kącik skoków

Dzionka, łatwo mnie poznać, bo niewiele aż tak wysokich osób przewija się w Warce 😁
Dzionka, na koniec  treningu  skaczemy  coś  koło  115 -120cm.  Może  z raz  skakalismy coś  wyżej  😉 za to szeroko było.
Sokola   Szczęśliwy jest ten, kto potrafi docenić to co ma
17 kwietnia 2015 16:47
Co myślicie o półsiadzie ? :P Pierwsza "metrówka" (98cm dokładnie xd) od dawna 🙂
Masz skulony brzuch.
Jak radzicie sobie ze stresem na zawodach?? Zaczynam przygodę z zawodami i stres bierze góra, popełniam błędy których na treningach nie robie  😵
mrowka004, ehh wlasniej jutro mam zawody i od wczoraj boli mnie brzuch 😉 chetnie sie dowiem jak sobie poradzic
mrowka004, Libeerte, objeździć się. Tylko tyle i az tyle zarazem.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
17 kwietnia 2015 18:45
mrowka004, Libeerte, startować, startować, startować....i przede wszystkim zawsze ale to zawsze pamiętać, że robicie to dla funu (chyba,że tak zarabiacie na kieliszek chleba 😉 )
Najbardziej jak na razie pomoglo mi ogarniecie stajni i 30 główek do nakarmienia i napojenia 😉
Będzie fun, szczegolnie jak będzie gleba 😁 a tak serio- moj kon bardzo boi sie nowych rzeczy, przeszkod, budek sedsiowskich, ktore sa wieksze od niej i ja o tym dobrze wiem, dlatego boje sie, ze sie wystraszy za bardzo 🙁 pod koniec sezonu powinno być lepiej, jutro są pierwsze zawody w sezonie, ale jakos to bedzie 😉
Libeerte pamiętam mój pierwszy wyjazd z koniem na "straszny" parkur, straszny w sensie duży plac, duże trybuny, dziwne przeszkody ze stojakami o różnych kształtach i drągi mega kolorowe.. oglądając parkur próbowałam patrzeć oczami mojego konia i na kazdej przeszkodzie widziałam wyłamanie, ewentualnie akcję pt. wjadę na parkur i koń mnie momentalnie z niego wywiezie jak to wszystko zobaczy..
Ale wziełam się w garść, wjechałam pewnie nie myśląc o tym czego koń się może wystraszyć bo ktoś tam mi nawtykał że swoją pewnością siebie dodam pewności jemu, jakie było moje zaskoczenie kiedy te najstraszniejsze przeszkody koń pokonywał najchętniej 🙂
Czasem więc nie ma co za dużo myśleć, jest tu i teraz i trzeba się z tym zmierzyć, niejednokrotnie zawody to większy stres dla jeźdźca niż dla samego konia  🤣
Sokola   Szczęśliwy jest ten, kto potrafi docenić to co ma
18 kwietnia 2015 12:55
Libeerte ja na pierwszych moich zawodach omało na koniu nie zemdlałam ze stresu xd Ale jeżdżę sobie klubowe to z każdym przejazdem jest lepiej 🙂 Dziś w sumie tylko przed wjazdem się trochę trzepałam 😀
My juz po pierwszych zawodach, młody spisał się na medal.  Oj żałuję, że nie pojechałam L tylko 2 x LL, sędzia stwierdził, że mogłam jechać a tak były 2 czyste przejazdy.
Jutro następne zawody, ciekawe ja się zachowa na hali .
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 kwietnia 2015 15:41
Oglądałam relację z HPP, co to są za emocje jak Trener jedzie  😵 wskoczył na 5. miejsce w ogólnej, dzisiaj był 2. - czysto, z 1-punktowym spóźnieniem  😅
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
18 kwietnia 2015 16:08
My też walczymy w Jaszkowie :P, ale generalnie tak jak mówiłam będąc tu ostatnio niestety o miejscach może decydować przypadek 🙄.
Dzionka, Zuzu i Gabb. jak tam przygotowania do Warezzo? Kogo jeszcze będzie można spotkać? My z kobyłką jedziemy, od piątku do niedzieli będziemy. Jedziemy towarzyskie, bo nie wyrobiłam się z kasą w tym miesiącu na opłaty.

