Howrse gra :)

mi to te karty juz sie do niczego nie przydadza, chyba ze uruchomie $$ 😉 ale fajnie sie drapie. w sumie przy odrobinie szczescia pomarańczową kolekcję mogłoby mi się w teorii udać złożyć.

edit: zły kolor 😉
Potrzebuje kamienia filozoficznego, chciałby ktoś się wymienić za 2 promienie heliosa i wode młodości?  :kwiatek:
patrzcie, co znalazłam 😁

http://www.howrse.com/elevage/fiche/?id=26243921

wymienię różdżkę płodności i piętę ahillesa na to samo na com 🙂
Gdyby komuś zależało to gracz: GoldenBerry skupuje kupony w cenie 145 tys. equus.
Jesli mam klacz 50% holsztyn 50% luzatyn , ale jest rasowo holsztynem, i taki sam ogier, to jakie są szanse na urodzenie holsztyna? Poł na pół czy jak? Bo urodziło mi się juz chyba 5 luzytanów...
Hahaha. Zabawne. Doprawdy.
Nie ma to jak brak gwarancji na diamentowego jokera  😵
Brąz, srebrny, złoty lub diamentowy  😂
Jak dobrze, że wcześniej skończyłam kolekcję.
wrrr spóźniłam się 3 min i nie odkryłam kart ani na pl ani na com, a na com brakło mi 2 diamentowych i 2 złotych, w tym do czerwonego tylko jednej diamentowej brakowało 🙁
Cierp1enie, na pl ja ci zdrapałam, nie pamiętam, czy 2 czy 3 czy 4, ale chyba 4 😉 wpadł czaprak west i chyba muśnięcie. reszta to powtórki z kolekcji
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
16 kwietnia 2015 14:55
ciekawe kiedy wejdą piniaty  😜
moja ukochana promocja w nieprzespanymi nocami w tle  💘  💃
a ja utopiłam, bo wypadły mi aging points, ale powtórzona karta, i niechcacy kliknełam "sprzedaj" i nie dosc ze stracilam te aging points to jeszcze mi zabrało 5000  👿

dajcie jakas nowa promocje, to będę mogła się porządnie wkręcić.
nie wiem, o co chodzi z tym złotym runem, ale otworzyłam 4 za diamenty i wygrałam omki, 2 x piętę i RO. ale interes chyba kiepski, to samo można dostać w RO, które jest tańsze
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
17 kwietnia 2015 09:22
Różnica chyba w tych całych gwiazdkach, które można wymienić? 🤔

Ja straciłam w sumie na kartach 11-12 kuponów... i nic nie mam 😉 Ale trudno. Już mi nie zależy za bardzo na grze 😉

Przetrzyma ktoś 553 399 eq? :kwiatek:
Ktoś zrobi zrzut ekranu jak wygląda otworzone Złote Runo?  :kwiatek:
Czarownica jak do 16 nikt się nie zgłosi to ja Ci przetrzymam 🙂 bo usunęłam apke z tel i teraz nie mogę
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
17 kwietnia 2015 11:12
Ok dzięki! :kwiatek:
CzarownicaSa, mogę ci przetrzymać. Ale później poproszę o przetrzymanie mojej kasy 😁
Daj nicka na howrse.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
17 kwietnia 2015 11:22
Kermitek 😀
CzarownicaSa, wystawiłam.
Wygrywasz!
Ostatnim razem wygrałeś za pomocą Złotego Runa…

1* westernowe siodło 1* Westernowe siodło
mieszanka 50 x Mieszanka
objęcia morfeusza Objęcia Morfeusza


czyli wyszłam na zero, nie opłaca się, jakbym dostała mniej gwiazdek niż 3 to bym się wściekła
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
17 kwietnia 2015 12:43
Budyn wystawilam- ale moze napisz mi za ile to zmodyfikuje i od razu Tobie kase przetrzymam 😀
zagroda powiada:

Zielony będzie wychodził z połączenia Żółtej i Niebieskiego. 100% Chyba, że howrse nie zna mieszania kolorów XDDDD

niebieski
mały zielony
duży zielony
śliczne są te konie, a niebieski  😍
CzarownicaSa, sory, poleciałam do kunia :P Odkupiłam od ciebie rumaka. Jak dalej masz chęć, to możesz mi wystawić koniki za 1 180 000 eq :kwiatek:
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
17 kwietnia 2015 20:38
Wystawione! 😀
Nudzi się komuś??
Szukam osoby, która mi postarzy konia (opieka plus klikanie LEKCJA) od 10 do 25 lat.
Dam za to coś do wybrania  (kupon, ro, kamień, zestaw harmonii, zestaw hery, zestaw posejdona) jakąś z tych rzeczy

Posiadam Vipa więc karmienie jest automatyczne, jak dasz wyczyść to od razu kładzie się spać, więc są to 3 kliknięcia tylko 🙂
CzarownicaSa, dzięki wielkie, wystawiłam zwrotne :kwiatek:
Nudzi się komuś??
Szukam osoby, która mi postarzy konia (opieka plus klikanie LEKCJA) od 10 do 25 lat.
Dam za to coś do wybrania  (kupon, ro, kamień, zestaw harmonii, zestaw hery, zestaw posejdona) jakąś z tych rzeczy

Posiadam Vipa więc karmienie jest automatyczne, jak dasz wyczyść to od razu kładzie się spać, więc są to 3 kliknięcia tylko 🙂


Ja mogę, ale jutro 🙂 nick- freedomofdreams
Rany! jak mnie tu długo nie było, ale ostatnio tylko przelatuję bościaki, bo szkoda mi przepuścić fanty. ( brak czasu) No ja durna skusiłam się na te złote runo, wydałam 40 diamentów i 2 kupony  :emot4: wygrałam jakieś śmieci i 1 OM. No musiałam na głowę upaść. O co chodzi z tymi gwiazdkami, je się jakoś zbiera? Dziewczyny, wy sprzedajecie komuś OM, za kupony, kto skupuje i za ile?
Watrusia, najbardziej opłaca się sprzedać wirek za 3 kupony 😉
Libeerte, ale ile za te 3 kupony? 2 OM czy jedno? Pisać do niej, czy tylko wystawić i czekać?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się