Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Mam problem życia: czy jak zamrożę sałatkę jarzynową to będzie niedobra?


zalezy kto będzie jadł, mnie nie zmakują nieświeże mrożone, może nie tyle nie smakuja, co czuje je za gorsze od tych świeżych
jeżeli nie masz wyjścia, to zamróź, ja bym je zjadła, nie wybrzydzała bym, choć na pewno w smaku to nie będzie to  😁
Worek oklejony taśmą jest "uciążliwy"?  😲

Niby tak bo idzie źle przez taśmę, tak jak okrągłe opakowania. Za takie kiedyś doplacilam 15 zl.
Katija no to lepiej owine to nie będę sie musiala wracac 😉
drabcio, Facella, dziękuję za podpowiedź. Zdjęcia odzyskałam samodzielnie za pomocą "darmowego" programu do odzyskiwania utraconych danych (dokładnie takie sformułowanie wpisałam w google, dzięki Facella 😉 ) "Darmowy" jest dlatego, że przy instalacji próbuje nas skłonić do zainstalowania toolbara i ustawienia strony startowej jako cośtamcośtam, ALE można kliknąć, że się na to nie zgadzamy i nadal program zainstalować. Jedynym haczykiem jest to, że aby otrzymać kod do aktywacji programu należy się zarejestrować na stronie podając jakiś swój adres mailowy (mam taki na spam) i pewnie będę otrzymywać spam 😀 😀 😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 kwietnia 2015 16:21
Polecam się 😉 ogólnie jeśli karta nie jest uszkodzona, zdjęcia nie wyparowały same z siebie i nie zapisywałaś na niej nowych, to zazwyczaj nie ma problemu z ich odzyskaniem samemu, w domu.
Czy mamy na forum kogoś, kto mógłby mi trochę rozjaśnić wyniki bronchoskopii konia?
Mam chorobe, leki jakie podawać i to wszytsko ogarniam.
Ale oprócz tego mam nazwe bakterii, wyniki cytologii z tajemniczymi oznaczeniami i nie jestem w stanie tego rozszyfrować sama, a że jestem z natury człowiek ciekawy, a i być może swoją przyszłość zwiąże z takimi rzeczami to bym była bardzo wdzięczna za pomoc  :kwiatek:
Znalazłam fajne siodełko, dogadałam się z właścicielką przez fb, jak najlepiej będzie załatwić sprawę przesyłki? Chciałabym żeby siodło przyszło kurierem, a sprzedająca chciałaby dostać pieniążki przelewem... Może ma ktoś doświadczenie, jak sfinalizować taką transakcję szybko i bezboleśnie z korzyścią dla obu stron? 😉
efeemeryda   no fate but what we make.
13 kwietnia 2015 19:58
TheWunia
mogę spróbować pomóc na pw 🙂
jak się robi całkowitą edycję postu?  😡 nic nie pamiętam, nic nie umiem, wstyd mi  🤬
busch   Mad god's blessing.
13 kwietnia 2015 23:38
Kaprioleczka, a co, chcesz uciszenie dostać? 😁
Kaprioleczka, wchodzisz w edycję posta, usuwasz całą treść i piszesz od nowa 😀 Ale nie polecam bo dostaniesz bana
nie no bo źle wpisałam w wątku o szukanych wątkach, potem źle to poprawiłam, chciałam to skasować zeby nie robić śmietnika, ale nie wiem jak  😡 ratunku!!!  😕
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 kwietnia 2015 09:40
Nie skasujesz postu... Nie da się.
A ja znów tu, bo nie mogę znaleźć żadnego wątku o dziwnych telefonach, czy próbach oszustwa... Moja mama (emerytka) otrzymuje na komórkę jakieś dziwne połączenia z numerów 7cośtam, po odebraniu jest muzyka - nikt się nie odzywa przez kilkanaście sekund, w końcu mama rozłącza połączenie. Mama oczywiście wie, żeby absolutnie na ten numer nie oddzwaniać. Czy ktoś się z czymś takim spotkał? Dziś od rana były już 2, z dwóch różnych numerów zaczynających się na 7. Domniemujemy, że to jednak nie ktoś ze znajomych. Czy czymś to grozi? Z czym to w ogóle wiązać?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
14 kwietnia 2015 10:09
kenna, wpisuj nr w Google. Jak to ten sam numer to zapisz mamie pt "nie odbieraj "
Strzyga, właśnie nie ten sam, inny ale za każdym razem zaczyna się od 7. Wygooglałam, że może to być call center,  które wybierają numery z bazy automatycznie i do czasu, kiedy jakiś konsultant będzie wolny, grają muzyczkę. Czasami dzwonią do mamy z banku, oranga i różnych takich pokazów dla emerytów 😉, więc jest to możliwe. Z tym, że zazwyczaj call center mają numer zastrzeżony (?), a tutaj wyświetla się...
Czy czymś to grozi?