Mi w zeszłym roku na Pamsie super się jechało, dużo miejsca do pogalopowania (a ja zawsze z tym mam problem na małych, ciasnych parkurach). Mam nadzieję, że i tym razem będzie mi się dobrze jechało, choć ostatnio mamy burzliwą współpracę z kobyłką. Dzisiaj jedziemy już na parkury otwarte do Heartlandu, jutro planujemy jechać 100 i 110 tam, zobaczymy co z tego wyjdzie.  😁

Wczorajsze podskoki:
[img]https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-f.ak/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/11150507_884042351652782_5828516972022487261_n.jpg?oh=0d0d0365cd8c717fba259461579bdf2a&oe=55AAA676&__gda__=1440843292_55eca3e920934da70bc120a396252a1b[/img]
[img]https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-d.ak/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/11156342_884041628319521_8302186833379706908_n.jpg?oh=4f5b2827a5ed5a37f67061c4f6d068a8&oe=55AB70E9&__gda__=1436457013_5c803351d7962cddbee9d4e67a94c14b[/img]
Ja się nie przygotowuję, bo tak sobie naciągnęłam ścięgna w stawach skokowych na tym ostatnim treningu z gimnastyką, że nie mogę chodzić 😁 Jutro wsiądę w ujeżdżeniówce albo bez strzemion, bo ból jest niesamowity jak próbuję zrobić "piętę w dół" nawet leżąc na kanapie 🙂
http://www.photoblog.pl/tubodymomenka/172527702

Skoki Pana X na koniu bialuśkim jak śnieg ! Podziwiam go za taką czystość końska bez żadnych skaz i odcieni żółci :O
jemciasto, z doświadczenia powiem, że siwki czasem przy odpowiednim świetle na zdjęciach wychodzą czystsze, niż są 😁 Nie mówię, że zawsze, ale bardzo często 😉
Libeerte ja robiłam te zdjęcia i uwierz .. jak zobaczyłam tego  siwulca na żywo gały mi wypadły ! ANI KROOPKI BRUDU  😲
ja podziwiam Pana X i wielki szacun dla niego ! 😀
Wspomoże ktoś wiedzą ile stoi w OOM w eliminacjach dla dużych koni ? Nie umiem doszukać dokładnej informacji via tel  :kwiatek:
Mazowieckie - szukam parkurów otwartych na początku maja. Ktoś coś wie?  :kwiatek:
ktoś ma info na temat propozycji majówki w STG?
equi.dream, 115-120
Nirv, ja na 90% wykruszam się ze startów, ale będę w niedzielę towarzysko 😉
Jestem mega zadowolona z mojej młodej z sobotnich zawodów.
2 x L bez punktów, w końcu zaczęła się koncentrować trochę na przeszkodach a nie na wszystkim dookoła.
Na następnych już zacznę jeździć L1 i P  😀
somebody, ładnie to wygląda, gratki!

W Warce będę w niedzielę. Będzie ktoś robił zdjęcia może 🙂? Muszę jakiegoś luzaka sobie zorganizować i chyba niestety padnie na mojego jęczącego męża 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 kwietnia 2015 15:33
Ktoś wie co z finałem HPP Seniorów? Powinien zaczynać się teraz, ale widzę, że zaczęli się Młodzi Jeźdźcy... Zadzwoniłabym do Trenera, ale nie będę mu tyłka zawracać...
Facella baffinka jest na miejscu i pisała mi, że mają godzinne opóźnienie.
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 kwietnia 2015 15:47
Dzięki  :kwiatek:
My też walczymy w Jaszkowie :P, ale generalnie tak jak mówiłam będąc tu ostatnio niestety o miejscach może decydować przypadek 🙄.


GRATULACJE !!!!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się