BrzydUla

Kolumbijska była rewelacyjna i ta metamorfoza była ogromna..ponoć ze wszystkich Brzydul na świecie była najbardziej szkaradna na początku a potem zmiana o 180stopni...amerykańska całkiem całkiem choć później stawała się coraz nudniejsza(widziałam 2 serie)..polska taka sobie oglądam z doskoku..choć zauważyłam że już grzywki nie ma zawijanej na "loczek" a na bok, wiec jakieś zmiany postępują:P zobaczymy jak się rozkręci🙂
postacie z oryginału 😁

ja oglądam w sumie każdy odcinek, strasznie mnie wciągnęło 😉 oryginał też oglądałam ale już zbyt nie pamiętam.. ale Betty była paskudna ;D

Bischa   TAFC Polska :)
20 kwietnia 2009 13:54
Jak nie zapomnę - oglądam - bohaterka , jeśli o facetów jest podobna do mnie  😁
yga   srają muszki, będzie wiosna.
21 kwietnia 2009 16:38
niezła ta Betty 😲
ma ktoś jej zdjecie po metamorfozie?
zdjecie aktorki  to sie znalazlo
Bischa   TAFC Polska :)
21 kwietnia 2009 17:11
Nasza Brzydula też ładna w rzeczywistości  😉 W Świecie Kobiety był wywiad 2 marcu chyba 🙂 Co się dzieje , bo ileś odcinków mam w plecy i teraz oglądam  😁
Teraz aktualnie to Marek coraz bardziej sie pogrąża od rad Seby ;P z Tymi truskawkami dzisiaj <lol2> ogladalam zwiastun jutrzejszego odcinka no masakra!:P
cieciorka   kocioł bałkański
22 kwietnia 2009 18:46
z polskiej wersji wiola rzeczywiście najwybitniejsza, ale w moim mniemaniu serial jest nudny i nieśmieszny.
wenezuelską wersję widziałam daaaawno temu- parę odcinków i czym prędzej przełączałam.
innych nie znam, ale żadna z tych nie dorównuje amerykańskiej ugly betty!
kocham ja miłością wierną i sikam ze śmiechu, dowcip jest trafny, autoironiczny i ubolewam, że nie leci już na dwójce🙁
Bischa   TAFC Polska :)
22 kwietnia 2009 18:47
A tak Seba jest "mistrzem" w tych swoich radach  🙇 Marek Z Ulą według jego rad próbuje kręcić ?  🤣
Ja widziałam chyba tylko jeden odcinek wersji Amerykańskiej i w porównaniu z Polską, to na prawdę był dobry
cieciorka   kocioł bałkański
22 kwietnia 2009 18:56
Chess, nawet jakies nagrody dostawał
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
22 kwietnia 2009 19:38
cieciorka, Mam takie samo zdanie jak ty. Ugly Betty jest najlepsza 😀
Teraz ściągam dwa sezony i z mamą będziemy oglądać, bo mama też fanką jest tej angielskiej 🙂

A polską Brzydulę moja mam ogląda namiętnie od samego początku ;-)
cieciorka   kocioł bałkański
22 kwietnia 2009 19:43
chyba amerykańskiej :>?
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
22 kwietnia 2009 19:48
A mnie się zawsze wydawało, że Ugly Betty jest angielska... o.0
Bischa L  próbuje słuchać Seby ale zawsze na koniec zmeinia swoje postanowienia;D zamiast błyskotek dał jej książke od Pauliny o wielkiej miłości i Ula nie wie co ma teraz o tym wszystkim myślec , gdy odchodziła Marek zatrzymał ją pocałunkiem np wiec dziewczyna bidna nie wiem co do niej czuje ale mysle ze sam Marek tez :P  | Bożeeee i uroda Filipa Bobkaa mnie rozbraja xD <333|| Seba podobniez teraz radzi zwolnic Ule Markowie noo żal xD
Bischa   TAFC Polska :)
27 kwietnia 2009 11:13
Mnie się wydaje , że Polacy próbują naśladować wszystko co zachodnie i hamerykańskie ( mówię o filmach i serialach ) , ale wychodzi im to marnie . Matko dobrze , że jeszcze nie ma seriali brazylijskich w wersjii po Polsku i "Mody na sukces" . Chociażby jakby połączyć te wszystkie seriale typu "Klan" czy "M jak Miłość" to by wyszło coś w okolicach .
Żadna nowość. Każdy kraj ma swoje wersje seriali. Każdy robi jakieś telenowele. O ile się nie mylę, to "Brzydula" wyszła jako serial kolumbijski chyba, później były Stany, następnie Polska. A kij wie ile innych krajów robi coś podobnego, co do nas już zwyczajnie nie dociera?
Takie czepianie się, że Polacy kopiują... a robią to wszyscy na całym świecie i tyle.
Bischa   TAFC Polska :)
27 kwietnia 2009 12:09
Ale żebyśmy to jeszcze dobrze robili , niech kopiują i tak nie oglądam poza Brzydulą i Fortem Boyard żadnych seriali . Ani jedno ani drugie tu na volcie nie ma dobrych opini  😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
27 kwietnia 2009 12:18
Bischa L, Ja tam to samo oglądam, jak dziewczyny podniecają się najnowszymi wieściami o serialach typu pierwsza miłość czy teraz albo nigdy to nawet nie wiem o co im chodzi...

