moda, ciuchy etc...

Co myślicie o takiej torebce? Jest wykonana z gumy. Tylko na plażę? Czy do sportowego stroju uważacie, że też by pasowała?  🙂
Monika228, mi bardziej by pasowała do jakiejś wiosennej kiecki 😉
to jest obag? Bo ja widzę dużo dziewczyn latających po mieście z tymi torbami, do najróżniejszych 'stylizacji'  😁 Mnie się generalnie średnio podobają, ale teraz jest chyba na nie moda i nosi sie je do wszystkiego (nawet zimą widywałam te gumowe torby do ciężkich płaszczy i kurtek)
Na żywo średnio wyglądają (mają je w sklepie obok mojego). Kolory świetne, ale to jest taka platikowa/gumowa torba z grubym sznurem. nie wygląda na za wygodne do noszenia. Neonowe kolory przyciągają.
W maju idziemy na wesele i potrzebujemy chłopu nowy garniak sprawić. Polecicie jakieś dobre, sprawdzone miejsca z fajnymi jakościowo garniturami?
Chętnie polskie firmy i w rozsądnych cenach - Warszawa 🙂
Babi, Bytom ma garnitury bardzo dobrej jakości  😉
mils   ig: milen.ju
14 kwietnia 2015 16:01
Dobrze kojarzę, że chinosy zależnie od tego czy założę do nich np. t-shirt, czy koszulę i żakiet, mogą wyglądać zarówno casualowo, jak i bardziej elegancko? Zakochałam się w tych (choć na mnie są trochę luźniejsze niż na zdjęciach) i tak się zastanawiam czy z odpowiednią górą mogą prezentować się w miarę elegancko. Na modzie zbytnio się nie znam, więc wolę zapytać. 😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
14 kwietnia 2015 16:59
Co to są chinosy?  👀
Chinosy to model spodni tak jak rurki, albo dzwony. Są zarówno damskie, jak i męskie. Mogą być podwinięte, ale pin roll to nie element tego typu spodni flygirl  😉 To po prostu luźne spodnie z materiału (nie z dżinsu), w wersji damskiej najczęściej do kostek.




smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 kwietnia 2015 07:17
A takie spodnie też pod to podchodzą? Są luźne i są z materiału  😉 Czy chodzi o takie co są luźne na tyłku i rurkowate na dole?  👀

Są zwężane do dołu i mają kieszenie 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 kwietnia 2015 08:17
No i wszystko jasne, dzięki  :kwiatek:
Smarcik przecież wstawilam zdjęcie 🙄

Twoje są w kant - garniturowe
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 kwietnia 2015 08:28
tulipan owszem, wstawiłaś, z adnotacją "to są po prostu luźne spodnie z materiału, w wersji damskiej najczęściej do kostek". Dlatego zapytałam, czy chodzi o wszelkie materiałowe spodnie do kostek, czy te szerokie na górze a zwężane na dole. Achaja mi odpowiedziała i teraz wiem, tyle w temacie  😉
Dziewczyny gdzie znajdę kamizelkę futrzaną ale ciemno szarą i najlepiej troszkę za tyłek?
robiła któras z Was dziury w jeansach? Mam dżinsy, które trzasnęły mi na kolanie ale wzdłuż i dziura się powiększa jak kucnę itp. Cos bym z nimi zrobila 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
20 kwietnia 2015 14:14
Ja robiłam. Nawet dzisiaj rano. 🤣

Pursat no i takie dziury sa fajne bo w poprzek a moje porwały się wzdłuż (też na kolanie) i chcę ta dziurę jakos ogarnąć. Podobaja mi się takie dziury jak Ty masz ale obawiam się, że będe musiała wyciąć sobie taką wielką ale boje się, że coś schrzanię 😉

Pursat   Абсолют чистой крови
20 kwietnia 2015 18:05
Takie duże też targałam. Nie trzeba mieć jakichś super umiejętności do tego. 😉
Pursat i jak? Najpierw ubrałaś te spodnie na siebie i jakoś zaznaczałaś gdzie masz ciąć, czy jak? 😉 a potem wyciagałaś nitki żeby były takie "poszarpane"?
Pursat   Абсолют чистой крови
20 kwietnia 2015 18:33
Zaznaczam gdzie ciąć. Najpierw wycinam wąską szczelinę, a potem powiększam wedle uznania. Krawędzie "piłuję" ostrzem nożyczek, żeby się poszarpały, a na koniec jeszcze ręcznie się bawię z tymi nitkami. To już wedle uznania. 😉
hanexxx, tutaj jest moim zdaniem całkiem fajny filmik odnośnie takich bajerków, może Ci się przyda :kwiatek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
20 kwietnia 2015 19:58
wymodelowana, fajny kanał! Podoba mi się jej styl.
Ja też Kejt bardzo lubię, a śledzę dobrych kilka lat, jeszcze na photoblogu jak zajmowała się fotografią 😀
Dziewczyny mam problem. Siwą piękną obcisłą spodniczke przed kolano i zero pomysłu. myslalam o czerwonych butach na obcasie (chodzi o impreze) any ideas ? 🙂
Averis   Czarny charakter
23 kwietnia 2015 08:30
Czy ktoś kupował ze sklepu goldendeal.pl?

Czaję się na tę sukienkę [url=[[a]]http://goldendeal.pl/sukienki/8-d%C5%82uga-sukienka-w-stylu-vintage.html[[a]]#/rozmiar-uniwersalny/color-róż_pudrowy][[a]]http://goldendeal.pl/sukienki/8-d%C5%82uga-sukienka-w-stylu-vintage.html[[a]]#/rozmiar-uniwersalny/color-róż_pudrowy[/url]
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 kwietnia 2015 19:44
Ta sukienka to prawie na pewno idzie z Chin lub Tajlandii, widziałam ją dawno temu na allegro u użytkownika z gatunku "japanstyle".
Edit: przejrzałam na szybko resztę kiecek. Większość to właśnie "japońce", z którymi wiadomo jak jest - niby fajna rzecz za małe pieniądze, a tak naprawdę przychodzi takie małe paskudztwo dalece odbiegające od tego, co widać na zdjęciach... Trochę podejrzany ten sklep.
Czy sezon na sukienki w sklepach się rozpoczął? Rzadko chodzę po galeriach czy sklepach, wolę zamawiać przez internet ale nie chcę ryzykować z sukienką bo kompletnie nie wiem jaką dobrać żeby w miarę dobrze wyglądać  😀
Byłam dzisiaj w kilku sklepach w galerii i widziałam już sukienki 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się