii, tylko próbował grać, a że nie za bardzo było co... 😉
aha, i jeszcze gdzieś słyszałam (to chyba w Honest trailers było) o soundtracku - że brzmi, jakby Zimmer zasnął na swoich organach 😀 (z całym szacunkiem dla super kompozytora! 😉 )
natomiast Anna Karenina w tej wersji z Knightley - fantastyczna. nie będę obiektywna, bo to jedna z moich ulubionych książek, ale ten film jest naprawdę dobrą ekranizacją - dość brawurową (bo łamie konwenanse filmów kostiumowych), ale przy tym wyciszoną, niesamowicie estetyczną, no i przede wszystkim poruszającą.
Gdzie mogę obejrzeć 'Love, Rosie'? Bez zakładania konta itd...
Jeziorakobejrzany, jak na polskie kino to ok-myśle, ze można poświecić mu czas..
A mi sie nowi Szybcy i Wsciekli baaaaaardzo podobali🙂
Owszem, przeladowany efektami, wybuchami itp - no ale czy to nie bylo zalozenie tego filmu?🙂 dla mnie jako odpoczynek dla mozgu - rewela, wcale mi sie nie dluzyl.  I bardzo, ale to bardzo ladne zakonczenie, naprawde wzruszajace i klasa pozegnanie Paula🙂
Gdzie mogę obejrzeć 'Love, Rosie'? Bez zakładania konta itd...


Ja oglądałam na zalukaj. Niestety nigdzie indziej nie znalazłam.. Bardzo fajny film tak swoją drogą.  😀
vikifbl tylko i wyłącznie Popcorn Time  🏇 odkąd to odkryłam z pogardą traktuje wszelkie kinomaniaki, czy zalukaj  💃
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się