Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Livia- dostałam katalog HKM i tam jet cała kolekcja dla westowców 😉
Met-cudne ochraniacze, co to? 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
14 kwietnia 2015 17:34
palemka, wiem, akurat HKMa oglądam często 🙂 Miałam na myśli pad westowy od Anky albo Eskadrona, to byłby czad 🙂
wątek zamknięty
Dziękujemy wszystkim. :kwiatek:
Nirv, bardzo wam pasuje ten HKM. 🙂

Tymczasem wstawiam mojego w nowej ance wheat z owijkami na tyłach. 😀
wątek zamknięty
lalasatan świetny komplet 🙂

Jako, że dorobiłam się mini kolekcji może nie takiej jak mają tutaj co poniektórzy pochwalę się nieco , a cooo 🙂
W drodze do mnie wędrują jeszcze prawdopodobnie sky oraz lilac ale jakiś o innym odcieniu - jaśniejszy.

Od lewej banana, sunshine, alt rosa, madeira, navy, graphite, coffee, chocolate


I w słonku 🙂



Moja Stefka w czekoladzie w roboczej wersji 🙂
wątek zamknięty
latasatan bardo subtelnie, super 🙂
szuwar a ja cię 😀 super kolekcja!

Powiedzcie mi w jakich sklepah jest dostępny Eskadron NG 2015 oprócz konika i gnl. Bo z katalogów kilka rzezy mi się podobało i standardowo tu ich wszytskich nie ma  🙄
wątek zamknięty
szuwar, o kurcze, banana tak Ci wyblakła? Mam też i wydaje mi się, że kolor jet bardziej żywy (chyba, ze mam co innego i nawet nie wiem 🤣 )
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
14 kwietnia 2015 20:30
TheWunia, Equishop, Mustang warszawski
wątek zamknięty
Libeerte a może to nie banana ? może niech ktoś określi kto bardziej się zna  🙂 Nie wygląda jakoby kolor wyblakł jest w bdb stanie.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
14 kwietnia 2015 20:38
szuwar, może straw?
wątek zamknięty
a może to kwestia zdjęć i światła? 😉 Ja się zupełnie nie znam, ale mówiono mi, że to banana 😀
wątek zamknięty
chyba macie racje - może to być straw  🙂
wątek zamknięty
Zairka - w jakości komórkowej i oświetleniu wieczornym sztucznym, ale mam zdjęcia - normalnie różnica jest jeszcze ciut większa 😉

nici cobalt vs blue 2014




Tu widać najlepiej chyba, reszte zdjęć wkleje jako linki, żeby nie spamować:
http://re-volta.pl/galeria/foto/136158
http://re-volta.pl/galeria/foto/136161
http://re-volta.pl/galeria/foto/136162

Tu zdjęcie cobalta w słońcu, które dobrze oddaje kolor:

Jak się zerknie na zdjęcia blue w słońcu i przyrówna do tego to widać, że blue taki bardziej granatowy jest, a cobalt idzie w tony niebieskie, łagodniejsze 😉
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
14 kwietnia 2015 21:54
ten Twój niciak wygląda na troche wyblakły,
dzisiaj przyszedł mi blue 😜 a tu masz owijki nici Cobalt do anky olympia wiec mysle ze będzie ok
http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/102/3396#i
wątek zamknięty
Zaira - zdjęcie pod siodłem jest zdjęciem z czasu, gdy nie był on nawet prany, pierwsze pare razy pod siodłem, pierwszy dzień poza halą. No ni ma szans żeby był wyblakły 😉 Z owijkami może być różnie, ja samam mam do niego owijki z lidla i nie wyglądają źle.
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
14 kwietnia 2015 23:15
No to mam nadzieje ze nie będzie zle! Jutro mogę strzelić foto porównawcze.
Ja np mega się zdziwiłam bo polowałam na hibiscusa a jak go dorwalam to się okazało ze jest niemal identyczny jak nici fuksja którego juz mam
wątek zamknięty
Orientuje się ktoś czy anky lime i lime z nowego NG są bardzo podobne? Kusi mnie pad z tymi moro owijkami..  😜
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
15 kwietnia 2015 07:08
szuwar, jaka fajna Ankowa kolekcja 🙂 Ja nie uważam, żeby ten żółty to był Straw, on jest trochę ciemniejszy i jakby bardziej nasycony niż Banana. A Banana często na zdjęciach wychodzi wręcz biało 😉