jeżeli nie obiera i nie oddzwania, to nie  🙂
kenna, gdzież czytałam, ze tak potrafią naciągać na rachunki dzwoniąc np. z Konga, więc upewnij się, że to w ogóle telefon z Polski 😉
dobra, już siadłam, na spokojnie ogarnęłam i rozumiem co zrobiłam źle i dlaczego...  😡 poprawię się, przysięgam  🙇
Czy jest jakiś frazeologizm/powiedzenie pomiędzy porywac się z motyka na slonce, a za przeproszeniem wyżej dup* nie podskoczysz? Ktoś kojarzy jakiś który by oznaczał to samo (nie jestes w stanie zrobić czegos ponad sily)?
W mojej glowie pustka  🙇
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
14 kwietnia 2015 17:48
Ludzie często używają "mierzyć siły na zamiary" choć oryginalnie miało to inne znaczenie  😉
Czy do druku plakatu a0 300dpi da radę? jak na razie drukowałam tylko b2 i 300 było ok. Niema to być nic profesjonalnego. Boję się, że komputer nie da rady przy większej rozdzielczości.
Czy jeśli nie mam włączonego internetu w komórce to mimo to mogę w endomondo jakoś wprowadzić trasę, którą przebiegłam? Bo na chwilę obecną nalicza mi się tylko czas ale dystans jest 0km
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 kwietnia 2015 19:21
Musisz włączyć GPS i złapać satelitę.
E., pisałam przecież, że odbiera, po kilkunastu sekundach muzyczki rozłącza się.
Achaja, a w jaki sposób ktoś kto do nas dzwoni (nawet i z Konga) może nam naciągnąć rachunek?
Czy do druku plakatu a0 300dpi da radę? jak na razie drukowałam tylko b2 i 300 było ok. Niema to być nic profesjonalnego. Boję się, że komputer nie da rady przy większej rozdzielczości.
Dpi nie mówią o wielkości docelowego obrazu, tylko o rozdzielczości. O szczegółowości. 300 będzie OK.
Wiem o czym mówią jednak zawsze mi mówiono, że im większy wydruk tym potrzebna większa rozdzielczość. Wolałam dopytać. Robię już 500. Dzięki 😉
vanille, używam Sport Truckera, myślę że jest podobnie - te programy nie mają na telefonie map, żeby GPS wystartował musi ściągnąć mapę z netu, potem już idzie. Możesz np. uruchomić GPS w domu z wifi i powinno działać
kenna też do mnie wydzwaniają w podobny sposób: odbieram - leci muzyczka przez parę sekund, więc się wyłączam. Teraz po prostu odrzucam rozmowe, jak widzę na wyświetlaczu ten numer: + 48790500500. Nie znam tego numeru i wcale nie mam ochoty się dowiedzieć do kogo należy.
kenna, E. podrzuciła artykuł taki jak ten, który czytałam w lokalnej gazecie 😉
Choć szczerze mówiąc - dzwoniący oszust nie ma z tego zysku, tak? Tylko złośliwie naciąga ludzi bez celu?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się