Ogłowia

lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
07 kwietnia 2015 12:51
Karutek Skoro to Marcel to obstawiam, że to CWD albo D'yon.
Naczółek nie mam pojęcia, ale jest piękny i wykonany na zamówienie.
Strucelka i koń i jeździec ten sam na obu zdjęciach (M.Marshall i Undercontract)
Czy dostanę dopasowane futerko pod nachrapnik meksykański z kokardą?? Czy zwykłe futerko będzie pasowało?  😉
xxagaxx - Twój Equipe to był ten, prawda? Miał jakieś podszycie na paskach nachrapnika? Na tym zdjęciu niby ma zwykłe podgardle, a nie takie jak miałaś, więc już nie wiem ;p
http://x-horse.com/equipe_oglowie_emporio_bre14-10441i
Ma może któraś to ogłowie Schockemohle i powie mi czy warte jest swojej ceny? 🙂 Albo możecie mi polecić ogłowie z bardzo dobrej skóry, z dość szerokim nachrapnikiem i ozdobnym naczółkiem? Sama myślałam nad Otto Schumacherem albo PS of Sweden, ale w tym przypadku nie jestem przekonana do braku podgardla 😉


ktoś coś? :kwiatek:
Angeel, odpwoeim za Agę, bo miałam takie samo. Teoretycznie to jest ten model właśnie. Niestety w rzeczywistości podgardle było tak kosmicznie zamontowane jak pokazuje to agi fota.
Więc wychodzi na to, że nie można wierzyć zdjęciom Equipa :/ Klami, Ty miałaś też jakiegoś brązowego KenTaura? I pytałaś tu kiedyś o Horze Nevada - miałaś jakiś kontakt z takim ogłowiem?
Co do tego equipe: byłabym bardziej skłonna wierzyć, że dziewczyny zostały zrobione trochę w balona (o ile kupowały u tego samego sprzedawcy?), bo equipe ma jednego meksykana z takim podgardlem w katalogu: http://www.selleriaequipe.it/dettaglio.php?prodotto=58 i nie sądzę, żeby miał złe zdjęcia katalogowe. Bardziej podejrzewałabym kombinacje sklepu.
Angeel, obecnie mam brązowego Kentaura tylko ze zmienionym naczółkiem, bo oryginalny był zdecydowanie zbyt krótki. Nie pamiętam jaki model.

anai, tylko, że to ogłowie co wkleiłaś ma przeszycia na nachrapniku. Tamto zdecydowanie ma złote kostki na naczółku ina nachrapniku.
Klami, ależ  doskonale  o tym  wiem. Twierdzę, że  z jakiegoś  powodu  pomieszane zostały  te ogłowia. Że  dostałyscie nagłówki  z tego ogłowia,  które  wstawiłam.
Orzeszkowa - czy moglabys napisac jak sprawuje sie oglowie busse Fashion?? Jak wygląda skóra po tych paru miesiącach użytkowania??  😉

EDIT: Które jakościowo  jest lepsze:
1. busse fashion
2. horze diamond
?? :kwiatek: :kwiatek:
anetakajper   Dolata i spółka
10 kwietnia 2015 11:09
Ktoś może powiedzieć co to za ogłowie? gdzie je można kupić?  :kwiatek:

Szukam ogłowia munsztukowego w kolorze brązowym, z niezbyt grubym nachrapnikiem, no i żeby nie powaliło mojego portfela. 

Podoba mi się HH, ale nachrapnik ma 4,5cm : http://briar.pl/pl/p/HARRYS-HORSE-Oglowie-munsztukowe-Round/3938
Kasix1997   My little Princess
10 kwietnia 2015 13:00
anetakajper To ogłowie to bodajże Caldene supreme, niestety nwm gdzie może być dostępne, ogłowia tej marki ma ten: http://zogala.com/sklep/caldene-c-23_61_340.html?page=2 sklep, może daliby radę ściągnąć, to konkretne widziałam ostatnio w ogłoszeniach, ale w kolorze czarnym 🙂
Jak wypadają ogłowia HH w porównaniu z BR? Chodzi mi przede wszystkim o jakość skóry.
Przy okazji wpisu na bloga zrobiłam foty Premiery Monaco. Idealnie w mój gust, jakość wykonania też super.