keirashara, bosko wam w Cobalcie 🙂

wątek zamknięty
Doszedł do mnie wreszcie i jest piękny! Big square smaragd green. Wybaczcie ale zdjęcie robione na szybko.

[img]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpt1/v/t1.0-9/10346046_678835492242696_1716350504950770642_n.jpg?oh=c0342fc7b65eb8bb40b73b7e42efc26d&oe=55A20851&__gda__=1437175637_51fb75df3788d4a07ae2985c41e65595[/img]

i czekam jeszcze na takie cudo od Krysiex
wątek zamknięty
Rudzielc_23, kurde, muszę mieć tego eskadrona!! Gdzie kupiłaś i ile dałaś, jeśli to nie tajemnica 🙂?
wątek zamknięty
Dzionka Eskadron biq square smaragd green jest ze sklepu konik, a jeżeli chodzi Ci o ten drugi to napiszę Ci PW
wątek zamknięty
Rudzielc_23, oki, zajrzę do konik. O krysiexa nawet nie pytam, za dużo afer w wątku o nieuczciwych się naczytałam i nie będę ryzykować 🙁 Szkoda, bo ładny!
wątek zamknięty
ma ktoś może któryś z fraków:
-york chic
-horze crescendo shirley
-busse wardorf ( albo jakoś tak, taki z diamencikami )
i podesłałby zdjęcia? nie mogę nic znaleźć w internecie na ich temat tylko jakieś "resztki", a dwa z nich nawet nie wiem jak z tyłu wyglądają bo jest wszędzie jedno i to samo zdjęcie ( busse i york )
ktoś coś ?

*jeśli zły wątek to powiedzcie*
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
15 kwietnia 2015 17:52
Dzionka, smaragd to raczej jeszcze wszędzie się znajdzie - to nowa kolekcja.
wątek zamknięty
ZygZakowa, spróbuj zapytać w tym temacie: http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,120.0.html 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
15 kwietnia 2015 19:12
Rudzielc, ten Krysiex jest obłędny! Szmaragd ładny, ale wolę inne kolory niż zielenie 😉
wątek zamknięty
emptyline, widzę właśnie, ale kurde - 269 zł jednak krzyczy do mnie, że to absurdalne tyle płacić za czaprak 🙂 Poczekam może na jakieś używki albo wyprzedaż w equishopie 🙂
wątek zamknięty
Livia ja ostatnio polubiłam sporo kolorów,  do różu tylko się chyba nie jestem w stanie przekonać. A Krysiex ma imitować wymarzonego minta :-D

A co do ceny big squera to postanowiłam zaryzykować i kupić jednak chociaż tego jednego eskadrona. Narazie jetem zachwycona, zobaczymy co z jakością.
wątek zamknięty
Rudzielc_23, ja mam big square'a z poprzedniej kolekcji i jest super, jakość o wiele lepsza niż brillanty jak dla mnie 🙂 Pokaż na koniu!
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
16 kwietnia 2015 10:12
Rudzielc, Mint bardzo fajny, ja u Krysiex też zamawiałam swoje ulubione kolory brillantów 🙂 Nawet do różu się przekonałam 😁
wątek zamknięty
szuwar obłędne te anki!
keirashara piękny cobalt ...
rudzielc no wow! Smaragdgreen przy tym przepięknym brillancie się kryje! Niestety też się naczytałam o krysiex i nie ryzykuję. 🙁

Koleżanka uparła się na czerwony tak bardzo, że odkupiła ode mnie hibiscusa. 😎 No więc podrzucam uroczego Gibusa w hibiscusie.


wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.