Z polskich jeszcze śledzę namiętnie II serię 39 i pół 🙂
I na tym się kończy moja lista.
cieciorka   kocioł bałkański
27 kwietnia 2009 12:35
dla mnie amerykanska brzydula i pierwsza czesc lost byly jedynymi ktore namietnie ogladalam.
ups... ostatnio ogladalam jeszcze weronike mars- rownie namietnie choc pewnie dlatego ze leciala kiedy ja jadlam obiad.
39 i pol ogladalam pare razy i byl fajny, smiałam się 🙂
teraz albo nigdy to nowsza magda m, duzo sie dzieje a obrazy migaja tak ze glowa boli dlatego nie obejrzalam ani jedno odcinka w calosci.
pierwsza milosc to dla mnie najgorszy wspolczesny serial. ludzie tak do siebie nie mowia, tak sie nie zachowuja i takie rzeczy sie nie dzieja. gra aktorska na poziomie cywili z w11 i detektywow, amant artur ma głowe jak jajo i jest jednym brzydszych facetow jakich widzialam  😵
niestety w zeslzym roku tez lecialo w porze obiadowej- stad moja wiedza.
raze razy rzucilam okiem na na wspolnej, ale jedyne co zapamietalam to sztuczne i denerwujace wystroje planu  😂
jak bylam mala fort bouard ogladalam z zapartym tchem ale ten dzisiejszy to poraaacha 😉
a malanowski i partnerzy widzialam raz ale nie podoba mi sie jako ze jest kalka z tvn'u :P
patataj   tyle smaku - we fraku
30 kwietnia 2009 18:13
Ja też oglądam. Niestety nie widziałam wersji zagranicznych.
Znalazłam na YouTube zwiastun następnego odcinka 😅
Brzydula już taka troche głupia się robi... jak czytałam powiedzmy sobie zapowiedzi kolejnych odicnków to lekka załamka...

A co do innych seriali, nałgowo House, Grey's anatomy i Private practice.. Kiedyś był też Dexter ale jakoś im dalej tym gorzej więc sobie podarowałam....

A jak się dowiedziałam że w Lostach wyspe przenieśli to sie mało ze śmiechu nie posikałam  🤔wirek:

Z polskich, szczyt debilizmu osiąga pierwsza miłość, choć ostatnio nawet M jak miłość zaszalało.... Rodzinka ogląda wiec w ramach integracji oglądam co 10 odcinek :P
Bischa   TAFC Polska :)
30 kwietnia 2009 21:52
xxagaxx ale to temat o Brzyduli , a inny temat jest ogółem o serialach , co prawda ulubionych , ale myślę , ze można o swoich frustracjach tam pisać  😉

EDIT : Mnie Ula coraz bardziej wkurza , jak można być tak naiwnym ?  🤔wirek: Wolę "naszego" Marka niż odpowiednik z wenezuelskiej wersji , pokazany powyżej - nasz jest dużo przystojniejszy  😉
jakoś tak cieciorka napisała to też skomentowałam.. ale o brzyduli też napisałam :P:P:P
Co się wydarzyło we wczorajszym odcinku? tj. piątkowym...oglądał ktoś? 🙂 🙂 🙂
juz mnie nudzi ta brzydula, kazdy odcinek o tym samym, juz mi sie nie chce ogladac 🙄
ogladne tylko ostatni odcinek zeby wiedziec jak sie skonczy 😁
Ada   harder. better. faster. stronger.
16 maja 2009 20:19
Dokładnie, odkąd Marek wciska jej kity o tym że niby się nią interesuje odcinki stały się nudne...
szczerze mowiac to ja w ogole nie lapie tego watku. po co, na co, o co chodzi, bo na razei to mi sie tam wszyscy glupi wydaja i nie wiem jak to sie stalo ze prowadza taka firme  🤔
Co się wydarzyło we wczorajszym odcinku? tj. piątkowym...oglądał ktoś? 🙂 🙂 🙂


skonczylo sie na tym ze Ula zapytala Marka czy chce byc z nia czy z Paula :P
patataj   tyle smaku - we fraku
29 września 2009 16:30
Robi się coraz goręcej. 😁

Ktoś nadal ogląda?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się