W roli modela Szymek, czaję się na inny model dla Katarzyny  😁


Przyszedł mi nachrapnik  meksykański i niestety dól ledwo zapinam na 1 dziurkę i jest ona na samej wardze przy wędzidle. Za chiny nie da się  tego przesunąć. Czy dostane taką "koszulkę/nakładkę- jak w puśliskach uj. ",  aby nie obtarło konia? Jak na razie znalazłam podkładki żelowe pod łańcuszek, ale one będą za duże  🙁
Wymień na większy?
To rozm. 3  😉. Ehh muszę sprawdzić czy nie będzie obcierało.  Może akurat  🙄
Wiecie gdzie można kupić nachrapnik angielski? Ale sam nachrapnik. Bo mam ogłowie z nachrapnikiem meksykańskim i nie chcę kupowac specjalnie nowego. Jak patrzyłam na niektórych stronach to kosztują one ponad 100zł... Wolałabym jakieś tańsze, brązowe.
ma ktoś może ogłowie firmy daw-mag lub eric thomas? zastanawiam się też nad passierem  😉 co polecacie?  🙂
siwaaa, albo wymien, albo zrób sobie rękawik. z materiału albo ze skóry miekkiej (ją spokojnie zszyjesz normalną igłą bez dziurkacza itd)
No nareszcie, dotarły moje BR Burford zamawiane w połowie grudnia 🤣

Ale bydlaki są ładne 😍 Nie wiem jeszcze, czy brać i czekoladę i czarne, brąz mi się strasznie podoba, ale nie mam reszty pasującego do niego sprzętu, nawet wodzy. Może nie będzie rzucać się w oczy - to ciemna czekolada, z daleka czarna, z bliska z ciepłą lekko czerwoną nutą. Wrzucam fotki, ale są zrobione wędzidłem przy aktualnej pochmurnej pogodzie, czyli koloru nie widać nijak. Może jutro wyjdzie trochę słońca i uda mi się ogłowie złapać aparatem.

Naczółek w moim stylu, domówiłam też sobie osobno taki złoty 🙂









Piekny ten braz, a podszycie czarne?
Brązowe, tylko telefon przy burych chmurach zupełnie tego nie łapie. Nagłówek też wyszedł czarny. Wszystko jest jednego koloru i jest to bardzo ciemny, głęboki brąz. Fajne bajerki - nowy typ anatomicznego nagłówka (w literę E), skośnik z podkładką pod sprzączką. Może jutro mi się uda załapać na przymiarki.
Jak ja nie lubie brazow - tak ten obledny!
horse_art fakt sama też moge coś podszyć i założyć- dzięki. Ja dzisiaj już nie myślę  😁

quantanamerapiękne. Czarne to już w ogóle musi być woow   😉  Całe szczęście nie moja półka cenowa  😁  to mogę sobie pomarzyć  😉
Szukam opinii o tym ogłowiu Dy'on.
Może ktoś miał okazję użytkować?  🤔
wichrowelove, przewal chociaż z 30 stron wątku, kilka razy się przewijały już.
Nie trzeba przewalać wątku, wystarczy skorzystać z wyszukiwarki - okienka w prawym górnym rogu każdego tematu 🙂
http://www.myfilou.de/produkte/trensenzaum/messina

Czy ktoś z was zna tą markę i model? Jakieś opinie?  :kwiatek:
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
21 kwietnia 2015 13:04
O ładne, ale pierwszy raz sie spotykam z ta firma. Cena dosc duza, ciekawe czy odpowiednia do jakosci.



Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się