Warszawskie voltopiry :)

Teodora, masz rację, zapomniałam o nim zupełnie. Jedyny dermatolog, który pomógł mojej młodszej siostrze i to w zasadzie od ręki, a była wcześniej u niezliczonej liczby dermatologów na przestrzeni kilku lat i nikt nie pomógł.
Dziekuje! Bede do nich sie dobijac.
Bischa   TAFC Polska :)
25 marca 2015 15:42
Gdzie w wawie mi zrobią fotoksiążkę? Tanio, w rozsądnej cenie (nie mam pojęcia jaka to jest rozsądna cena w tym przypadku, nie interesowałam się nigdy, ile może kosztować), wg mojego projektu/ewentualnie wspólne zaprojektowanie, z napisami, moją kolejnością zdjęć?
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
25 marca 2015 16:08
Nie wiem gdzie w Warszawie, ale tutaj można znaleźć fajne promocje http://www.cotofoto.pl/fotoksiazki
Bischa   TAFC Polska :)
25 marca 2015 19:28
Brdziej by mi zależało na czymś stacjonarnym, żeby móc wszystko na miejscu ewentualnie przedyskutować 😉 Bardzo się nie spieszy, czas mam do drugiej połowy lipca.
Poprzednio pomogły(li)ście, może i teraz się uda - szukam fryzjera który potrafi zrobić dobrą, trwałą fryzurę, a przy okazji nie weźmie za to więcej niż 150 zł . Ktoś coś..? Chodzi mi o upięcie, nie o strzyżenie🙂
Czy ogród botaniczny jest już wart odwiedzenia w celu porobienia zdjęć czy jeszcze poczekać? Magnolia zaczyna mi kwitnąć pod blokiem... 🙂
Powsin ma całe magnoliowe aleje. Ale nie wiem, czy już czas na nie. Do centrum miasta na pewno będą miały spóźnienie. W Ujazdowskich ich akurat mniej, ale tam chyba zawsze pięknie...  💘

Chyba nie odpowiedziałam Ci na podstawowe pytanie... Czy to już.  🤣
Wiem właśnie, że jak magnolie tam kwitną to jest przecudnie i to na nie głównie się czaję 🤣 tylko nie wiem czy to już...
Chess jeżeli chodzi o Powsin to wczesne magnolie kwitną już od tygodnia, pozostałe dochodzą 😉 więc polecam wycieczkę teraz albo w przyszłym tygodniu.
Z tego co widzę to weekend ma być średni. W takim razie przyszły tydzień. Dzięki 🙂
kujka   new better life mode: on
19 kwietnia 2015 18:52
Może ktoś ma ochotę sie ukulturalnić trochę za free? 😉
http://4free.waw.pl/wydarzenie-8820-pokaz-filmu-mimino?hc_location=ufi
kujka, będziesz? Ja bym sie przeszła ale tak samej to mi się nie chce 😉

Ktoś chętny na zdjęcia wśród kwitnących drzew? Mam wolny wtorek i mogę się gdzieś przejechać 🙂
kujka   new better life mode: on
19 kwietnia 2015 19:23
abre, mam zamiar wpasc! Organizatorem jest moj kolega ktory juz kiedys opowiadal mi o tym filmie i jestem go bardzo ciekawa 🙂
Prawdopodobnie przyjdę 🙂
Brdziej by mi zależało na czymś stacjonarnym, żeby móc wszystko na miejscu ewentualnie przedyskutować 😉 Bardzo się nie spieszy, czas mam do drugiej połowy lipca.

Bischa a co chcesz przedyskutowywać? ściągasz sobie program, SAMA układasz WSZYSTKO: zdjęcia, tła, rameczki, teksty, gwiazdeczki, serduszka i inne drobiazgi. i zdecydowanie polecam PIXBOOK- tanio, szybko i jakość wspaniała!
Polecicie jakiegoś dobrego ortodontę? :kwiatek: ważne by nie zdzierał 😀 w maju planuje zakładać aparat
Bischa   TAFC Polska :)
21 kwietnia 2015 18:16
mery, żeby ktoś np coś podpowiedział odnośnie projektu np, bo to nie ma być słitaśne, tylko coś poważniejszego, z podpisami zdjęć, jakieś ciekawe tło, bo niekoniecznie chciałabym wszystkie zdjęcia na całą stronę. A ja raczej jestem w tej materii słaba 😁
Bischa, jeśli chcesz ładny fotoalbum (jak fotoksiążka ale na sztywnych kartach) to zadzwoń do Cyfrowej Ciemni. Mają siedzibę w samym centrum, ekipa wydaje się być ogarnięta. http://cyfrowaciemnia.pl/category/albumy-i-fotoalbumy-linia-studio-eko
Czy ktoś się może orientuje czy jest w Warszawie jakiś dobry ortopeda w Lux Medzie ?  :kwiatek:
Byłam teraz ze skręconym stawem skokowym na dyżurze w ich szpitalu, ale oprócz zdjęć RTG, próby wciśnięcia mi za dużej ortezy, ewentualnie założenia gipsu, to wyszłam właściwie bez niczego, a noga boli  🙁.
Akurat u nich mamy wykupioną przez pracodawcę opiekę medyczną. Może da się tam znaleźć jakiegoś sensownego lekarza ?
Będę wdzięczna za pomoc  :kwiatek:.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 kwietnia 2015 06:20
ajstaf jeśli nie znajdziesz nikogo w Lux Medzie to ja mam świetnego ortopedę specjalizującego się w urazach sportowych a w szczególności w obrębie kończyny dolnej. Niestety jest dość drogi, ale to najlepszy lekarz jaki istnieje  😉
Smarcik, dzięki  :kwiatek:. Jak możesz, to daj namiar na PW, w sumie kontakt do dobrego specjalisty zawsze się przyda  🙂.
ajstaf
http://www.cms.waw.pl/
Jak ortopedyczny problem to Centrum Medycyny Sportowej.
Moze przypadkiem ktores nazwisko pokrywa sie z tymi przyjmujacymi w LuxM.
Czy ktoś się może orientuje czy jest w Warszawie jakiś dobry ortopeda w Lux Medzie ?  :kwiatek:
Byłam teraz ze skręconym stawem skokowym na dyżurze w ich szpitalu, ale oprócz zdjęć RTG, próby wciśnięcia mi za dużej ortezy, ewentualnie założenia gipsu, to wyszłam właściwie bez niczego, a noga boli  🙁.
Akurat u nich mamy wykupioną przez pracodawcę opiekę medyczną. Może da się tam znaleźć jakiegoś sensownego lekarza ?
Będę wdzięczna za pomoc  :kwiatek:.


mi polecali doktora Tomasza Kozieła, ale koniec końców nie potrzebowałam konsultacji.
Dziękuję za informacje  :kwiatek:
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
27 kwietnia 2015 19:32
Voltopirki, mam pytanie. Ma ktoś może godny polecenia zespół na wesele z okolic Warszawy? Usiłuję być dobrą świadkową, a tyle tego jest, że ciężko coś wybrać 😉
Gdzie tanio wymienię szybkę w iphonie? Dotyk śmiga, chodzi o sama szybke. Zalezy mi na tym zeby nie bylo drogo i w miare sprawie.
Zu, a na kiedy? I czy musi być zespół, czy DJ jest ok?
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
28 kwietnia 2015 14:30
abre dokładnie za rok i koniecznie zespół, Młodzi w końcu doszli w tej kwestii do porozumienia, więc już im nie będę mieszać w głowach 😁
Voltopirki, mam pytanie. Ma ktoś może godny polecenia zespół na wesele z okolic Warszawy? Usiłuję być dobrą świadkową, a tyle tego jest, że ciężko coś wybrać 😉


Może zapytaj w ślubnym wątku. Tam chyba więcej osób Ci pomoże 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się